Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
16.173
Cevap
131
Favori
433.499
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA Ultimate Team [ANA KONU]
Giriş
    128 Mesaj

Çok teşekkür ederim, çok güzel bir yanıttı. Ben genelde bir kanadı hızlı, yardıran kanat (Cuadrado ve Bruma), diğer kanadımı da daha teknik, komple ve orta açabilen kanat yapıyorum. (Gaitan ve Quaresma). İnter ile Fifa 17 de oynamıştım bayağı ve Perisic gayet iyiydi. Şu an ise Gaitan'dan pek de memnun değilim. Perisic'i deneyeceğim gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bulkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eğer öyle düşünürsen if higuain oda iyi. ama bence çok sorun çıkmaz.
    |
    |
    jason25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Black Friday de çok fazla oynama olmuyor. Asıl Noel haftası düşme oluyor ve sonrasında Toty döneminde.

Yani 24 - 31 Aralık fiyatlar düşecek ve ocak sonunda.

|
    |
    GHoST_FaCe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

35 - 5 - 7 şuan istatistiklerim. 111 gol attım . 26 yedim.

Kadro Calcio 1
    |
    |
    GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ

• Yarbay
    2867 Mesaj
    Bf olayı perşembeyi cumaya bağlayan gecemi basladi gecen yıl ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    masaüstü
    işlemci : i5-3570k 3,40 ghz
    ekran kartı : nvidia geforce gtx 670 2gb 256 bit
    ram : 16 gb
    1920x1080 monitör

oyun açık değilken işlemci 0-1 arası çalısıyor.oyuna giriyorum 1 tane maç yapıyorum kasma yok. 2.maça giriyorum işlemci %99-100 çalısıyor kasma ve donmalar oluyor.sorunun nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi ?

On November 23, 2016 7:26:16 PM GMT 00:00, the primary email address linked with your EA Account was changed to:

myle.s@mail.ru

If you never made this change, please change your email address back and change your password. If you need additional assistance, please contact EA Help.

Happy gaming,
    The EA Team

Böyle bir mail aldım, hesabım hacklendi ve 2 saattir EA Help ile konuşuyorum hala vermedi hesabı. Hiçbir uyarı gelmeden mail değişti dedi, her türlü güvenlik bildirimi de açıktı hesapta. Var mı başka başına gelen? İnternette ve EA Forum'da baya bir hacklenen olmuş.

Bu arada kullanıcı adım history3250 değil, hackleyen kişi sanırım o. Maili de fake. Ve hala hesabı geri vermiyor bu EA
    |
    |

ekran kartı ısısına bak bi ikinci maç bitince
    |
    |
    ultraslan91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: charm35

ekran kartı ısısına bak bi ikinci maç bitince

işlemci:50-55
    ekran kartı:60-65

çalışıyor onlara bakmıştım.

normalmiş.2. maçtan sonra olunca ısınmıştır sanmıştım ama başka bir sorun var heralde
    |
    |

Oyuna girmeden önce arkada çalışan gereksiz işlem ve hizmetleri kapatın. Güvenlik duvarı vs de kapalı olsun.

Sisteme bir zararlı bulaşmış olabilir. Virüs, trojan vb. Bu tür zararlılar sistem boştayken bile kaynak tüketir , yük bindirir. Oyunlara girdiğinizde bu yük çok artar ve donanımın tehlikeli ısıya ulaşmasına vs yol açabilir. Başka oyunlarda da yanı sorun oluyorsa sebebi budur yüksek ihtimal. Defender ya da bir güvenlik yazılımıyla taratın sistemi. Ayrıca advanced system cleaner & ccleaner ile gereksiz dosya & kayıt girdisi temizliği yaparak sistemi rahatlatın.

Geforce experience varsa mutlaka kaldırmanızı öneririm. Optimize falan yapmasın. Driver ı da kendiniz indirip güncelleyin, oyunların ayarını da kendiniz yapın en sağlıklısı o. Bu experience uygulaması driver a zarar verebiliyor. Tecrübeyle sabit.
    |
    |
    https://www.futbin.com/17/squad/436500
    https://www.futbin.com/17/squad/436169
    https://www.futbin.com/17/squad/409060

Suarez aşkımdan vazgeçemedim ama coinde yeterssiz 1.25m kadar coinsim var pazar pazartesi kadromu kuracağım ama karar veremedim. Öneriniz var mı? Di marialı olanda verrattiyi beğenmedim mesela diğer ikisinde de thiago yerine alternatif yok sanchesin pası düşük.
    |
    |

• Çavuş
    69 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Oyuna girmeden önce arkada çalışan gereksiz işlem ve hizmetleri kapatın. Güvenlik duvarı vs de kapalı olsun.

Sisteme bir zararlı bulaşmış olabilir. Virüs, trojan vb. Bu tür zararlılar sistem boştayken bile kaynak tüketir , yük bindirir. Oyunlara girdiğinizde bu yük çok artar ve donanımın tehlikeli ısıya ulaşmasına vs yol açabilir. Başka oyunlarda da yanı sorun oluyorsa sebebi budur yüksek ihtimal. Defender ya da bir güvenlik yazılımıyla taratın sistemi. Ayrıca advanced system cleaner & ccleaner ile gereksiz dosya & kayıt girdisi temizliği yaparak sistemi rahatlatın.

Geforce experience varsa mutlaka kaldırmanızı öneririm. Optimize falan yapmasın. Driver ı da kendiniz indirip güncelleyin, oyunların ayarını da kendiniz yapın en sağlıklısı o. Bu experience uygulaması driver a zarar verebiliyor. Tecrübeyle sabit.

yardım için teşekkürler.dediklerinizi bi denicem.sorun çözülürse yazarım.
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj

şu para sorununu bir ben çözemiyorum sanırım hangi paketi açsam q.sell :)) ama dediğin gibi laptop ve ps4 arasında dağlar kadar fark var grafikten öte adım başı hileci yok
    |
    |
    AndrOkty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |

HAFTASONU ÖDÜLLERİNDEN ÇIKANA BAKIN BEYLER 22 WİN ALMIŞTIM DELİRİCEM

22 winde bu hangi paket?

|
    |
    Bahsedilenler: queen1921

Aynen öyleymiş ps de bitane hileci geldi karşıma kafayı yedim girmiyorum oyuna. Pogba vidal koymadan da girmicem 😂

|
    |
    zeqaasange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun kardeşim çok güzel günlerde kullan satma bence 😁

|
    |
    queen1921 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.