Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler pazar gecesi hazard 250 yi inform firmino 150 yi görürmü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altın yukseltmeden sow un ozel kartı geldi satilamiyor galiba mecbur ikinci yarilarda oynatcaz 😀

• Draft kazaniyoruz ama paketlerden çıkan draft giriş ücretini bile karsilamiyor nerdeyse. Bu ne saçmalıktır , coins odulude olmalı su modda bence.

Yine sorun var bende bu arada maç bulamıyorum ve geçişler falan ağırlaşti yuklemeler uzun suruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kromiti

Draft kazaniyoruz ama paketlerden çıkan draft giriş ücretini bile karsilamiyor nerdeyse. Bu ne saçmalıktır , coins odulude olmalı su modda bence.

Yine sorun var bende bu arada maç bulamıyorum ve geçişler falan ağırlaşti yuklemeler uzun suruyor.

Arada coins verdiği oluyor.Ayrıca zaten 15k ödülü çıkarsa başka ma yapan olmaz bence.
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    aynen geçen gün kazanınca bana 45k coin verdi paketlerden çıkanlarda 30k civarına satılmıştı güzel kar yapmıştım
  • If arda geliyor sol kanat gelir diye bekliyorum. Ayrıca Beşiktaş maçını yöneten hakem çok fifa oynuyor sanırım öyle penaltı mı olur net frostbite penaltısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego26 -- 7 Aralık 2016; 6:46:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego26

If arda geliyor sol kanat gelir diye bekliyorum. Ayrıca Beşiktaş maçını yöneten hakem çok fifa oynuyor sanırım öyle penaltı mı olur net frostbite penaltısı

şl ve al maçları sayılmıyor totw için
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Hadi ya sacmaymis o zaman

• pc serverları düzeldi mi ?
  • iyi ki ps4 ten xbox a geçmişim bu yaz. fifa için geçecekler varsa hiç düşünmesinler oyun yağ gibi akıyor 8 mb internet ile. ps4 te lag dan oynayamıyordum oyunu, sürekli araplarla eşleştirmesinin etkiside büyük tabi bu lag olayında. xbox ta avrupalılar ile eşleştiriyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 7 Aralık 2016; 10:6:13 >
  • PS4 de bu sene genellikle Türk oyuncular ile eşleştirmeye başladı. Araplar çok denk gelmiyor geçen seneki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frd34

PS4 de bu sene genellikle Türk oyuncular ile eşleştirmeye başladı. Araplar çok denk gelmiyor geçen seneki gibi.

15-16 yı ps4 te oynadım araplarla eşleştirmesi çok saçma ve kötüydü. lag dan oynanmıyordu. bu sene fazla eşleştirmemesi güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rolukaku8

pc serverları düzeldi mi ?

gece düzelmişti.
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    Aynen, seasonsta dün 15-20 maç yaptım %70 Türk geldi. Hatta iki adamla ikişer maç yaptım. WL böyle değil iyi ki

• WL için çoğu kişinin zamanı yok :) Elemeler için ayrı kadro Hafta sonu içi ayrı kadro. Koşuşturma içinde olan bir millet olduğumuz için çok denk gelmiyor bence.
  • Wl kadrolarımızıda kurduk beklemedeyiz
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• adjustik kullanıcısına yanıt
    Gecen sene ronaldo wolfsburga karsi hat trick yapti s.liginde turuncu ronaldo karti cikmisti. Arda icin de ozel kart cikar belki?

• PS4
    Kante - 36K
    Martial - 32K

Bu coinsleri vermeye değer mi :) Hakkını verirler mi ?
  • 2.Tur dan itibaren turuncu kartlar geliyor diye biliyorum. 1.Tur' da hiçbir kart gelmiyor.
  • Bu sene öyle yapmıyolar. Maçın adamı kartı yok bu sene. Anca rekora imaz atarsa. Geçen aduriz 5 gol attı. Bir onu çıkadılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.