Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
16.174
Cevap
138
Favori
430.131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA Ultimate Team [ANA KONU]
Giriş
    6859 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

quote:

Orijinalden alıntı: -Çesut Mevik-

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: Osvaldo17

quote:

gg :D

EA her hafta yolluyor galiba sana totw'leri al test et diye, şaka bir yana bravo valla

Senin kadar şanslı olduğumu düşünmüyorum, bu 5k lık paketlerinden neler çıktığını saydırma bana 😬

boşver be ismail patlat bi hile daha illa yolunu bulursun sen üzülme

hile ile mi yapılıyor bu iş ? böyle şans olmaz sanırım.

aynen hocam paketlerin içeriğini ayarlayabiliyorum istediğim gibi, ramos en pahalı olur sanmıştım reusmuş en pahalısı daha değiştiremedim de.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

• Yüzbaşı
    961 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Osvaldo17

quote:

gg :D

EA her hafta yolluyor galiba sana totw'leri al test et diye, şaka bir yana bravo valla

Senin kadar şanslı olduğumu düşünmüyorum, bu 5k lık paketlerinden neler çıktığını saydırma bana 😬

boşver be ismail patlat bi hile daha illa yolunu bulursun sen üzülme

hile ile mi yapılıyor bu iş ? böyle şans olmaz sanırım.

aynen hocam paketlerin içeriğini ayarlayabiliyorum istediğim gibi, ramos en pahalı olur sanmıştım reusmuş en pahalısı daha değiştiremedim de.

iki üçtane ronaldo bir kaç tane de messi atıp üsstüne de biraz leblebi serpeydin mübarek. olmamış böyle :)
    |
    |

• Yarbay
    7018 Mesaj
    benim ödülüde akşam eve gidince açayım. 7,5 k+ 1 nadir oyuncu olan premıum oyuncu paketi verilecek hiç yoktan iyidir

yanlız 40 maç wl ye sabredenlere helal olun. 10 maç zor sabrettim 5 galibiyette bıraktım.. ne kadar çirkef oynayan adam varsa oraya toplanmış. hafta sonları season daha güzel , en azından insan gibi oynayanlar orada kalıyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

Ben böyle şerefsizlik böyle kanıbozukluk böyle aşşağılık bir "insan" görmedim, göremem.

Ulan bu değil mi bize yan hesaplarınızdan sbc yapıyorsunuz haksız kazanç elde ediyorsunuz diyen?

Şimdi gelmiş oyunun başlarında herşey para ediyordu bilerek draftta hilecilerle eşleşip draft kazandım diyor. Bu ne pehriz bu ne lahana? Bu haksız kazanç olmuyor mu bre iblis?

Daha önce çok yaşadık burda, sipaly diye birisi vardı aynı bunun gibi bilenler bilir... Atıp tutardı şöyleyim böyleyim diye win sayısını falan atıp artislik yapardı. Sonra bunun pas yüzdelerini biri ifşa etti hile yaptığı ortaya çıktı orda insanlarla tartışıp inkar falan etti ve sonra birdaha yazmadı, yazamadı.

Aynı bokun laciverti buda işte.

3 kuruşluk haysiyetin olsa şuraya bir harf daha yazmazsın, 3 kuruş bak 3 çok değil.

hileci diye lanse edilen birine bu lafları edip sen de bir sürü yan hesap açıp coins aktarıyorsun(ea bunu yapanların coinsine el koyuyor-demek ki hile)yani hile yapıyorsun. Fifa Komedi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraqka -- 8 Aralık 2016; 10:34:25 >
    |
    |

• Yarbay
    2016 Mesaj

FUT Champions Club'a üye olan herkese gönderildi.
    |
    |
    Ottoman-iac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Arda Turan 3 gol 1 asist ile oynadı ama TOTW'ye girmedi. Bu nasıl bir ayrımcılık EA neden koymadı Arda'yı TOTW'ye?

daha totw nin kimlere çıktığını bile bilmiyorsun, gelip burda millete hileci diyorsun. ayıp değil mi ?
    İsmail hocam sormasi ayip, acaba 1.5 M coins i nasil yaptiniz? Yani Castro ile yarışıyosunuz valla, belki ondan fazladir bile Ama gerçekten çok merak ettim, 17'ye basladiginiz da sizin de 0 coins iniz vardi degil mi Bronz kadrolardan, buralara nasil geldiniz yani? Herkes 5-10k larda takilirken(en azindan oyunun baslarinda), nasil oldu da 1.5 M oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Geçen sayfalada bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Akca96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Akca96

İsmail hocam sormasi ayip, acaba 1.5 M coins i nasil yaptiniz? Yani Castro ile yarışıyosunuz valla, belki ondan fazladir bile Ama gerçekten çok merak ettim, 17'ye basladiginiz da sizin de 0 coins iniz vardi degil mi Bronz kadrolardan, buralara nasil geldiniz yani? Herkes 5-10k larda takilirken(en azindan oyunun baslarinda), nasil oldu da 1.5 M oldu?

ismaile söyle hemen msn den atsın sana hileyi :) https://www.youtube.com/watch?v=0jXhkCCX4Tg
    |
    |

• Yarbay
    6859 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ismailbbyigit

quote:

sen kıskanıp hasetinden çatlayanlara bakma, onların arasında da pc de oynayan var hele hele bu çesutmudur nedir azılı hileci, geçen yıl id siyle birlikte bunu ifşa etmiştim o günden beri benle uğraşıp duruyo ama işte hasetinden tamamen.

sonra ben bu coinsi nasıl yaptıma geleyim : her hafta sıralamaya giriyorum weekendde, sıralamaya girdiğin an en az 500k geliyor paketlerden çıkanlarla birlikte, o resimde 1.5 m olan coins şuan 3 milyon oldu net.

