Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
121
Favori
483.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • limonatabeyi kullanıcısına yanıt
    https://help.ea.com/en/contact-us/new/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce pedroyu 7k sattim deli bu millet

• Kafayı yemiş bu EA. 7 tane if istediği görevde 2 tane premium jumbo pack veriyor. Sırf bu kart toplayanları baltalamak için saçma sapan görevler verdi. Youtuberlardan başka kimse yapmaz, herkes patladı.
  • Diego Armando Maradona veriyor sanki.
    Kaça malolduğunu hesaplayan varsa yazarsa sevinirim.

• Terry artar mı elden çıkartsak mı yoksa

• Marquee Matchup yalan oldu gibi bu hafta ilkkez futbolcu almıştım birkaç tane .
  • ne zaman şu işe girsem bişey çıkıyor arkadaş.Şundan parayı toplar cazorla toplarım dedim adamlar bunu önce açıkladı of
  • Marquee Matchup için live chate bağlanıp soracam böyle iş olmaz ,o kadar futbolcu aldım ilkkez gelmezse çok birşey kaybetmem 1-2 k en fazla ama gene de uğraştım o kadar .
  • forum.d.h. F kullanıcısına yanıt
    valla şuan biraz baktım en az 500-600k gibi duruyor en az.Hazard dan bile fazla tutuyor yapmak.İF benteke alsan bundan daha çok iş çıkarır
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    Hepsi ayni haftanin maclari 17 aralik haftasinin maclari.Tamda bekledigim maclardi simdi bi esprisi kalmadi fiyatlar firlayacak bu is manipulasyon degilse tabi.Ama ortaya ciktigina gore degistirecekler 1-2 maci city arsenal ilk cikarilan olur orda :D
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Niye patlasin xabi alonso koke javi martinez bunlar is goruyor gidip 82lik oyuncu toplayan varsa gecmis olsun ona,susolar patladi heralde fiyatlar hic artmadi :D
  • Böyle birşey düştü sanırım doğru 1 hafta olması çok çok iyi olur piyasa adına. ( Arda'da olmalıydı.)
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    Bugun 9 da 00 da 01 de gelmezse gece 4 yada 5 te gelir.Daha once cumartesi gece 5 te geldigi oldu.
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    18k'dan aldigim Susolari 23-27 arasi sattim iki gundur. Şimdi 13k

• gokberk77 kullanıcısına yanıt
    If quaresma var 30 lardan beri bekliyorum 2 haftadir bu hafta 50k lara cikti super lig sbc de ustune fiyat bindirdi.Bu group stagede quaresma olursa ki olabilir o zaman elden cikariyim quaresmayi tekrar dusmeden fiyati :D
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    bencede çıkar elden hocam garanti olsun.
  • 50 tane suso alan nerde gelsin bi konusalim

Ama suso 1 tanesinde ise yarayabiliyor ispanyali olanda sanirim
  • Unfortunately your account does not meet the criteria to be granted access to the weekend league. The criteria is internal information and set in stone by the Fifa Studio, so unfortunately this is not negotiable.
    -----------------------------------------------------------

You can still earn access to the weekend league, but for EA Support to grant you access your account needs to meet a specific amount of criteria. Unfortunately yours does not.
    you
    whats the criteria ??
    Cameron
    That information is internal and cannot be shared unfortunately
    ----------------------------------------------------------

arkadaşlar nedir bu trobleshooting ve senin kirterlerin yeterli değil dediği durum nedir ? lütfen cevap yazar mısınız?
  • Bu oyundan bi halt olmaz maça maçlar başlamaz bi kaç pas yapın maçı kazanıp kazanamayacagınızı anlıyorsunuz zaten.Bunu tersine çevirmek çok zor.
  • 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.