Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun cok pis yemin ediyorum degisik hesaplari var, ben adama gore 5 kat daha dikkatli olmaliyim ecel terleri dokuyorum adama oyun pozisyon aldiriyo top sektirip onune dusuruyo ne guzel. ben niye skinti cekiyorum yeter artik yaw esit sartlarda oynayim artik. en guzel oynadigim oyunda bile 4-5 kere ustuste berabere kaldim golu sadece rakip gol atinca attiriyor. 1 aydir div 5 i gecirmedi oyun bana 13-14 puan aldim bi turlu 16 aldirmiyo.

Su seneye xbox 1 i alayim hesabi cope atcam, level 1 den basliym de eski gunlerdeki gibi 30-40 galibiyet ustuste alayim ne guzelmis la fifa 12 o zamanlar levelim dusuk mal mal rakipler vur gec.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Ones To Watch Dembélé neden yükselme eğilimnide acaba arkadaşlar?

şuana kadar upgrade alacağı kesin olan oyuncu o çünkü.

Hayır yani bir günde hemen 47 den 75 e yükselmesi normal değil black friday arefesinde. Dün gol attı diyeceğim ama CL maçları da Totw'ye seçilmiyor.
  • Pesten geçmiş biri olarak haliyle koşma tuşunu r1 olarak ayarlamistim bugün alternatife alisayim dedim lig 1 de 5 maçta yenilgi yok oyunun dinamikleriyle oynanamamak en iyisi sanırım birde voise chat açık olmasına ve 500 600 maç yapmamma rağmen adamların sesi falan hiç gelmiyor eskiden gelirdi illa mikrofon falan mı takmak gerekiyor

• Donuma kadar herşeyi sattım 800 k coins var cumayi bekliyoruz bakalim

• Sizce kadroyu dizmek için en mantıklı zaman ne zaman bu hafta?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jason25 J kullanıcısına yanıt
    Hocam o kanat için potm sterling efsane yaptım ve hiç pişman değilim, work rate yüksek orta saha lazım dedin yaya sana pek gelmez eğer defansta sıkıntı yaşıyorsan onun yerine böyle birşey kur bence;https://www.futbin.com/17/squad/432409
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim EA level 81. Onla alakali olduğunu sanmıyorum eşleşme sisteminin.

• GvnPhoenix G kullanıcısına yanıt
    bence bu akşam weekend paketlerinden sonra coşar piyasa
  • Şuanki hali, standart pogbadan iyi galiba
    Workrate saymazsak tabi..
    300-350k arası olur heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman-iac -- 23 Kasım 2016; 20:20:07 >
  • Adamın regular kartı 50-55 k civarı zaten :D ilk gün tabiki çok yüksekten başlar ama cuma günü 180-200 olur heralde çok uzman değilim piyasa konusunda. Ama 180 den aşağı olmaz.

• Utku_20 kullanıcısına yanıt
    Team of the group stage'de olması muhtemel o yüzden.
  • GvnPhoenix G kullanıcısına yanıt
    Surekli takip et hocam, bi daha pazar gunku kadar dusuk olmayabilir :(. 40 dk sonra totw packlere gelsin bir dusus olur, gece oduller gelince biraz daha duser.

Aslında bu pazar da buyuk düşüş olabilir yine, acelesi olmayan beklesin. Ben oyle yapacağım

• gokberk77 kullanıcısına yanıt
    Cogu kisi CL maclarindan totw geldigini sandigi icin dun hemen artti fiyati. O gazla devam ediyor bence

• Utku_20 kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum aklıma upgrade geldi benim

• gokberk77 kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi kadrolar kuruyosunuz valla ama bu seferkide 150k fazla oldu. İnşallah düşer. Valla bu kadroyu çok beğendim. Marchisio nasıl? Staminası h/h için sorun olmaz değil mi

• ahaha aynen öyle 60 K civarlarına düşmüş bile ama team of the group stage gelme ihtimali çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Oyun cok pis yemin ediyorum degisik hesaplari var, ben adama gore 5 kat daha dikkatli olmaliyim ecel terleri dokuyorum adama oyun pozisyon aldiriyo top sektirip onune dusuruyo ne guzel. ben niye skinti cekiyorum yeter artik yaw esit sartlarda oynayim artik. en guzel oynadigim oyunda bile 4-5 kere ustuste berabere kaldim golu sadece rakip gol atinca attiriyor. 1 aydir div 5 i gecirmedi oyun bana 13-14 puan aldim bi turlu 16 aldirmiyo.

Su seneye xbox 1 i alayim hesabi cope atcam, level 1 den basliym de eski gunlerdeki gibi 30-40 galibiyet ustuste alayim ne guzelmis la fifa 12 o zamanlar levelim dusuk mal mal rakipler vur gec.

Levelin düşük olduğunda sanada leveli düşükler mi geliyo sanıyosun :D

Yapma allasen, eşleşmelerin levelle uzaktan yakından ilgisi yok.

• WL odulleri ne zaman geliyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Hocam benim EA level 81. Onla alakali olduğunu sanmıyorum eşleşme sisteminin.

Sanki benim hesaba uyuz gibi hocam fifa 16 dan beri cok turlu aksilikler yasiyorum yinede yapicam bu olayi seneye xbox 1 alip. Inan sacma geliyo kulaga ama bazen yedigim golleri gorsen insan evladi yapmaz o hatayi birak futbolcuyu.
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.