Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
121
Favori
483.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KeReM32tr bu adam hileci bunu nasıl şikayet edebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler pc ile ps4 versiyonları arasında ne fark var fifa 17nin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthony Martial kullanıcısına yanıt
    fark yok.Ama pc de weekend league de ping sorunu çok kötü bir olay ps4 de yok sanırım bu
    Bide pcde hile varmış sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Birinde hile var birinde yok.

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Ekledim charmander1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaitan10

Senin iyi oynayıp oynamaman kimsenin umrunda değil.
    Burdaki mevzu, senin haksız kazanç diye nitelendirdiğin insanlarla aynı olayı yapman. Maç oynamadan coins kasman, emek hırsızı diyorsun ya. İşte oda sensin. Bir iki yalaman var, onları alıp terkedin buraları. Hileci emek hırsızı.

tamam benim yaptığım illegal bişeyse id imzamda mevcut şikayet edin hadi, ama bu bana laf atanlarda versinler id lerini yürekleri varsa bende onları şikayet edeyim, kim haksız kazanç yapmış bırak ea karar versin, benim gizlim saklım var mı? yok, id mi saklamıyorum madem size göre haksız benim yaptığım şey şikayet edin bişey olcaksa olur ki olmucağını biliyorum, bu bana çemkirenler de versinler id lerini bizde onları şikayet edelim bakalım kim haklı çıkacak bu işin sonunda.
  • Ben WL de 20 küsür maç atıyorum bazıları 30 maç atıyor. Bu nasıl olabilir?

• 4 maç üst üste girdim 4 ü de hileydi biri sağolsun kendi kalesine atma nezaketini gösterdi

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Pc 25 maç konsollar 40.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 8 Aralık 2016; 20:41:21 >
  • Bırakın şu hile muhabbetini 2015de hiç hile yapmamma rağmen ban yedim 2016da verdim hilenin gözüne yine ban yedim bu sene temizim İsmail denen arkadaşi elestirmenizin iki nedeni olabilir bir çekememezlik iki sivri dilli olup herkese laf sokma çabası içinde olması başka birşey gelmiyor

• Burada taktik oyuncu talimatlarının etkileri üzerine konuşalım herkesin oyunu kendine 1000 maç yapmama lig 1de title almama rağmen wlde daha elite 3u görmedim belli bir win sayısından sonra sanki sistem hayvan gibi adamları göndermeye başlıyor karşıma aynı durumu yaşayan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cighost

Burada taktik oyuncu talimatlarının etkileri üzerine konuşalım herkesin oyunu kendine 1000 maç yapmama lig 1de title almama rağmen wlde daha elite 3u görmedim belli bir win sayısından sonra sanki sistem hayvan gibi adamları göndermeye başlıyor karşıma aynı durumu yaşayan varmı?

Benim başıma farklı bir benzer durum geldi.4-1-2-1-2 oynuyorum ve ilk 6 maçta 5 galibiyet almıştım.Sonrasında 4 maç üstüste çözüm buamadığım 4-3-2-1 taktikli oyuncular geldi ve maçları kaybettim.
  • Birde herkes boca maçına yatırım yapmış kişi başı 150 200 kart bende yapacaktim baktım millet abanmis benfica maçına abandim ya tutarsa

• Eskişehir 33 polis memuruyum nickim konttherakiula oruginden eklerseniz sevinirim arkadaslar

• Grafiksel olarak bi fark yok yani? Bu gün ps4 te oynadım çimler falan baya gerçekçiydi.

• Şaka gibi ya Tr süper lig challenge geldi. Bende de bi ton TSL oyuncusu var bakalım para edecek mi :)
    bütün ayarları açarsan pc de aynı kalitede oynarsın pc de fazlası olur eksiği olmaz eğer sistemin yeterse tabiki
  • Etooyu alsak kimin yanina koyacaz ki elimde bir suru silver var satiyim en iyisi.Gerci if quaresma var onu koysam etonun yanina sola bruma gerisini doldursam nasil olur acaba.

gerci fazla heves etmemek lazim jonas icin o kadar ugrastim 1-2 mac yaptim oyle ucup kacmiyor falan
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    180 boyu var 80 pace yok st için çöp sayılır ama cam yapıp kullanırsan şahane bir cam olur bence
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.