Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wl de oynanan adamla bir daha oynanıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar ,

Ben ve forumdan birkaç arkadaşım ps4 ten Xbox one geçiş yapıp Fifa 17 ut ağırlıklı sohbet ediyoruz whatsapp üzerinden , grubumuza katılmak isteyen pm ile bana ulaşabilir , yeni bir oluşum içindeyiz , 30+ ut duayenleri başlığı altında birçok organizasyon düzenledik daha önce forumda. Herkese iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Arkadaşlar selamlar ,

Ben ve forumdan birkaç arkadaşım ps4 ten Xbox one geçiş yapıp Fifa 17 ut ağırlıklı sohbet ediyoruz whatsapp üzerinden , grubumuza katılmak isteyen pm ile bana ulaşabilir , yeni bir oluşum içindeyiz , 30+ ut duayenleri başlığı altında birçok organizasyon düzenledik daha önce forumda. Herkese iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanfzl

Wl kadrolarımızıda kurduk beklemedeyiz
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Bu hafta max 3 uyruk koşulu yokmuydu? İkinci kadronuzda 5 uyruk var. Ben mi yanlış biliyorum.

• frd34 kullanıcısına yanıt
    WL'de serverlar farkli oldugu icin yakından rakip verme gibi bir derdi olmuyor oyunun. O yüzden cok Turk gormuyoruz. Ayrica WL icin elemeleri oynamaya cok gerek yok. Ben iki haftada bir oynuyorum, o yuzden her oynayacagimda katilim hakki kazanmam lazim. Div1'de 14 puana hak veriyor direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: frd34

PS4
    Kante - 36K
    Martial - 32K

Bu coinsleri vermeye değer mi :) Hakkını verirler mi ?

Kante verir. ben cdm oynatıyorum shadow basılı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanfzl

Wl kadrolarımızıda kurduk beklemedeyiz
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Kadrolarınız çok iyi, şimdi ben haftasonuna katılmaya hak kazandım haftasonu da mı kadro kurma şartı var yoksa istediğimizle mi giriyoruz?

Ikisi de cok iyi ama acelen yoksa WL bittikten sonra al. Bu hafta fransizlar cok artti. Kante 30, martial 25 civarına düşecektir

• Bu sene araplar draftda çok geliyor. Seasons ve Weekend de pek denk gelmedim.

• arkadaşlar selam şöyle bir kadrom var boşluklar için kimleri önerirsiniz ?

http://www.futhead.com/17/squads/2911651/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Ikisi de cok iyi ama acelen yoksa WL bittikten sonra al. Bu hafta fransizlar cok artti. Kante 30, martial 25 civarına düşecektir

Elemelerde bugün ne istiyor abi

• WL için iyi bir kadro oluşturmaya çalışıyorum. İngiliz - Fransız karışımı.
    Kazıklanmayı göze alacağız artık :)
    Yarın WL ödülleri geldiği zaman kısa süreli bir düşüş olur mu ?
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    15k ücret verip giriyorsun 4 maç ust uste zorlu rakiplerle oynuyorsun bunun karşılığında aldigin paketten çıkan adam 1k bile etmeyince insan sınırlenıyor dostum. Bence tüm maçları kazananin giriş ücreti en azından iade edilsin.

Ben iki kez kazandım ikisininde odulu aynıydı o yüzden hepsi aynı sandım. Para odulu olduğunu bilmiyordum. Para odulu alan arkadaşın çok iyiymis aldigi oduller. Bende 50k biriktirmem lazım draftta bari birseyler alırız diye giriyorum ama kazancı birak zarardayiz. En kotu giriş ücretini verse paket açma heyecanı yaşadık diye kazandığım 4maca uzulmem.

• tavukum kullanıcısına yanıt
    Max 3 farkli milliyetten oyuncu olabilir ilk 11de

• laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    Ilk 11 ayni mlletten olacak. Hepsi alman gibi

Ingiliz fransiz belcikali italyanlar haric olabilir ama bunlarda cok zor bence.

• IspanakLord kullanıcısına yanıt
    oynanıyor sanırım, sanırım diyorum çünkü daha önce maç yaptığım bir rakiple 1 saat içinde tekrar eşleştim ama maça girmeyip menüye dönmüştü
  • byrock6 B kullanıcısına yanıt
    Rakibin nicki görünmüyor ki WL'de, nasıl anladin maca girmeden

• Pc'de draftı kazanınca artık amorti bile vermiyor.bir tane nadir oyuncu paketi bir tane altın paket. Çıkanlar maksimum 7 8k ediyor.

• Beyler coins aktarmıştım kendi hesaplarım arasında, ea silmesin coinsleri diye her ihtimale karşı 9400 den movember jedinak almıştım quick sell'i 9396 coins diye. Yaklaşık 100 adet falan.

Fiyatı yükselmeye başladı bunların, potm ile alakası olabilir mi acaba? Ea potm'de movember isterse yine bir vurgun yapıcaz şansa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0NKEY-BUSİNESS -- 7 Aralık 2016; 14:41:12 >
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.