Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (397. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tercih edilir mi bilmiyorum Luiz'i hiç kullanmadım ancak pahalılık nedeninin pas ve dribling yetenekleri olduğunu düşünüyorum.
  • manager5833 kullanıcısına yanıt
    Smalling i geri al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    Sanırım alıp deneyeceğim luiz i teşekkürler yorumlarınız için.
  • arkadaşlar oyuna çift tıkladığımda açılır gibi oluyor ama açmıyor hatda origin sitesinede giremiyorum var mıdır nedenini bilen arkadaşım:((
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    hocam moses aday listte yok yok sanırım şurdakiler aday olması lazım

https://www.premierleague.com/news/149445

hem pedro hem costa varkenb ispanyol oyuncu mu alsam diyorum ama ibrahimoviç gelirse sıkıntı olabilir
  • Çok seri hareket eden ve süratli bir şekilde üstünüze gelen hücumlara nasıl bir defans yapıyorsunuz.
    (Hangi tuş ve tuş kombinasyonları)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager5833

Sanırım alıp deneyeceğim luiz i teşekkürler yorumlarınız için.

Smalling'de bulamadığın neydi ben Bailly ile yan yana oynatıyorum Otamandi 2. takımımda gayet iyi ikili Smalling-Bailly .
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrHonour

İsmail yeter yani son 5 6 aydır sürekli bi olayın içindesin şu başlıkta. Normal önerilerini yaz geç, tartışmaya girme.

bu tiplerle uğraşmak benim için bir zevk, gülüyorum ben bunlarla uğraşırken, yazdıklarımdan rahatsız olan bloklasın beni bu kadar basit onurcum.
    Aslında bulamadığım birşey yok hocam,tam aksine dediğiniz gibi bende yan yana bailly-smalling ikilisinden çok memnundum.Sadece topu oyuna çok iyi sokabilecek bir stoper arıyorum bunun luiz olabileceğini düşündüm.
    İsmail ile davut yerine
    Bilal ile davut derim

Şaka bir tarafa David Luiz PLİG de tek geçerim. Yanına da baily daha dengeli duruyor sanki.

• manager5833 kullanıcısına yanıt
    (Seni ekleyememişim tekrar attım.)
    İsmail ile davut yerine
    Bilal ile davut derim

Şaka bir tarafa David Luiz PLİG de tek geçerim. Yanına da baily daha dengeli duruyor sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

İsmail yeter yani son 5 6 aydır sürekli bi olayın içindesin şu başlıkta. Normal önerilerini yaz geç, tartışmaya girme.

bu tiplerle uğraşmak benim için bir zevk, gülüyorum ben bunlarla uğraşırken, yazdıklarımdan rahatsız olan bloklasın beni bu kadar basit onurcum.

kendinle de uğraş o zaman, şunu şuraya bırakayım. Anlayan anlasın artık...

https://www.youtube.com/watch?v=0jXhkCCX4Tg&feature=youtu.be
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    c ye çift tıkla ordan windows içinde temp var ordaki tum klosorleri sil ve oyuna girebiliyorsun
  • quote:

quote:

quote:

çılgın çocuk isoyu fifa 15 zamanlarında bende ifşa etmiştim fotoşok demişti buda bende şok etkisi yaratmıştı burda bu tür videolar görmek ne güzel :D
  • JrHonour kullanıcısına yanıt
    +1

• forum.d.h. F kullanıcısına yanıt
    defans ve fizik özellikleri çok düşük gibi hocam savunmada iyi müdahalelerde bulunabiliyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

Ahahahahahahahahahahahahaha ulan ya ahahahhahahahahahaha rezil herif

Olot 1 oldom 11 of pokot golocok

ahahahahahahahahahahaha

• charm35 kullanıcısına yanıt
    1 hafta once moses da gordum diye hatirliyorum belki fan made bi haberde okudum heralde.Oyun olarak da rakamsal olarak da herturlu diego costanin gelmesi lazim pedro city macinda kotuydu 90 dk tamamlayamadi aguero etkisizdi kirmizi gordu ustune, diego costa gelmezse buyuk ayip olur oyun olarak da cok formda bana oyumu sorsalar moses derdim ama adam adaylar arasinda yok ilginc

Susolar 30kyi gordu pcde falque piyasada kalmamis 2 tane var biri 45 oburu 49k simdiden patladi fiyasa :D
  • Evet genelde üslubu tahrikkar, evet bazen lafını bilmiyor, belki o da zamanında bu işlere karışmıştır ama adam şuan Wl'de şov yapıyor, aylık sıralamada bile ilk 5'de sanırım, dediği şeye ben de katılmıyorum. O zaman sbcleri tahmin edip oyuncu depolamak da etik değile gelir iş, herkes istediğini yapmakta özgür, ha biri gelir karşınıza, 99 hilesi açar, veyahut yenilince bağlantı koparır, o zaman dilediğiniz gibi saydırırsınız ona, coins almak, satmak, nakletmek tamamen ea'yı ilgilendirir, eğer o göz yumuyorsa her şey müstahaktır ea'ya.
  • JrHonour kullanıcısına yanıt
    sese geldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.