Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Black Friday de çok fazla oynama olmuyor. Asıl Noel haftası düşme oluyor ve sonrasında Toty döneminde.

Yani 24 - 31 Aralık fiyatlar düşecek ve ocak sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47 maç yaptım div 4 kadar hiç sağlam oynayan gelmedi bu sene fifa pc de fifa oynayan az sanırım.

35 - 5 - 7 şuan istatistiklerim. 111 gol attım . 26 yedim.

Kadro Calcio 1
  • Bf olayı perşembeyi cumaya bağlayan gecemi basladi gecen yıl ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • masaüstü
    işlemci : i5-3570k 3,40 ghz
    ekran kartı : nvidia geforce gtx 670 2gb 256 bit
    ram : 16 gb
    1920x1080 monitör

oyun açık değilken işlemci 0-1 arası çalısıyor.oyuna giriyorum 1 tane maç yapıyorum kasma yok. 2.maça giriyorum işlemci %99-100 çalısıyor kasma ve donmalar oluyor.sorunun nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi ?
  • Hi history3250,

On November 23, 2016 7:26:16 PM GMT 00:00, the primary email address linked with your EA Account was changed to:

myle.s@mail.ru

If you never made this change, please change your email address back and change your password. If you need additional assistance, please contact EA Help.

Happy gaming,
    The EA Team

Böyle bir mail aldım, hesabım hacklendi ve 2 saattir EA Help ile konuşuyorum hala vermedi hesabı. Hiçbir uyarı gelmeden mail değişti dedi, her türlü güvenlik bildirimi de açıktı hesapta. Var mı başka başına gelen? İnternette ve EA Forum'da baya bir hacklenen olmuş.

Bu arada kullanıcı adım history3250 değil, hackleyen kişi sanırım o. Maili de fake. Ve hala hesabı geri vermiyor bu EA
  • ultraslan91 U kullanıcısına yanıt
    ekran kartı ısısına bak bi ikinci maç bitince
  • quote:

Orijinalden alıntı: charm35

ekran kartı ısısına bak bi ikinci maç bitince

işlemci:50-55
    ekran kartı:60-65

çalışıyor onlara bakmıştım.
    normalmiş.2. maçtan sonra olunca ısınmıştır sanmıştım ama başka bir sorun var heralde
    Oyuna girmeden önce arkada çalışan gereksiz işlem ve hizmetleri kapatın. Güvenlik duvarı vs de kapalı olsun.

Sisteme bir zararlı bulaşmış olabilir. Virüs, trojan vb. Bu tür zararlılar sistem boştayken bile kaynak tüketir , yük bindirir. Oyunlara girdiğinizde bu yük çok artar ve donanımın tehlikeli ısıya ulaşmasına vs yol açabilir. Başka oyunlarda da yanı sorun oluyorsa sebebi budur yüksek ihtimal. Defender ya da bir güvenlik yazılımıyla taratın sistemi. Ayrıca advanced system cleaner & ccleaner ile gereksiz dosya & kayıt girdisi temizliği yaparak sistemi rahatlatın.

Geforce experience varsa mutlaka kaldırmanızı öneririm. Optimize falan yapmasın. Driver ı da kendiniz indirip güncelleyin, oyunların ayarını da kendiniz yapın en sağlıklısı o. Bu experience uygulaması driver a zarar verebiliyor. Tecrübeyle sabit.
  • https://www.futbin.com/17/squad/436500
    https://www.futbin.com/17/squad/436169
    https://www.futbin.com/17/squad/409060

Suarez aşkımdan vazgeçemedim ama coinde yeterssiz 1.25m kadar coinsim var pazar pazartesi kadromu kuracağım ama karar veremedim. Öneriniz var mı? Di marialı olanda verrattiyi beğenmedim mesela diğer ikisinde de thiago yerine alternatif yok sanchesin pası düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Oyuna girmeden önce arkada çalışan gereksiz işlem ve hizmetleri kapatın. Güvenlik duvarı vs de kapalı olsun.

Sisteme bir zararlı bulaşmış olabilir. Virüs, trojan vb. Bu tür zararlılar sistem boştayken bile kaynak tüketir , yük bindirir. Oyunlara girdiğinizde bu yük çok artar ve donanımın tehlikeli ısıya ulaşmasına vs yol açabilir. Başka oyunlarda da yanı sorun oluyorsa sebebi budur yüksek ihtimal. Defender ya da bir güvenlik yazılımıyla taratın sistemi. Ayrıca advanced system cleaner & ccleaner ile gereksiz dosya & kayıt girdisi temizliği yaparak sistemi rahatlatın.

Geforce experience varsa mutlaka kaldırmanızı öneririm. Optimize falan yapmasın. Driver ı da kendiniz indirip güncelleyin, oyunların ayarını da kendiniz yapın en sağlıklısı o. Bu experience uygulaması driver a zarar verebiliyor. Tecrübeyle sabit.

yardım için teşekkürler.dediklerinizi bi denicem.sorun çözülürse yazarım.
  • AndrOkty A kullanıcısına yanıt
    şu para sorununu bir ben çözemiyorum sanırım hangi paketi açsam q.sell :)) ama dediğin gibi laptop ve ps4 arasında dağlar kadar fark var grafikten öte adım başı hileci yok
  • Beyler baş antrenörler kondisyonerler falan iş yapıyo mu onları %100 yapmak gerekir mi ?

• Haftasonu ligi için kadro kuracaktım bu gece ama bekleyelim mi arkadaşlar?Cuma günü mü halledelim?
  • ABİİİİ İNANAMIYORUM ST 96 RONALDOOOOOOOOO

HAFTASONU ÖDÜLLERİNDEN ÇIKANA BAKIN BEYLER 22 WİN ALMIŞTIM DELİRİCEM
  • 22 winde bu hangi paket?

• zeqaasange Z kullanıcısına yanıt
    Aynen öyleymiş ps de bitane hileci geldi karşıma kafayı yedim girmiyorum oyuna. Pogba vidal koymadan da girmicem 😂

• queen1921 Q kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim çok güzel günlerde kullan satma bence 😁

• Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Ultımate hit paketi veriyor 2 tane bunlardan 3 er tane haftanın oyuncusu çıkıyor.

ilginden harry kane çıktı 86 overall ikinciden ronaldo deliricem hemen satıyorum messili ronaldolu takım kurucam :D
  • AndrOkty A kullanıcısına yanıt
    valla diyorum satip ronaldo messi bale şeklinde bi kadro kurayım. 95 st ronaldo alırım gerisini yine dizerim diye düşündüm
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.