• Yüzbaşı
    983 Mesaj
    quote:

quote:

sen kıskanıp hasetinden çatlayanlara bakma, onların arasında da pc de oynayan var hele hele bu çesutmudur nedir azılı hileci, geçen yıl id siyle birlikte bunu ifşa etmiştim o günden beri benle uğraşıp duruyo ama işte hasetinden tamamen.

sonra ben bu coinsi nasıl yaptıma geleyim : her hafta sıralamaya giriyorum weekendde, sıralamaya girdiğin an en az 500k geliyor paketlerden çıkanlarla birlikte, o resimde 1.5 m olan coins şuan 3 milyon oldu net.

1.si hile kullandığını kabul eden birini ifşa edemezsin 2.si neyin hasetinden bahsediyosun kıskanıcağım en son insansın 3.sü biraz erkek olsan zaten bu forumda takılmaya devam etmezdin O zamanlarda yazmıştım yine yazıyım HİLECİSİN kendini kandıran insanlar aciz insanlardır onlardan birisin https://www.youtube.com/watch?v=0jXhkCCX4Tg videoda gayet açık söylüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Çesut Mevik- -- 8 Aralık 2016; 11:2:22 >
    |
    |

• Yarbay
    6859 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ismailbbyigit

Bu kişi blok listenizde olduğundan mesajı göremiyorsunuz.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır. . (Başka kimler bloklu?)

ne diyor beyler bloğu açmaya değer mi? gene boş yaptığına eminim, adam hileci ve kendinden başarılı olan birini de hileci olacağını düşünüyor, kendisi yapamıyorya başkası da yapamaz :D
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj
    quote:

ne diyor beyler bloğu açmaya değer mi? gene boş yaptığına eminim, adam hileci ve kendinden başarılı olan birini de hileci olacağını düşünüyor, kendisi yapamıyorya başkası da yapamaz :D

wowww bu mesajı yazdın ya forumdaki karizman 2 kat arttı evet boş yapıyor görme sen :D https://www.youtube.com/watch?v=0jXhkCCX4Tg
    |
    |
    ismailbbyigit

quote:

quote:

wowww bu mesajı yazdın ya forumdaki karizman 2 kat arttı evet boş yapıyor görme sen :D https://www.youtube.com/watch?v=0jXhkCCX4Tg

sen bu kadroyu hileyle bile kuramazsın, biz emeğimizle yapıyoruz her hafta resim atıyorum burada weekendden gelenleri, kendine güvenen varsa temiz olupta onlarda atsın, şimdi kıskanmaya devam edebilirsin :D

• Yüzbaşı
    522 Mesaj

CL maçı olduğunu düşünemedim o an.

Ben millete hileci demiyorum. Hileci diye itham ettiğim kişi, daha 1 gün önce "etik değil" diye yaftaladığı davranışı, ertesi gün kendisinin de yaptığını itiraf etti zaten. Ayıp arıyorsan bende değil, ahlak polisi gibi davranıp saman altından su yürütende.
    |
    |
    buraqka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

quote:

sen bu kadroyu hileyle bile kuramazsın, biz emeğimizle yapıyoruz her hafta resim atıyorum burada weekendden gelenleri, kendine güvenen varsa temiz olupta onlarda atsın, şimdi kıskanmaya devam edebilirsin :D

offf offf ne kıskandım allah allah o kadar kıskandımki kendimi camdan atıcam ismail biz bu çocukca kıskanma yaşlarını geçtik ben bu tür bi kadroyu hile ilede yaptım hilesizde yaptım o yüzden kafan rahat olsun burda zaten hileyi tartışmıyoruz burda bütün hilecelere laf yapıp sonra hileci olduğun ortaya çıkınca geri vitesini tartışıyoruz gerçi tartışmıyoruzda sen kıskanıyorsuna felan bağladın işi gerçek hayatta senden bi cacık olmaz ronaldolu baleli kadronla başarılar senin tarzından gülücükte atıyım :D

• Yarbay
    2015 Mesaj
    Arkadaşlar TOTY ne zaman belli oluyordu? Bir de o zamana kadar belli etmeden her hafta 50K coins ceksem 2 ay boyunca göze batar mı ban yer miyim acaba? Paket acicam da TOTY belli olunca ama ne zaman belli olduğu hakkında en ufak fikrim yok belki 10 ay sonra bile olabilir onun için size soruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hile muhabbetine girmek istemiyorum, weekend league in bu kadar yuksek ödüller verdigini bilmiyordum, tesekkurler. Kadronuzda da bi Messi eksik :) onu da alin tam olsun

|
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ocak-şubat arasıydı yanlış hatırmalımıyorsam
    Tots da hazirandaydı

|
    |
    Hz.Heisenberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

##Damon Stoudamire##Tracy Mcgrady##Vince Carter##Cris Bosh##Marcus Camby
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.