Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    buyur dostumhttps://www.futbin.com/17/squad/444461 azpili yerine shaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokberk77 -- 24 Kasım 2016; 19:38:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Saçmalamıyor, gerçekten kolay. Tek yapman gereken her hafta açıklanacak olan SBC görevlerini ve TOTW paketlerini takip etmek, 3-4 gün öncesinden yatırım yapmak. Her hafta minimum 50k - 100k arası rahat kaldırırsın. Beğenmediysen WL turnuvaları bitiminde oyuncu alıp, WL başlangıcı millet kadro dizerken oyuncu satarsın. Arkadaşın dediği gibi sıkıntı sende hocam :)

Bununla ilgili rehber nerden bulabilirim? 50k-100k iyiymiş, teşşekkür ettim. :)
  • gokberk77 kullanıcısına yanıt
    Sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Coins satın alıp Ibrahimovic ve Hazard gibi yıldızlarla ego kasanlar, berbat oynuyorsunuz bu oyunu. Hakkınızla alın o futbolcuları da göreyim ben sizi. Adamın kadrosunda envayi çeşit dünya yıldızları vardı beni zar zor yendi. Biraz konsantre olsam maça alırdım maçı.

Kadrosunda yıldız olan yencek diye bir kural mı var?

Hayrola niye üstüne alındın? Bir zahmet, Ronaldo ve Messi ayarında futbolcular ile yenin, kural yok ama bu kadrolarla iş yapamayan çok. Ben coins adaletsizliğinden bahsediyorum, beni anlayan anlamıştır, parayla kadro kurana saygı duymam.

ha bende ronaldo var ben o zaman kimseye yenilmemeliyim senin mantığınla öyle mi :D

fifayı oynamasını biliyosan normal düzeyde bir takımla da ronaldoya vb oyunculara sahip oyunu bilmeyen noobları yenebilirsin, adamı yenememişsin ve üzerine birde yedirememişsin gelip buraya yazıyosun ki adamın coins aldığı nereden malum? ben coins falan almadım wl de her hafta sıralamaya giriyorum en az 600k coins geliyor, bu hafta bana 700k geldi, belki adama iyi oyuncu çıktı paketten sattı öyle kurdu ya da hepsini geçtim verdi parayı kurdu kadroyu senin zoruna giden ne para onun oyun onun :D

• Arkadaşlar fiyatlar düştü mü? Düşecek mi sizce?

• Sif rvp niye gelsin kardesim adam ne yaptimi oyunda 1 tane penaltidan bi tanede sacma bi vurusla gol yapti oyunmu ot adi 2 tane suta sifmi getirsin adamlar

• Rehberlik bir durum yok açık açık söyledim işte. Biraz emek gerektiriyor, oyuncuları takip edip önceden stoklaman gerekiyor.

Forumu takip edersen mesela haftalık derbi SBC görevleri tahminlerini paylaşırlar. Risk alıp kilit oyuncuları stok yapacaksın. Veyahut TOTW gelecek oyuncuları önceden tahmin edeceksin ve o oyuncuların gold kartlarını stoklayacaksın. Tabii ki stok yapacağın oyuncunun pazar payını incelemen gerek, popüler bir kart olması lazım. Genelde BPL oyuncuları iyi iş görür. Araştırmadan kimsenin sana şu oyuncuyu al demesini de bekleme, hiç kimse para kazandığı yöntemi sana açıklamaz burada :) Yalnız şöyle bir tüyo vereyim, aradığın bütün bilgi Futbin sitesinin market takip bölümünde mevcut. Bunun dışında iddaa sitelerinden maçları takip edebilirsin.

Yalnız harcadığın coinsler elinde de patlayabilir artık orası sana kalmış. Risk büyük, ödül büyük. 1 ay içerisinde 800k para yaptım bu şekilde. Yukarda saçma sapan bir şekilde yorumladığın üzere Zlatan'lı De Bruyne'lı kadrom var ama division 1'e çıkamadım hala, beceriksizim zat-ı ali'lerinizin belirttiği gibi, sizin gibi pro bir oyuncu olmak kolay değil :) Ama gördüğün gibi kendi coinsini kendi kazanan kişi çok, özellikle Weekend League muhabbeti varken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuOstar -- 24 Kasım 2016; 20:34:51 >

• Anlclk22 A kullanıcısına yanıt
    dostum yanlış anlama bende galatasarayliyim ama 2 sene once sneijder yalniz 2 sutla 2 gol atarken informu gelmisti. derbi maçlarda yeri geliyor tek golle bile inform kazaniyor futbolcular. ilk sutu oyle cok yabana atmamak lazim adam tavana asti. penalti konusunda haklısın tabi ama totw ye baktigimda van persie kadar haketmeyen oyuncularda var

Saçma vuruş mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • queen1921 Q kullanıcısına yanıt
    Tamam RvP gelebilirdi ama Sneijder'in o mactaki iki goluyle bu maçtaki RvP'yi de kıyaslama lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rehberlik bir durum yok açık açık söyledim işte. Biraz emek gerektiriyor, oyuncuları takip edip önceden stoklaman gerekiyor.

