Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna renk katmak icin gorev getiriyorlar ama gorev yapabilmek icin servet sahibi olmak lazim. Yapabildigimiz bir matchup gorevleri vardi 2gundur italyan juveli topcu min 25k o da yakalayabilirsen.. arada 10k ya rugani falan dusuyor 59dk59 saniyede hemel al a basiyorum kapandi diyor. Belki 30kez ayni sey oldu boyle sacma is olmaz. Bir sinirlama gelmesi lazim serbest piyasa diye bisey yok. Parasi vakti olan zevk alacak olmayan amele topcularla bir de momentuma karsi surunecek oh...
  • Arkadaşlar ingiltere liginden çok sıkıldım valla 110k lık kadrom var satıp almanya italya falan mı geçsem

Hiç hevesli oynayamıyorum sanırım kadro sıktı artık
  • Pc'de oynayanlar için yatirimlik oyuncu tavsiyesi.

Yaklaşık 1aydir günde en az iki tane al sat yaparak bayağı coins kastim.

Her satıştan min 5k kar.

Oyuncumuz İlkay Gündoğan normal kartı.

Fiyatı 50k civarinda geziyor arada 45k altina düşüyor.

Şuanda da fiyatı düştü 40lara kadar.

Şuan alıp birkac gün içinde (bazen gün geçmeden) tekrar 50k ya okutabilirsiniz.

Günde min 10-15k sadece bu oyuncudan kar ediyorum.

:)
  • arkadaşlar ben ilkdefa futmasa girdim 15 bin coins karşılığı kadroyu felan kurdum 1 maç yaptım 4-3 yenildim 2 altın paket 1 gümüş paket verdi sonrada onları kırıdm boş çıktı tabi
    ondan sonra bidaha gireyim dedim ama gene 15 bin istiyor sistem böylemi işliyor 1 de maçda yenilince direk futmasın yalanmı oluyor yenilmemekmi lazım yardımcı olurmsunuz bu sistemle alakalı
  • feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Pc cok pahali burda kadro kurmak daha zor konsoldan.Heralde piyasada cok para donuyor ki fiyatlar digerlerine gore fazla.
  • İngiltere kadromu sattım bakalım 120k falan yapar

Almanya italya karışık kurucam ingiltere çok sıktı valla

İlerde 400 500k coins yapınca dönerim gene bpl ye
  • Bu oyunu yapanlara öyle bir sövüyorum ki kulaklarını kanatıyorum hepsinin, böyle saçma bir oyun yapmışlar, hayatlarında futbol maçı izlemişler mi acaba? Konami bir an önce toparlamalı kendisini.
  • bu noel gününe özel ea umarım gece güzel bi paket verir
  • Beyler fiyatlar şuan düşük beklemeli mi yoksa kadro kurmalımıyız? Yılbaşı için paket vs durumları oluyor mu? Ayrıca ocak 9 da toty var sanırım. Fiyatlardaki büyük kırılma ne zaman gerçekleşecek sizce? Varmı yorumu olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkjn -- 25 Aralık 2016; 19:35:16 >
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Surekli packler oluyor zaten, daha fazlasi olkaz. Dun 100k'liklar vardı mesela. Belki yılbaşında yine BF gibi lightning round'lar olabilir, ama piyasayi etkilemedi geçend. Önümüzdeki gunlerde yine SBC'ler gelecek, piyasa ne olur bilmiyorum. Ben kadrolarimi satmiyorum artik, o yuzden cok bakmiyorum fiyatlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamEnergy kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen fut yerine drafta girmişsin online season a gireceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sen uzmansın ingiltere kadromdan çok sıkıldım diye satışa koydum hepsini 100k civarı coins olacak elimde

Malum fitness sorunuda var 11 kişi italya 11 kişi almanya kadrosu kurup dönüşümlü oynasam iyi olur mu

bpl oynarken komple bpl den kurmuştum kadroyu, yedek kadroyla çıkınca dağılıyordum malum :)

bu seviye de ne yapmalıyım sence
  • Wesley if hayirli olsun . .
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    İtalya kesin kur. Yedeği ucuz ingiltere yapabilirsin musa'lı falan. Almanyada st yok maalesef güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 25 Aralık 2016; 20:28:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam almanya'da st yok pek ama içimde kaldı denicem dip fiyatlardan alayımda memnun kalmazsam satarım
  • bende dün denk geldim birine adamın oyuncular 99-98 rating hep yardırıyo deli gibi ama napcan elde bu var işte oynuyoruz
  • abi italya ligi ne muhteşemmiş ingiltere kadromun yarısına bile tutmadan bi kadro kurdum enfes 1-0 yaptı adam maçın maçında 4 tane attım ilk yarıda oyundan çıktı
  • Oyunun Bugini buldum resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyislanders -- 25 Aralık 2016; 22:59:58 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyislanders -- 25 Aralık 2016; 23:0:32 >
  • 25de 20yle bitirdik bu hafta 2 maçı penaltılarda verdim bitanede 99 li veled geldi diğer ikisine lafım yok maç ortadaydı uzatmalarda yedik helâli hoş olsun
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.