Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
16.174
Cevap
138
Favori
430.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA Ultimate Team [ANA KONU]
Giriş
    2506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Eğer "Satılanları temizle" yapmazsan görünüyor zaten.

1 er saatten koyuyorum satılanları, her girdiğimde de satılanları temizliyorum, ama coins silineceği aklımdan geçmedi hiç ilk defa böyle bişey oldu. filipe luis vardı onu sattım 25 k en azından o olması lazım bir o var aklımda :/ neyse artık adamlar ne verirse idda edebileceğim bir şey yok
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oyuna güncelleme falan mı geldi ya da bir anda herkes iyi oynamaya mı başladı anlamadım. Cumartesi haftasonu liginde 10/13'te idim pazar 3/12 yaptım rezil bir şekilde. Ondan sonra da sezon oynamaya devam ettim fakat neredeyse 10 maç oldu hala kazanamadım. Moral falan kalmadı resmen top oynayamıyorum her türlü oyun tarzını denedim. Div.1'den yaklaşık 2-3 ay sonra Div.2'ye düştüm resmen. Ya oyuna ya da bana bir şeyler olmuş olmalı. Her maça moral bozukluğuyla başlıyorum kimse bana basmıyor resmen geriye geriye koşuyorlar atak bile yapamaz oldum oyunu bırakma düzeyine geldim ya var mı benzer şeyleri yaşayan
    |
    |

Orijinalden alıntı: fimi

Oyuna güncelleme falan mı geldi ya da bir anda herkes iyi oynamaya mı başladı anlamadım. Cumartesi haftasonu liginde 10/13'te idim pazar 3/12 yaptım rezil bir şekilde. Ondan sonra da sezon oynamaya devam ettim fakat neredeyse 10 maç oldu hala kazanamadım. Moral falan kalmadı resmen top oynayamıyorum her türlü oyun tarzını denedim. Div.1'den yaklaşık 2-3 ay sonra Div.2'ye düştüm resmen. Ya oyuna ya da bana bir şeyler olmuş olmalı. Her maça moral bozukluğuyla başlıyorum kimse bana basmıyor resmen geriye geriye koşuyorlar atak bile yapamaz oldum oyunu bırakma düzeyine geldim ya var mı benzer şeyleri yaşayan

sezonda ben de div1 den div3 e aynı hafta içinde düştüm öbür hafta div3 te oyuncularım turbo motor takmış gibiydi title alarak div 2 ye çıktım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: devulations

quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

Dele alli görevi için kadroları nerden bulabilirim ? Veya yapan var mı arkadaşlar ?

Ben bunları kullandım bazıları vardı elimde toplam 120 kya mal oldu ama verdiği paketten if martial çıktı orası ayrı :)

eyvallah hocam çok sağol
    |
    |

• Yüzbaşı
    636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Xbox'tayım, alet de tam karşımda duruyor çok kısa mesafede. Sadece defansa-kaleciye attığım geri paslarda, veya yine defans yaparken sağdan soldan sekip bir anda önümde kalan toplarda yaşıyorum bunu, donanımsal olduğunu düşünmüyorum o yüzden.

Xboxa geçtim bende GT nedir dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Düzenli olarak Div. 2'deydim uzun süredir, arada Div. 1 oldu, WL'de oynamaya başladım falan, derken biraz kadroyu güçlendireyim dedim WL için. Bir anda rüzgar tersine döndü sonra, bir hafta içinde Div. 5'e düşünce bıraktım oynamayı. Milyonluk takım koşamıyor, adam geçemiyor, tuhaf tuhaf hatalar yapıyor. Ayrıca çıkan rakipler de değişmeye başladı onu farkettim. Sürekli 2014 ve öncesi, çok iyi oynayan adamlar çıkıyor, Div. 5'e düşene kadar değişmedi bu durum, gerçekten tuhaf.

@cighost

Buradaki nick'imle aynı.
    |
    |
    Bahsedilenler: buraqka , fimi , cighost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    284 Mesaj
    Oyuna girmeden DNF hilecilerini anlamanın basit yolları;

- Kimin geldiğini ve bağlatı kalitesini önemsemeden Ready! basılı beklerler.
    - Sabırsızdırlar, Sürekli ready ile sellektör yaparlar. Normal bir oyuncu latency değişiyor mu diye birkaç saniye bekler doğal olarak.
    - Çoğunluğu takım , Kadro ismini önemsemez, oyunu ilk açtığı hali değiştirmemiiştir . Kadro ve takım isimleri stok halde ve aynıdır; Paris AC, Stratsburg FC, Salta FC gibi...
    - Bazıları kadrolara Bronz team, Silver team gibi şeyler yazarlar. Kefaller hemen atlar oyuna girsin diye.
    - Nick isimleri akılda tutulması zor olsun, rapor edilemesin diye karışıktır."IIIıııIIıı" , "12145447635454". "Gfnzxfatahkkk".. vb...

Birçok kişi bu ara bu sorunu yaşıyor. Windows Update otomatikte mi? bu hafta Framework, C++ güncellemeleri attı, o etki etmiş olabilir.
    |
    |
    fimi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reddit'te de gördüm bugün, birçok kişi şikayetçi bu son haftadan. Gerek WL, gerek sezon performansları aşırı şekilde düşmüş çoğu kişinin.
    |
    |
    Bahsedilenler: single_factor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör fimi

• Yarbay
    2995 Mesaj
    pc 904mb güncelleme gelmiş içeriği ne bilgisi olan var mı ??
    |
    adjustik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- Sonunda yeni bir filtre eklenmiş, takas edilemeyen oyuncuları en başta görebileceğiz.
    - WL'de ve WL elemelerinde maça girene kadar rakibin sadece forması görülebiliyor artık, onun dışında kadro adı vs. hiçbir şey görünmeyecek.
    - Oyuncu kartlarındaki yüz resimleri güncellenmiş.
    - Bazı oyuncuların kramponları güncellenmiş.
    |
    |
    Bahsedilenler: adjustik , Ludosh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    240 Mesaj

Kadroma tavsiye edeceğiniz oyuncu varmı?
    |
    |

oyun içinde 41212'ye dönüyorum ileride podolski ve sow, arkasında sneijder sağda ve solda bruma ve querasma. biraz ofansif bir kadro fakat sorun olmuyor. 2 kere div1'i kazandım kadronun bu son haliyle.
    |
    |
    mykerem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

41212(1) taktik sanırım. Bu oyuncular direk oturuyor zaten sisteme, neden farklı taktik?
    |
    |
    Aiko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1683 Mesaj
    Arkadaşlar

Makinemi değiştirdim ve UT giriş yapmak istediğimde gizli soruyu sordu doğal olarak hatırladıklarımı girdim maalesef hesap kitlendi https://help.ea.com/en adresinden canlı sohbete bağlanamıyorum var mı başka bir yolu bekledim 2 saat filan ama bir türlü bağlantı kurulupta birisiyle konuşamadım

resimdeki ekranda kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marjinaltr -- 21 Şubat 2017; 16:7:13 >
Bey Azura
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.