Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler selam. genelde 4-3-3(4) taktiğini kullanıyordum ama taktik önerilerinde 5 3 2 yapanlar var. 3 stoperli. oyunda en işe yarar taktik bu mu ? şu an italya kadrom var ama ticarettir, boostlar, 6.lige çıkmam derken 900.000 coins biriktirdim. kadro önerileriniz nelerdir? şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

http://www.futbin.com/17/squad/184064

nasıl kadro? gol yemem bu kadroyla, bi şekilde atarım diye düşünüyorum

Güzel kadro da allahıını seven defansa gelsin kadroları kendime uygun bulmadığımdan :D çok tercih etmiyorum.

Açan her savunmayı acıyor ya o konuda gol yemem olayı yalan yani ama kadro güzel. O ortasaha adamı parçalar.
  • drafta girdim şansa gullit+carlos geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: 505.

10 ile 11 k arasından 3 tane aldım shaqiri normal fiyatını bilmeden umarım normal fiyatıdır da sonra artar

Platform ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Gercekten iyi oynayanlar zaten dedigin gibi her türlü yener de en azından Musa alıp kosanlar icin daha guzel bi taktik gibi duruyor. Neyse bunu da ekledim listeme, belki kurarim ileride

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc hocam
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    oyunu alta atınca dc yiyorsun ea bu sene getirdi bu olayı.
  • UT Scream oyuncularından stoklamak lazım bu haftasonu için. Fut weekends boyunca statları artacak :D güzel pahalanır onlar.
  • Ludosh kullanıcısına yanıt
    Iyi yapmis da once web app i kapatsin yada web app icin captcha sistemi getirsin belesten topcu kapiyolar bi zevk aldigim sbc ler onda da yarim saatte fiyatlar tavan yapiyor.Bende yakalayim diyorum bu sefer sinir hastasi olcam 59.57 de satilmis oluyor ondan sonra basliyorum ulan hic mi nefes almadin hic mi tuvalete gidip bilmem ne diye moralimi bozuyorum biraksin onu bunu kaldirsin web appi tertemiz olur oyun
  • ps4 30 bin coins var kadro önereck varmı? taktik fark etmez hızlı takım ve iyi pas yapan bir takım olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 505.

pc hocam

Pc piyasasını bilmiyorum xboxta 8 bin civarı

• Hafta sonu liginin koşullarını bilen var mı kadro yapalım fiyatlar artmadan (elemeler değil)

• şu kadroyu kurmayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir park the bus yapıp rakibi hava topları ile vurmaya çalışacağım

http://www.futhead.com/17/squads/1616724/
  • Arkadaşlar bu MOR KART "koreli futbolcu SON" varya o görevi bitirdim.

48 K Coins'e denk geldi.Varmı daha uyguna çıkaran???

verdiği coins veya paketleri saymadan 48 K'ya mal oldu.

Platform XBOX ONE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woodgate -- 25 Ekim 2016; 10:54:12 >
  • Az oynamayı bilen oyuncularla oynarsan rakip olarak, muhtemelen 3 maç falan dayanırsın kadroyu silmemek için. İçinden geçerler bu kadronun :)
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    Var mı hocam feyz aldığın hazır kadro, varsa paylaşır mısın. Uğraşacak zamanım yok kadroyu en ucuz nasıl yapsam diye, direkt alayım varsa sende hazır kadro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Az oynamayı bilen oyuncularla oynarsan rakip olarak, muhtemelen 3 maç falan dayanırsın kadroyu silmemek için. İçinden geçerler bu kadronun :)

div2 deyim 150 k lık kadronunda içinden geçiyorlar varsın bu kadronun içinden geçsinler en azından ucuz kadro olduğundan sinir yapmam
  • weekend league'de silver kadro geldi.4 attı gitti herif makine gibi oynadı yahu....
  • TSL kadrosuna tavsiye varmidir😬

• quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

weekend league'de silver kadro geldi.4 attı gitti herif makine gibi oynadı yahu....

ben o tarz robot gibi oynayan adamlar gelince çok şüpheleniyorum. acaba ea bizimle dalga mı geçiyor gerçek insan yerine legandary seviyede yapay zeka ile mi oynatıyor diye. çünkü adam ne bir pas hatası yapıyor ne gol kaçırıyor ne de bir saniye presi bırakıyor. sen topu alınca 5 kişi üstüne çullanıyor nefes aldırmıyor rakip sana
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.