Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Unlucky hocam :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wl ödülleride gelmedi ne iş
  • Tüh yüzsüz hileci herif.

Lan şu kadar yüzsüz olsak yeter be

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Sizde düzeldi mi ben girebiliyorum ?
  • Öduller gelmedi, gelen varmi?

• bana da gelmedi.
  • Aynen bana da gelmedi.2-3 hafta önce de 3 te gelmemişti bende yatmıştım kaçta geldiğini bilmiyorum belki gene geç verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akabe1903 -- 8 Aralık 2016; 3:12:55 >
  • Ödüller geldimi beyler

• Yaw yeter artik he 3. denemede 5. kez adamlar mac basladi baktilar zor mac olacak basiyolar dcyi ben mesela anliyorum karsidaki adam saglam yinede maca basliyorum bazen bazen ea fut champ formasi almis adamlar geliyor yine de devam ediyorum yenilme ihtimalim cok yuksek olmasina ragmen.

Napiyim artik bendemi onlarin silahiyla savasiyim ? Baktim adam saglam berabereyken macin ortasinda alt f4 mu cekiyim siz soyleyin yeter iyice bunaldim bu isten bi keriz ben miyim ?
  • EA live chate bağlandım şimdi cevap bekliyorum ödüller için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabe1903

EA live chate bağlandım şimdi cevap bekliyorum ödüller için.

birazdan gelecek ödüller, sıralamam netleşti şuan hileciler temizlendi listeden.

edit: bilgi verebiliyolarsa aylık ödüller bugün mü verilecek onu sor bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 8 Aralık 2016; 3:24:32 >
  • sadece haftalık ödüller geldi şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

sadece haftalık ödüller geldi şuan

Bana da şimdi cevap vermesini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

sadece haftalık ödüller geldi şuan

Hileyle kazandıklarından bahsediyosun dimi?

• gg :D

• 2 tane üçlü paket aldım ramos costa ve benteke,isteğim reus du ama sağlık olsun
  • Emrah başsan çıktı beyler altın 3 te burakmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

Emrah başsan çıktı beyler altın 3 te burakmıştım

Aynı şekilde bana da .Sadece boca-river ve juve-torino SBC si gelirse iş yapar paketler.2 nadir oyunculu paket açtım renato sanchez-pedro ve xabi alonso çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

Ben böyle şerefsizlik böyle kanıbozukluk böyle aşşağılık bir "insan" görmedim, göremem.

Ulan bu değil mi bize yan hesaplarınızdan sbc yapıyorsunuz haksız kazanç elde ediyorsunuz diyen?

Şimdi gelmiş oyunun başlarında herşey para ediyordu bilerek draftta hilecilerle eşleşip draft kazandım diyor. Bu ne pehriz bu ne lahana? Bu haksız kazanç olmuyor mu bre iblis?

Daha önce çok yaşadık burda, sipaly diye birisi vardı aynı bunun gibi bilenler bilir... Atıp tutardı şöyleyim böyleyim diye win sayısını falan atıp artislik yapardı. Sonra bunun pas yüzdelerini biri ifşa etti hile yaptığı ortaya çıktı orda insanlarla tartışıp inkar falan etti ve sonra birdaha yazmadı, yazamadı.

Aynı bokun laciverti buda işte.

3 kuruşluk haysiyetin olsa şuraya bir harf daha yazmazsın, 3 kuruş bak 3 çok değil.

??? Draft'ta sadece tek maç 90 dk oynayıp şampiyon oldum. Diğer maçlarda kendi kalesine atanlar oldu, bağlantısı kopanlar oldu bana galibiyet yazdı hep ben de şaşırdım. Tam bir saçmalık oldu anlayacağın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osvaldo17

Oyun çok enteresan ya, daha önce 3 attığım adamdan 4 yedim, 4 yediğime 5 attım tuhaf.

Momentum saçmalığı... Adamlar kağnı gibi, benden güçsüz takım maşallah içine ejderha kaçmış gibi, şu momentum denen zırvalık kalksa çok iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.