Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
121
Favori
483.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta bir türlü Div 2'den 1'e çıkamadım, 3 kere ligde kaldım. Az önce WL elemesinde ilk girişimde kazandım, verdiği gold packten if William Carvalho çıktı, benim için WL hayalken if adamım bile oldu
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Para harcamadan yaptim ama ben oyle bakmiyorum bu gibi durumlarda klupte var diye bedavaya gelmis olmuyor satmis olsan cebine para girecekti satmadin challengeyi tamamladin cebine girecek paradan oldun.Ben oyle bakiyorum :D

Ben 2 bronze kullandim elimde 10k lik silver sag kanat vardi onu sattim 200 e bronze kanat aldim.Yanlis hatirlamiyosam 96 da kaliyodu benim kadro ama 4 tane loyalty oldugu icin 100 oldu gerek kalmadi mac yapmaya.

http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/218215/

Ben bunu yaptim yapacaksan suan yap cunku millet yeni sbclerle ugrasiyo heralde 10k lik topculardan 2k ya koyulmus gordum ucuz kaparsan yap

• Boca River sbc patladi mi simdi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • country1 kullanıcısına yanıt
    sbc geldimi ki ?
  • charm35 kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi derbi sbc.
  • Arkadaşlar eski serilerde chealsede ramires vardı vazgecilmezim noldu bu adam öldü mü futbolumu bıraktı yav

• cighost kullanıcısına yanıt
    Çin'e transfer oldu

• cighost kullanıcısına yanıt
    Çin'e giden tayfada maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: country1

Boca River sbc patladi mi simdi ?

Marque matchupslar gelmedi ki henüz

• Osvaldo17 kullanıcısına yanıt
    bende marquue geldi sandım.Boca gelir heralde ya onu koymassan ne koyacaksın yani ama fifa ters köşe için bekletebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaitan10

Senin iyi oynayıp oynamaman kimsenin umrunda değil.
    Burdaki mevzu, senin haksız kazanç diye nitelendirdiğin insanlarla aynı olayı yapman. Maç oynamadan coins kasman, emek hırsızı diyorsun ya. İşte oda sensin. Bir iki yalaman var, onları alıp terkedin buraları. Hileci emek hırsızı.

o yalama lafını yedirirler sana. uslubunu takın adabını bil adam olmaya gayret et. ismaili tanımam etmem ama maymun nickli hileciyle beraber, kısançlık ve hasedinizden adamın üstüne çullandığınız çok belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

Yan hesabımdan kendi hesabıma 10 küsür milyon aktardım, uyarı bile almadım :) Bakma sen pc'cilere. Movember kartları 45k'dan satın alarak gerçekleştirdim. Hemde bir günde.

id ni ver de bir report layalım bakalım.
  • aylık ödüller geldi bonaventura-bolasie-hector çıktı bonaventura hatrına calcio takımı yaparım şimdi ben fransızları satıp
  • Persembe gunleri gelmesi gerekiyor diye yazmistim da gelir diyorsunuz yani muhakkak

• Arkadaşlar pc de berkbilen diye bir hileci var denk gelirse kesinlikle girmeyin oyun slow motion ve sürekli topu defansta tutuyor.
  • Yaw bu xbox gamepadla nasil oynuyosunuz bi hevesle aldim adamlar kevgir yapti 2 mactir top alamiyorum,bende skill yaparim omuz atarim diye aldim ama demekki mesele kolda degilmis adamlar oynuyomus :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: country1

Persembe gunleri gelmesi gerekiyor diye yazmistim da gelir diyorsunuz yani muhakkak

Perşembe günleri geliyodu doğrudur, bugünü beklicez artık

• Fatih211 kullanıcısına yanıt
    en rahati xbox gamepadi. analog en solda ve hayvanı büyüklüğe sahipte olmadığı icin elinden kaymiyor. ben ps4 gamepadinin analoguyla hayatta oynayamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: queen1921

en rahati xbox gamepadi. analog en solda ve hayvanı büyüklüğe sahipte olmadığı icin elinden kaymiyor. ben ps4 gamepadinin analoguyla hayatta oynayamiyorum

Kesinlikle, sana katılıyorum. Elimde var mı yok mu belli değil, parmaklarımı da yormuyor. Gamepad alacaklara tavsiyemdir.

• İlk defa aylık ödül aldım ve gayet tatmin edici
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.