Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orta saha çok savunmacı hızlı ataklarda daha etkili olmak için higuain yerine dybala daha uygun olur bu durumda
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Tam insan yiyen orta saha oldu bence. Bakarım dediğin gibi olursa Mertens-Nainggolan-Alex Sandro veya Douglas-Renato Sanches-Guerreio denerim sol tarafı. O da olmadı Dybala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu kadro yapma gorevinden cikan son u satabiliyo muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu cadılar bayramı kartları geçici mi? 28 ekimden sonra gidecek mi bunlar? kadro kurma görevi yapalım diyorum da bu kartlar pahalı şimdi acaba ne zaman düşer bunların fiyatı?
  • Güncellemeden sonra oyuncular 90 dakikayı çıkaramaz oldular

• Beyler kadro nasıl sizce önerileriniz var mı ?
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• yusei kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Ps de draft resmen altın gole dönmüş ilk golü atan oyundan çıkıyor geçen hafta hiç olmamıştı böyle bir şey. Allahtan yenik sayılmıyoruz çıktıklarında. Nasıl yapıyorlar bunu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA Robot konusundan ben de bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 5 senelik online Fifa tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki dün kesinlikle yapay zekaya karşı oynadım =) Division 3, 6 maç üstüste galibiyetim sonrasında karşıma gelen rakip hiçbir pozisyon tekrarını izlemiyor, bütün gollere aynı şekilde seviniyor, pas hatası yapmıyordu. Hep Auto defans yaptı ve tek bir oyuncuyu kontrol edip koşu yolu kapatma gibi bir aksiyon da bulunmadı. Division 3 ve üzeri PRO oyuncular olduğu için genellikle defans sistemi tek oyuncuyu kontrol et, rakibin pas alanlarına yönlendir topu kap şeklindedir. Valla rakip %100 pas ile oynadı diyebilirim ve hiçbir dribblingim başarıya ulaşmadı. 3-2 yenildim.

Yapay zeka konusunda ilk defa bu sene bu kadar emin konuşabiliyorum. Karşımdaki kesinlikle player değildi =)

Neyse son olarak 4-3-3 wing forvetlerin ortasına bir ST Vardy nasıl olur? Vardy oynatanların yorumunu duymak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: h3llk1ng

Ben bu hilecilerden lanet ettim oyundan. O kadar uğraşıp DIV1'e geldim 10 rakipten 8 i bronz takımla giren hileciler. Size hiç denk gelmiyor mu ? Biraz fifa oynayım diye oyuna giriyorum sinir hastası olarak çıkıyorum. Eskiden kendi kalelerinede gol atıyorlardı şimdi onu bile yapmıyorlar. İyicene deli etti beni. 100 coins e yakın bi para veriyor bir sürü oyuncumun kontratı gidiyor. Adam galibiyet alıyo hiç bir şey yapmadan. Böyle bir şey olamaz. Çok sinirliyim çok.

Dostum Div2 ve Div3 arasında gei-git yap. Herhalde oralar daha sakindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 220bpm

EA Robot konusundan ben de bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 5 senelik online Fifa tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki dün kesinlikle yapay zekaya karşı oynadım =) Division 3, 6 maç üstüste galibiyetim sonrasında karşıma gelen rakip hiçbir pozisyon tekrarını izlemiyor, bütün gollere aynı şekilde seviniyor, pas hatası yapmıyordu. Hep Auto defans yaptı ve tek bir oyuncuyu kontrol edip koşu yolu kapatma gibi bir aksiyon da bulunmadı. Division 3 ve üzeri PRO oyuncular olduğu için genellikle defans sistemi tek oyuncuyu kontrol et, rakibin pas alanlarına yönlendir topu kap şeklindedir. Valla rakip %100 pas ile oynadı diyebilirim ve hiçbir dribblingim başarıya ulaşmadı. 3-2 yenildim.

Yapay zeka konusunda ilk defa bu sene bu kadar emin konuşabiliyorum. Karşımdaki kesinlikle player değildi =)

Neyse son olarak 4-3-3 wing forvetlerin ortasına bir ST Vardy nasıl olur? Vardy oynatanların yorumunu duymak isterim.

Vardy berbat hiç tavsiye etmiyorum. Sadece koşuyor dribling yok heading yok, bitiricilik zayıf. Wilson la oynayın daha iyi bence. Onun dşında lukaku en iyi forvetlerden birisi şuan oyundaki. Belkide vardy ile ben oynayamadım bilmiyorum ama, div 3-2 arası gidip geliyorum sadece bir kisi gördüm kullanan ve sahada yok gibiydi smalling falan ezip geçiyor. Boş alan yakalarsa yardırıp atar anca yada uzaktan. Gerçekte olduğu gibi.

• Arkadaslar tecrubenizden yararlanmak istiyorum ve elimde bir f710 kablosuz var gamepad frikik ve serbest vuruslarda taktik icin ileri analog ile gösterdiğimiz zaman frikik kullanan kisi hareket ediyor sabit kalmiyor analog kolunun hassasligi ile mi alakali yoksa baska sorunmu var...oyuncu sabit durmuyor sürekli hareket ediyor sabit tutamiyorum ileri sekilde frikik kullanip atamyrm...bilgisi olan var ise lutfen destek olsun

• Motm Son ST olarak deneyen var mı?
  • Fut drafta giriyorum 3-4 maç dandik rakip geliyor ve oyun oynatmıyor rakiple bağlantın kesildi deyip atıyor illa 100 kimya rakip gelince maçı oynatıyor bu sorunla karşılaşan var mı pcde oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackvino

Fut drafta giriyorum 3-4 maç dandik rakip geliyor ve oyun oynatmıyor rakiple bağlantın kesildi deyip atıyor illa 100 kimya rakip gelince maçı oynatıyor bu sorunla karşılaşan var mı pcde oynuyorum

onlar hileci dostum, sürekli gir illaki kendi kalesine gol atanlar denk gelir hileci olupta.
  • arkadaş bu konudaki insanlar nasıl paronayak anlayamıyorum, 5 yıllık fifa tecrübeme dayanarak online kısımda botla oynadığını idda edenler varya
  • https://youtu.be/Xkrzdj9tA2I EA robotlari bu video ile kanitlanmis oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: haus217
    https://youtu.be/Xkrzdj9tA2I EA robotlari bu video ile kanitlanmis oldu

başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 26 Ekim 2016; 13:46:46 >
  • bugün şu kadroyu kurdum

http://www.futhead.com/17/squads/1654434/

2 maçta 2 galibiyet aldım. genel olarak memnunum takımdan. tek dezavantajı boy ortalamasının düşük olması . hava toplarında sıkıntı yaratabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

arkadaş bu konudaki insanlar nasıl paronayak anlayamıyorum, 5 yıllık fifa tecrübeme dayanarak online kısımda botla oynadığını idda edenler varya

onu diyen bendim ea paranoyak etti beni bu dediğim adamlardan bir tanesi ile yan yana oturup karşılıklı offline oynasam kafamdaki bütün düşünceler değişecek ama çevremde o tarz robot gibi oynayan kimse yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 26 Ekim 2016; 13:52:28 >

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.