Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanatlarda bu rf ile lf nin olayı nedir daha mı etkiliker kanatlarda ??? Yapmak gerekir mi
  • Arkadaşlar selam draftdan if dembele çıktı 180 k ediyordu haftasonunu bekleyim artsın dedim 140 lara düşmüş geri çıkarmı fikriniz var mı? Herkese iyi forumlar iyi haftasonları ....
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Gold değilsen bir sey bekleme. Silverda bir tane Silver IF geliyor untradable. Ama boyle arkasi kırmızı oluyor şekilli yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam peki nasıl belirleniyor bu mesela bu hafta silver 1 im haftaya gold 3 oldum desek toplam galibiyet sayısı falan mı yoksa kafasına göre mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Oyun icinde WL kısmında siralamayi Monthly yapinca görünüyor kac macta hangi rank oldugu. Toplam galibiyete sayısına gore. PS4'te gold icin 73 win gerekiyor bu ay. (Toplam 5 WL var bu ay)

• MrMarcus M kullanıcısına yanıt
    Daha da düşer fiyatı, daha ucuza Robben var çünkü

• Sonunda if defoe'dan kurtuldum .Elimde satılamayan birkaç tane yüksek ratingli oyuncu + if defoe vardı.Onları kullanarak insigne görevini yaptım.Kadronun geri kalanını 22k civarına tamamladım.Karlı bir iş yaptığımı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 24 Aralık 2016; 15:37:43 >
  • Beyler fiyatlar daha düşer mi transfer için en uygun zamanı söyleyebilir misiniz?
  • ps4 te coin ihtiyacı olan yazsın arkadaşlar.
  • Vyaçeslav kullanıcısına yanıt
    Kimse bir şey bilmiyor. Daha önce yapılan bütün tahminler boş çıktı. SBC ve WL olduğu sürece fiyatların ne olacağını kestirmek imkansız. Şimdiden takımını kur ve oynamaya başla bana kalırsa.
  • Kamera ayarlarını özele getirip birkaç değişiklik yapıyorum ancak bazı maçlarda o ayarlar varken bazı maçlarda varsayılana dönüyor. Nasıl çözerim?
  • onnsnl O kullanıcısına yanıt
    Varsayılana dönmez hocam. Şöyle bir durum var. Fifa 11 konsol sürümünden bu yana EA, her stada kendine özgü kamera açıları ayarladı.
    Farketmişsinizdir bazı stadlarda kamera çok tepeden bakıyor, bazıları ise çok alçak. Bazı stadlarda ise hiç açıyı özelleştiremiyorsunuz.
    Yani sizin kamera ayarıyla ilgili bir sorununuz yok. Stadlara göre açı değişiyor.
  • Görevlerden mavi lorenzo insigne istersem yapabiliyorum.sizce değer mi ? Mavi kartın özelliği ne oluyor?
  • Valla if insigne ile neredeyse ayni bu sbc insigne.ben if olana 100k vermeye raziydim coin biriktiriyordum şimdi aşağı yukarı 50k ile sbc tamamlamak üzereyim çok iyi oldu tam aradığım oyuncu italya kadrom için cuk oturacak
  • bellerin için istediği özelliklere bir bak bir de insigne için.Adamlar servet istiyolar valla
  • Evet stattan stada değişiyor kamera.

• mehmetius kullanıcısına yanıt
    Satılamıyor

• pcde hileciler neyin kafasını yaşıyor hala bağlantı koparan var :D ilk 3 maçımda bağlantı kopardılar gelmiyor la ödülleriniz zamanınızı boşa harcamayın bari bu arada 3 arkadaşta türktü :)
  • Siyah Dembele deneyen var mı? Memnun musunuz?
  • bu hafta wl delay yüzünden oynanmıyor resmen. aynı hızda aynı pcde geçen hafta akıyordu. ne çözüm bulan var nede ea nın umrunda.
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.