Forumu takip edersen mesela haftalık derbi SBC görevleri tahminlerini paylaşırlar. Risk alıp kilit oyuncuları stok yapacaksın. Veyahut TOTW gelecek oyuncuları önceden tahmin edeceksin ve o oyuncuların gold kartlarını stoklayacaksın. Tabii ki stok yapacağın oyuncunun pazar payını incelemen gerek, popüler bir kart olması lazım. Genelde BPL oyuncuları iyi iş görür. Araştırmadan kimsenin sana şu oyuncuyu al demesini de bekleme, hiç kimse para kazandığı yöntemi sana açıklamaz burada :) Yalnız şöyle bir tüyo vereyim, aradığın bütün bilgi Futbin sitesinin market takip bölümünde mevcut. Bunun dışında iddaa sitelerinden maçları takip edebilirsin.

Yalnız harcadığın coinsler elinde de patlayabilir artık orası sana kalmış. Risk büyük, ödül büyük. 1 ay içerisinde 800k para yaptım bu şekilde. Yukarda saçma sapan bir şekilde yorumladığın üzere Zlatan'lı De Bruyne'lı kadrom var ama division 1'e çıkamadım hala, beceriksizim zat-ı ali'lerinizin belirttiği gibi, sizin gibi pro bir oyuncu olmak kolay değil :) Ama gördüğün gibi kendi coinsini kendi kazanan kişi çok, özellikle Weekend League muhabbeti varken.

Hocam bu arkadasi tanirim yillardir kotu niyetli biri degil bosuna alinganlik etmissiniz div 1 cikmamak beceriksizlik degildir ancak bazen gercekten oynamayi hic bilmeyen masmavili kadrolar banada denk geliyor. div fln umrumda degil adamin 10 dk oyununu izleyen anliyor seviyesini coins alan yada babasinin kredi kartini calip alan adam cok yabanci forumlarda cocugun biri 1800 pound harcamisti coins ve fifa points alarak.

Bu arkadasimizda onu ifade etmis kotu bisey dememis hele sizlere hic bisey dememis.

Yanlis anlasilmayi gidereyim dedim bosuna tatsizlik olmasin diye iyi forumlar.

• tabi canım 2 golüde efsaneydi maçı tek başına aldı havalara uçmuştuk :d

ama rvp gelseydi kimsede bu ne alaka demezdi heralde
    Aşırı fanatik galatasaraylısın galiba arkadaş.büyük bi derbide 2 gol atıp maç kazandırıyor,daha ne yapsın,kaleye geçip penaltımı kurtarsın

• Bencede sif rvp gelmeliydi. Adam maça orta saha başladı zaten en azından cam olarak gelebilirdi. Derbide 2 gol ofansif orta saha için gayet iyi bence. Ama asıl inform gelmesi gereken emenike :D 87 hız 80 şut 83 fizik efso olurdu be

• quote:

Orijinalden alıntı: birtanelka

Aşırı fanatik galatasaraylısın galiba arkadaş.büyük bi derbide 2 gol atıp maç kazandırıyor,daha ne yapsın,kaleye geçip penaltımı kurtarsın

onu pancu yapıyo hocam anca o zamanlarda fut yoktu malesef
  • Sif rvp gelebilirdi. Bende bekledim açıkcası. Ama sneijderin o 2muhteşem golüyle bu 2 golü kıyaslamamak gerek ea nerden iyi para kazanacaksa onu getirir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar pc için futbolcuların piyasasını göstern bir site var mı ? futbin ps4 ve xboxa çalışıyor benim istediğim pc için bi oyuncunun haftalık en düşük ve ya en yüksek satış yüzdesini görebileceğim bir site
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Rehberlik bir durum yok açık açık söyledim işte. Biraz emek gerektiriyor, oyuncuları takip edip önceden stoklaman gerekiyor.

Hocam bu arkadasi tanirim yillardir kotu niyetli biri degil bosuna alinganlik etmissiniz div 1 cikmamak beceriksizlik degildir ancak bazen gercekten oynamayi hic bilmeyen masmavili kadrolar banada denk geliyor. div fln umrumda degil adamin 10 dk oyununu izleyen anliyor seviyesini coins alan yada babasinin kredi kartini calip alan adam cok yabanci forumlarda cocugun biri 1800 pound harcamisti coins ve fifa points alarak.

Bu arkadasimizda onu ifade etmis kotu bisey dememis hele sizlere hic bisey dememis.

Cansın Arkadaş güzel açıklamış yalnız, ben bunları bilmiyordum usta. Herkese iyi oyunlar.

• şu EA'e msj attım takımım 2010 da kurulduğu için kimse maç yapmıyor wl'de en erken tarihli 2013lü biriyle maç yapabildim şuana kadar o yüzden rakipler çok zorluyor hep 22-24 winde kalıyorum şu kuruluş tarihlerini kaldırırlar umarım çok şikayet var dediler zaten maç yapamıyoruz en az 20 kere gir çık yapıyorum adamlar tarihi gördümü çıkıyor arkadaş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Cansın Arkadaş güzel açıklamış yalnız, ben bunları bilmiyordum usta. Herkese iyi oyunlar.

Hocam bosver keyfimize bakalim koskoca adamlar olduk ama yinede insanin ciddi ciddi moralini bozuyo oyun yenilince heleki haksizliga ugrayinca. Irade olsa tamamen birakcam fifayi da baya azallttim baska oyunlara geciyorum hemen 2-3 mac yapip gunde yoksa akil hastanesine yatircaklar

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.