Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
16.174
Cevap
138
Favori
430.190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA Ultimate Team [ANA KONU]
Giriş
    632 Mesaj

ya yeni div1 e çıkmış olacaksın yada div1 de isen o hafta zaten 1 tur düşmeden div1 de oynaman lazım
    |
    |
    nightmare.11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wl için kuracağım kadro ama tırsıyorum.Fiyatlar düşerse bir anda elde para kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kaça maloldu elimde bedavadan bi baah denen Ganalı stoper var bir iki adam aldım 9 k gitti ama kolay ucuz link var Mi bunda da 10 Mac Lazım dımı 100 kimya icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fatih211 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler 150K ya hangi kadro kurmalıyım? Pozisyon bulabileceğim ve baskı kurabileceğim bir kadro olmalı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    916 Mesaj
    Bu hafta bir türlü Div 2'den 1'e çıkamadım, 3 kere ligde kaldım. Az önce WL elemesinde ilk girişimde kazandım, verdiği gold packten if William Carvalho çıktı, benim için WL hayalken if adamım bile oldu
    |
    |

Para harcamadan yaptim ama ben oyle bakmiyorum bu gibi durumlarda klupte var diye bedavaya gelmis olmuyor satmis olsan cebine para girecekti satmadin challengeyi tamamladin cebine girecek paradan oldun.Ben oyle bakiyorum :D

Ben 2 bronze kullandim elimde 10k lik silver sag kanat vardi onu sattim 200 e bronze kanat aldim.Yanlis hatirlamiyosam 96 da kaliyodu benim kadro ama 4 tane loyalty oldugu icin 100 oldu gerek kalmadi mac yapmaya.

http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/218215/

Ben bunu yaptim yapacaksan suan yap cunku millet yeni sbclerle ugrasiyo heralde 10k lik topculardan 2k ya koyulmus gordum ucuz kaparsan yap
    |
    |
    boatswain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Boca River sbc patladi mi simdi ?

sbc geldimi ki ?
    |
    |
    country1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha gelmedi derbi sbc.
    |
    |
    charm35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar eski serilerde chealsede ramires vardı vazgecilmezim noldu bu adam öldü mü futbolumu bıraktı yav

Çin'e transfer oldu

|
    |
    cighost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çin'e giden tayfada maalesef.
    |
    |
    cighost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: country1

Boca River sbc patladi mi simdi ?

Marque matchupslar gelmedi ki henüz

bende marquue geldi sandım.Boca gelir heralde ya onu koymassan ne koyacaksın yani ama fifa ters köşe için bekletebilir
    |
    |
    Osvaldo17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gaitan10

Senin iyi oynayıp oynamaman kimsenin umrunda değil.
    Burdaki mevzu, senin haksız kazanç diye nitelendirdiğin insanlarla aynı olayı yapman. Maç oynamadan coins kasman, emek hırsızı diyorsun ya. İşte oda sensin. Bir iki yalaman var, onları alıp terkedin buraları. Hileci emek hırsızı.

o yalama lafını yedirirler sana. uslubunu takın adabını bil adam olmaya gayret et. ismaili tanımam etmem ama maymun nickli hileciyle beraber, kısançlık ve hasedinizden adamın üstüne çullandığınız çok belli.
    |
    |

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

Yan hesabımdan kendi hesabıma 10 küsür milyon aktardım, uyarı bile almadım :) Bakma sen pc'cilere. Movember kartları 45k'dan satın alarak gerçekleştirdim. Hemde bir günde.

id ni ver de bir report layalım bakalım.
    |
    |
    |
    |

Persembe gunleri gelmesi gerekiyor diye yazmistim da gelir diyorsunuz yani muhakkak

|
    |
    Winnetou21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Yaw bu xbox gamepadla nasil oynuyosunuz bi hevesle aldim adamlar kevgir yapti 2 mactir top alamiyorum,bende skill yaparim omuz atarim diye aldim ama demekki mesele kolda degilmis adamlar oynuyomus :D
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.