Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
121
Favori
483.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Torino patladi bende jeonbuk america bile depolamistim ama yinede sonuk geciyor takir takir gitmiyor pcde.seneye pc oynamam heryer olu piyasa bile suan en hareketli olmasi gerekirken (dun 2 sbc geldi bugun once ayin oyuncusu sonra marquuee ) esnaf kan agliyor dukkanlar bos sinek avliyoz
  • 100k var premier lig mi serie a mı kurayım birde forvet hangisi sizce sola sterling sağa shaqiri düşünyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınırlı sayıda çıkan 50k'lık rare players pack'e yetişemedim.Tam açacakken market hata verdi ve paketler bitti sonra sinirlendim 3 tane 25k'lık oyuncu paketi açtım, ondan da en iyi Handanovic çıktı

• charm35 kullanıcısına yanıt
    Vay gardasim aynen aynen

• Pc'de sınırlı sayıda 100k pack var, şuan 700 tane var.
  • Castro takır takır 100k pack acıyor 1 tane mavi kart çıkarttı cimri ea şimdi bale çıkartti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• castro bile baleye seviniyor 10dk da 40k lik fifa point ile pack acti
  • 100k'lık paketten açtım,en iyi çıkan slimani

• forum.d.h. F kullanıcısına yanıt
    Evet sadece haftanin takimindan upgrade aliyor.

• Ronaldo, Bale, Pogba, İbra vs toplarsın ama oyun yine de kanser edebilir seni parmak kası yaptım Ronaldo savunacağım diye ama zafer geldi

• Beyler bir sorum olacak

Ousmane dembele inform gelirse otw yani siyah olan kart 82 üstümü gelecek?

• fiffa

• M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Evet ve diğer TOTGS oyuncularının IF kartları için de geçerli. Dembele hala yatırım yapılabilir bir adam bence.
  • Görevler + drafttan bir sürü paket açtım en iyi Gaitan çıktı.Sinirden 2 tane satılamayan paket açtım 2 oyunculu kompany+azpili çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeonist

Evet ve diğer TOTGS oyuncularının IF kartları için de geçerli. Dembele hala yatırım yapılabilir bir adam bence.

5 tane alıp attım kenara, fiyatı baya düşmüş. İf gelirse 300kdan falan gider bence.

• Arkadaşlar bu Marquue maçlara yatırım yapmak istiyorum.Haftaya Barça-espanyol derbisi var.81 lik Paco Alcacer'lere yükleneyim mi? Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekanli_yabanci

Arkadaşlar bu Marquue maçlara yatırım yapmak istiyorum.Haftaya Barça-espanyol derbisi var.81 lik Paco Alcacer'lere yükleneyim mi? Ne dersiniz?

O maç zor gelir dostum bence, 2 hafta önce rm-barca derbisine geldi. O kadar sık aralıkla aynı takima sbc verecegini sanmam.

• 7'de 2 ile tarihe geçen bir wl başlangıcı oldu. Her zamanki gibi 39-40. Maçta 18i bulurum. Sinirden kolu fırlatacaktım tv'ye. 3 maçı penaltılarda kaybettim.

• Luke Shaw nasıl bir bek Baines kullanıyordum bir ara ,sol açıktan ileride durup beni çıldırttığı için sol bek almam lazım geçici olarak Aanholt'u oynatıyorum.Diğer takımda Azpili var.
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    Shaw, Rose, Clichy. Üçünden de memnunum ben. Zaten pahalı degiller sıradan dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.