Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox one ı aldım ve fifayı ve live gold da aldım şuan yuklenıyor 10-12 arası kpbs ile 42 gb haftaya yuklenmiş olur :D
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Neyse bakalım toparlar inşallah.
  • Hayırlı olsun yeni konu geç oldu ama .d
  • Elite 3 olduk bu sefer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Hazardin bütün inform kartları +1 arttı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaDGardeN

xbox one ı aldım ve fifayı ve live gold da aldım şuan yuklenıyor 10-12 arası kpbs ile 42 gb haftaya yuklenmiş olur :D

Bende alaca m bugün yarin

• https://www.futbin.com/17/squad/1880234
    arkadaşlar kadrom nasıl ? İngiltere oynuyordum bir de değişiklik olsun diye fransaya geçtim. İngiltere de en çok beğendiğim oyuncular kesinlikle matic ve vardy idi. Kullananmayanlar denesin derim
  • ilk fut maceram gümüş1 le bitti bir galibiyet daha alamadım altın 3 olamadım ama olsun kadrom patates 2 kere bmd yedim ilk 5 maçı yenildim ona rağmen iyi bence ne zaman geliyor bu ödüller :)
  • pc için fifa 17 hesabımı satıyorum 5m coins mevcut 350 tl

eğer sadece coins isterseniz 5m coins 200 tl

ilgilenen pm atsin.

• Nasıl bir orta sahada matici öneriyorsun hocam

• Franz Schubert kullanıcısına yanıt
    ön libero olarak kullanacaksınız .Benim gibi iyi savunma yapamıyorsanız 2 ön libero olarak kullanacaksınız.
  • Yanına kante mi

• Franz Schubert kullanıcısına yanıt
    Ben pek oynayamadım kante ile. Mccarthy ile daha iyi oynamıştım garip bir şekilde.

• Oyunu klavyeden ASD tuşları ile oynayan varmı yada nette video bulabilir miyim hala topu önüne atıp koşma yapamıyorum penaltıda atlatamıyorum kaleciyi :)

Bide futchampionsda 3 haftadır git gide az galibiyet alıyorum aynı kadro git gide kötüleşiyor mu ben mi mallaştım anlamadım :)

• devulations kullanıcısına yanıt
    O sanirim 4 6 tuslariyla oluyordu.Deneyin isterseniz

• BPL oyuncularina yatirim yapilir bugun, fiyatlari dustu baya.

• Arkadaşlar bpl kadrom var. pogbayı mı alsam yoksa değişik ligler ya da hibrit kadrolar mı kursam kararsız kaldım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Oyunu klavyeden ASD tuşları ile oynayan varmı yada nette video bulabilir miyim hala topu önüne atıp koşma yapamıyorum penaltıda atlatamıyorum kaleciyi :)

Bide futchampionsda 3 haftadır git gide az galibiyet alıyorum aynı kadro git gide kötüleşiyor mu ben mi mallaştım anlamadım :)

Bende klavyeyle oynuyorum 😂

• buraqka B kullanıcısına yanıt
    Pogba iyi baya, ama paran fazlaysa al derim. Yoksa Pogba parasına bir sürü kadro kurulabilir
  • arkadaşlar böyle bi kadrom varda defansdan başlasak bailly yerine otomendi mi yoksa kompany mi (boyu yüksek olduğu için kornerden çok gol atabilrim ama kağıtta hızı 69 ağır kalır sanırım )
    cdm içinde kante memnunun aslında ama boyu kısa olduğu için sanki güçsüz kalıyor gibi matici çok öneriyolar hiç denemedimde kağıt üzerinde yavas gibi sizce matic almak mantıklımı kanteden daha faydası olurmu ? tif eriksen yerine if firmino mu almak mantıklımı eriksen kalsınmı şuan çok memnunum eriksenden diğer oyunculardan çok memnmunum FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.