Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
16.174
Cevap
138
Favori
430.344
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA Ultimate Team [ANA KONU]
Giriş
    25293 Mesaj

Iki degisiklik kaliyor uzatmalar icin, yeterli bence. Yoksa maca iki kadromda Ocampos diye bi dandik rw var. Kimyayi saglamak icin baskasi olmuyor. Ayrica 40 macta en fazla 5-6 mac uzatmaya gidiyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ank_yer_6 -- 7 Aralık 2016; 16:30:11 >
    |
    |
    frd34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj
    Sağolun iniestayı boşa sattık o zaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Yarbay
    2016 Mesaj

Villa için neden bu kadar para harcıyor millet anlamadım ben, MLS kadrosuyla oynayan kimse çıkmadı karşıma bugüne kadar.
    |
    |
    Fatih211 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    25293 Mesaj

İspanya kadrosu yapılabilir, ayıracak param olsa ben de yapardım. Güzel kart, bir daha nerede oynayacağız Villa ile. Efsaneye saygı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ZaBeaT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sol bekle ile kaleciyide ingiliz alicagim hallolucak 👍

|
    |
    M0NKEY-BUSİNESS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |

Hangisini alirdiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

https://www.futbin.com/17/compare/15375/15358

Hangisini alirdiniz?

Depay daha iyi gözüküyor ama q7 ile de oynamak zevkli olur.

|
    |
    ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Beyler coins aktarmıştım kendi hesaplarım arasında, ea silmesin coinsleri diye her ihtimale karşı 9400 den movember jedinak almıştım quick sell'i 9396 coins diye. Yaklaşık 100 adet falan.

Fiyatı yükselmeye başladı bunların, potm ile alakası olabilir mi acaba? Ea potm'de movember isterse yine bir vurgun yapıcaz şansa.

birader yaptığın adaletsiz işlemi bari yazma buraya hiç utanmanda mı yok

Ya bebeğim bi uza allah aşkına namus bekçisimisin nesin, ne yüzsüz bişey çıktın ya. Sanane ulan? Sa-na-ne. Ortada bir adaletsizlik yok sadece ea tarafından illegal sayılan bir durum var evet kabul ediyorum, senin yapma şansın yok diye adaletsizlik oluyor. EE sende 100k pack açtın bende açtım sana ronaldo çıktı bana baki mercimek çıktı. Budamı adaletsizlik şimdi? 100k ise 100k oyunsa aynı oyun. Benim yapma şansım var yapıyorum,senin yok yapamıyorsun. Senin şansın var ronaldo çıktı benim yok çıkmadı, bu kadar. Daha fazla benim yazdığım bir şeye cevap vermemeni rica ediyorum, bu seni insan yerine koyarak verdiğim son cevaptı.

artılayanlar bu hırsızlığı yapanlar nokta.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

• Yüzbaşı
    632 Mesaj
    diego costa potm gelir gibi duruyor sizce kim gelir ?
    |
    |
    Kadroları test etmek için elemelere girdim fakat gecikmeden dolayı oynanmıyor. İki defa orta sahada kaydığımı düşünerek tuşa bastım ceza sahasında penaltı oldu. Doğru düzgün top çeviremiyorum, bir çok defa atakların içine ettim taca auta falan attım topları. Çok sinir bozucu. Sanırım bu gecikme olayı karşılıklı olmuyor çünkü rakipler baya baya akıcı oynuyordu.
    |
    |
    BF'de 190 a aldığım Hazard şuanda 260+k PC'de.Şimdi Hazard'ı satıp Alexis Sanchez+Walker+bir stoper alsam sizce nasıl olur.Sanchez ile Hazard arasında o kadar fark var mı ?Ayrıca TOTY zamanı fiyatlar BF kadar düşer mi ?
    |
    |

İsmail yeter yani son 5 6 aydır sürekli bi olayın içindesin şu başlıkta. Normal önerilerini yaz geç, tartışmaya girme.
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SEGA Mega Drive
  • Yüzbaşı
    988 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler coins aktarmıştım kendi hesaplarım arasında, ea silmesin coinsleri diye her ihtimale karşı 9400 den movember jedinak almıştım quick sell'i 9396 coins diye. Yaklaşık 100 adet falan.

Fiyatı yükselmeye başladı bunların, potm ile alakası olabilir mi acaba? Ea potm'de movember isterse yine bir vurgun yapıcaz şansa.

birader yaptığın adaletsiz işlemi bari yazma buraya hiç utanmanda mı yok

Ya bebeğim bi uza allah aşkına namus bekçisimisin nesin, ne yüzsüz bişey çıktın ya. Sanane ulan? Sa-na-ne. Ortada bir adaletsizlik yok sadece ea tarafından illegal sayılan bir durum var evet kabul ediyorum, senin yapma şansın yok diye adaletsizlik oluyor. EE sende 100k pack açtın bende açtım sana ronaldo çıktı bana baki mercimek çıktı. Budamı adaletsizlik şimdi? 100k ise 100k oyunsa aynı oyun. Benim yapma şansım var yapıyorum,senin yok yapamıyorsun. Senin şansın var ronaldo çıktı benim yok çıkmadı, bu kadar. Daha fazla benim yazdığım bir şeye cevap vermemeni rica ediyorum, bu seni insan yerine koyarak verdiğim son cevaptı.

artılayanlar bu hırsızlığı yapanlar nokta.

arkadaş seviyo seni ama bebeğim felan iyi anlaşıyonuz heralde
    |
    |

• Yarbay
    4587 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

İspanya kadrosu yapılabilir, ayıracak param olsa ben de yapardım. Güzel kart, bir daha nerede oynayacağız Villa ile. Efsaneye saygı

Yaptim vazgectim satmaktan normali fena degildi belki lazim olur dursun kenarda :D

@charm35
    Moses gelirse sasirmam
    |
    |
    Bahsedilenler: charm35
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj
    Herkese iyi akşamlar,bailly nin yanına david luiz i alabilmek için smalling i sattım fakat luiz in değerleri pekte iyi durmuyor bu yüzden kararsız kaldım.Sizden bu konuda yardım bekliyorum,david luiz i almalımıyım bailly nin yanına yoksa başka önerebileceğiniz stoper var mı?
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.