Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WmGMD

Oyunu yeni aldık geç mi kaldık ki .

çokta geç kalmadım hocam aslında fut championsla güzel kadrolar kurabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: frd34

Hocam Youtube Türkçe Fut Rehber diye yaz. Orada videolu anlatımlar var. Biz anlatmaya kalksak belki kafan daha çok karışır.

çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Arkadaslar yeni basladım da bi kac sorum olacak aydınlatırsanız sevinirim. Yıllardır fifa pes oynarım ama bu fut muhabbetine bayagı fransızım.

Simdi online ligde oynuyoruz sanırım ilk basta, yeni bir takım kurdum ve bir ispanyol takımı verdi bana bilmemne fc diye. İlk aşamada hep ispanyol oyuncular mı almam gerekir uyum için? Baska bir ligde bir takımı alma sansım var mı ya da değiştirme ?

İlk tavsiyeleriniz nedir ? İlk 4 mac yaotım yabancılarla hepsinde galip geldim ama bazılarının takımlarındaki herifler hep 80lik ken ben 60'larla bogustum.

10k falan coins biriktiyse türkiye ligi kadrosu kur. Aynı ligteki ve aynı uyruktan oyuncular birbirine uyumludur. Hem aynı lig hem aynı uyruk olursa yeşil bağlantı olur. Div 4-5 e gelene kadar coins biriktir orta karar 2 takım kuracak kadar coins birikir. Daha sonra hafta sonu ligine katıl. Oradan gelen paket ve coinslerle bir şekilde yolunu bulursun.

Kadro önerim;

Muslera
    G.gönül chedjeu kjear caner
    tolgay atiba oguzhan
    visca aboubakar bruma

Sistem 4321

Beklere geride kal, atibaya ataklarda geride kal, forvet hattına arkaya koşu yap talimatlarını verebilirsin.

Özel taktiklerden defans olani;

pres: 30'a
    Agresiflik:40'a
    Genişlik:50'ye

çek ve alan savunma seçeneğine getir.Diğerleri şimdilik kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Öğleden sonra 1-2 gibi falan diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hayırlı olsun bu konuyu bari kaçırmayayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Öğleden sonra 1-2 gibi falan diye hatırlıyorum.

Teşekkürler

• Lacazette alan gördüğü yerden vuruyor gol atıyor. Ben arfada keza öyle. Fransaya ayar çekilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: -Çesut Mevik-

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır. . (Başka kimler bloklu?)

ne diyor beyler bloğu açmaya değer mi? gene boş yaptığına eminim, adam hileci ve kendinden başarılı olan birini de hileci olacağını düşünüyor, kendisi yapamıyorya başkası da yapamaz :D

wowww bu mesajı yazdın ya forumdaki karizman 2 kat arttı evet boş yapıyor görme sen :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=0jXhkCCX4Tg

sen bu kadroyu hileyle bile kuramazsın, biz emeğimizle yapıyoruz her hafta resim atıyorum burada weekendden gelenleri, kendine güvenen varsa temiz olupta onlarda atsın, şimdi kıskanmaya devam edebilirsin :D

usta, stoperler arasında kırmızı bağlantı olması sorun olmuyor mu ?

Önemli olan oyuncuların tam chem oynaması dostum, istediği kadar kırmızı çizgi olsun tüm oyuncular tam chemken.

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Lacazette alan gördüğü yerden vuruyor gol atıyor. Ben arfada keza öyle. Fransaya ayar çekilmeli

Ben Arfa kiralık denedim çok iyi, takım resmen çağ atıladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Arkadaslar yeni basladım da bi kac sorum olacak aydınlatırsanız sevinirim. Yıllardır fifa pes oynarım ama bu fut muhabbetine bayagı fransızım.

Simdi online ligde oynuyoruz sanırım ilk basta, yeni bir takım kurdum ve bir ispanyol takımı verdi bana bilmemne fc diye. İlk aşamada hep ispanyol oyuncular mı almam gerekir uyum için? Baska bir ligde bir takımı alma sansım var mı ya da değiştirme ?

İlk tavsiyeleriniz nedir ? İlk 4 mac yaotım yabancılarla hepsinde galip geldim ama bazılarının takımlarındaki herifler hep 80lik ken ben 60'larla bogustum.

10k falan coins biriktiyse türkiye ligi kadrosu kur. Aynı ligteki ve aynı uyruktan oyuncular birbirine uyumludur. Hem aynı lig hem aynı uyruk olursa yeşil bağlantı olur. Div 4-5 e gelene kadar coins biriktir orta karar 2 takım kuracak kadar coins birikir. Daha sonra hafta sonu ligine katıl. Oradan gelen paket ve coinslerle bir şekilde yolunu bulursun.

Kadro önerim;

Muslera
    G.gönül chedjeu kjear caner
    tolgay atiba oguzhan
    visca aboubakar bruma

Sistem 4321

Beklere geride kal, atibaya ataklarda geride kal, forvet hattına arkaya koşu yap talimatlarını verebilirsin.

Özel taktiklerden defans olani;

pres: 30'a
    Agresiflik:40'a
    Genişlik:50'ye

çek ve alan savunma seçeneğine getir.Diğerleri şimdilik kalsın.

çok teşekkür edeirm detaylı bilgi için, yani takım hangi ligde olursa olsun kadroyu türklerden kurarsam Türkiye kadrosu oluyor anladıgım kadarıyla. Başlarım bu aklsam bu mantıkla :)

• Marquee Matchups saat 17:00'da mı açıklanır acaba?
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Size takım falan vermiyor başta. Rastgele oyuncular onlar, takımın adı da random.

• Bendede kiralık arfa çok iyidi , fakat sonra satın aldım kiralık kadar iyi değil anlamadım
  • Klavyede topu ileri atıp koşma nasıl yapılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Size takım falan vermiyor başta. Rastgele oyuncular onlar, takımın adı da random.

epey salaga baglamıım ben :) neyse gecem gündüzüm bununla olucak belli. işten cıkıp gece yarısına kadar kasarım artık :)
  • https://m.youtube.com/watch?v=vy-re1HKmEk

Ufc 2 yayını yaparken ben ne güldüm akşam akşam eski yayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: limonatabeyi

Marquee Matchups saat 17:00'da mı açıklanır acaba?

paketlerden çıkan boca lı oyuncuları satmadım sbc için. bende saatini merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: limonatabeyi

Marquee Matchups saat 17:00'da mı açıklanır acaba?

paketlerden çıkan boca lı oyuncuları satmadım sbc için. bende saatini merak ediyorum

Valla bende de toplamda 25 tane Torino, River ve Boca'lı oyuncu var.

Ligue 1'in gümüş oyuncuları çok yüksek para ediyor. Herkes görev mi kasıyor ki xbox one'da?
  • Yedek kadroyla 18 win aldım 130k gelir
  • laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    buna mı güldün gerçekten ?
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.