Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunu FUT ciktigindan beri oynayanlar FUT Founder. EA Forumda dert yaniyorlar adamlar kimse bizimle oynamıyor diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akabe1903 A kullanıcısına yanıt
    Kanat olarak geldigini gördüm. Zaten st cam cm kendin degisirsin kart ile.

• http://www.futhead.com/17/squads/2518152

şöyle bi kadrom var ama aubameyang beklediğim etkiyi göstermedi lewandowski ile değiştirsem mi ne dersiniz?neler yapabilirim bu kadroya daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duman7 -- 22 Kasım 2016; 20:53:48 >
  • cemilseri kullanıcısına yanıt
    Doğal yerlerinden bahsediyorum hocam, adam sonuçta RW. Ben onu LW oynattığımda chemistry düşüyor ister istemez.
  • GvnPhoenix G kullanıcısına yanıt
    Di Maria'ya kesinlikle değer diye düşünüyorum.
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Dandik bir sol acikla maca basla. Mac baslayinca istediğin oyuncuyu oyuna sok.

• Kendi kimyası çok da düşük olacak Salah ve Allan ı da düşürecek. Başka bir alternatif bulsan daha iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine de oynayışına etki etmez mi hocam? Sonuçta oyun içerisinde de bu kimya etki ediyordur diye düşünüyorum, bazen aşırı aptallık yapıyorlar durduk yere.
  • Duman7 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nasil hybrid gozlerim kanadı. Tam chem olmadiklari icin de takimdan faydalanamiyor olabilirwin. Bir de boyle dene.

https://www.futbin.com/17/squad/420359

Istersen mac basinda 433 4 yapip Thiago'yu CAM yap. 60tan sonra da isco yu alirsin

Yedekten girenler sıkıntı olmuyor, herkes boyle oynuyor. Weekend ligde 40 macin 6-7sinde mac başlayınca oyunu durdurup degisiklik yapiyor millet.

• http://www.futhead.com/17/squads/2518542/

Şöyle bir kadro kurdum düşen fiyatlar sonrasında, ilk oyun izlenimlerim çok iyi. İkinci yarılarda rakip yorulmaya başlamışken sol kanada Martial, sağ kanada Lucas'ı alıyorum baya etki ediyorlar oyuna. Forvette de Remy değişikliğine gidiyorum genelde. Sol bek konusunda kararsız kaldım daha kaliteli birisi olabilir mi diye de, sol bek için öneriniz var mı acaba? Shaw yedekte, onun haricinde bir sol bek olursa daha iyi olur.
  • cemilseri kullanıcısına yanıt
    Haklısın Futbin'de kontrol ettiğimde bile Kante'yi koyduğumda 7 kimya düşüyor, ama kante'nin kartına yakın olan italya liginde sadece Nainggolan oda 70-80k'dan başlıyor o yüzden kante'mi alsam diye düşünmüştüm.
  • arkadaslar maca baslanilan kimya oyuncu degisiklikleriyle degisiyor mu =? mesela 100 kimyam var. oyuncu degistirdim uyumsuz bir adam koydum takim kimyam dusuyor mu mac icinde?
  • Naingolan Hazard gorevi bitince duser eski yerine

• M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela kante'yi şimdi alıp Black Friday'dan sonra satmaya kalksak fiyatları tekrar eski haline geliyormu?
    Sol beke mutlaka Azpilicueta yı denemelisin. Aşırı hızlı bir adam değil ama savunma yönü kuvvetli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Yok PC platformunda sürekli olarak Nainggolan yani en azından benim gördüğüm kadarıyla 60-70k civarı daha da aşağısını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scar-soldier

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: scar-soldier

iyi akşamlar arkadaşlar kadrom buhttp://www.futhead.com/17/squads/2512158/ her hafta istinasız 22-24 galibiyet aldım wl de değişip bi alttaki gibi yapıyım mı kadroyu önerilere açığım http://www.futhead.com/17/squads/2512119/

iki kadroda güzel kanatsız oynayabileceksen alttaki kadroda sağlam 41212-2 şeklindede güzel olur.

cb smalling te iyidir ve cam için de bruyne da olabilir.

smalling var hocam elimde kanatsız hiç oynamadım nasıl yaparım bilmiyorum de bruyne alırım o zaman hocam oraya peki değiştiriyim mi kadromu ikincisi gibi

dediğim gibi kadro sağlam zlatan-aguero oyundaki en iyi ikili sayılır.bence kur derim 41212-2 de olur taktik uymazsa eskiye dönersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadirsenbay

Hocam mesela kante'yi şimdi alıp Black Friday'dan sonra satmaya kalksak fiyatları tekrar eski haline geliyormu?

yükselir ama eski fiyatı opmaz tabiki. Bir 40k falan bekleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GvnPhoenix

110k var elimde, mevcut 30klik serie a kadroma higuain, di maria ve barzagli/bonucci almayi dusunuyorum. Sizce mantıklı mi yoksa o paraya baska seyler yapilabilir mi?

kadronu paylaş bakılır
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.