Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben xbox platformundayım ve bu dediğin şerefsizliği yapanlar arasıra çıkıyor bu oyuna özel değil 15-16-17 hepsinde başıma geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    Xbox ta benim basıma da geldi zaten zor bela yeniyoruz kaçıyorlar galibiyet sayılmıyor kontrat Düşüyor 100 coins veriyor kondisyon Düşüyor lanet olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox oyuncuları daha mı zor bilmiyorum ama ps4 oynarken bu kadar zor rakipler gelmiyordu.xbox a geçmemin temel sebebi aptal atap oyuncular yüzünden

• woodgate kullanıcısına yanıt
    Evet hocam X1 de herkes fifa expert

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla artik cildirtti bu fifa beni gecen yil pesten gectim fifa 16 gecis surecimiz dedim sabrettim vs %40 galibiyet oraniyla oynadik bu sene yine ayni gelisim yok ust uste mac kazandigim nadirdir gunde 10 mac yapiyorsam 4 unu ya kazaniyorum ya kazanamıyorum Ps4 u fifayi vs satip Saglam bi pc alip bazen fifa bazen pes oynayacam biktim artik sanirim konsolda daha pro oyuncular var ondan oluyor birazda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Conqueror -- 24 Ekim 2016; 20:52:10 >
  • Dostum 10 maçın hepsini veya çoğunu kazanamaman normal oynadığın oyuncular genelde karşı takımda da oluyor dolayısıyla rakip üstün seviye dsğilse genelde 3 sonuca açık maçlar oynanıyor. Bence bu şekilde değerlendir...

• quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Dostum 10 maçın hepsini veya çoğunu kazanamaman normal oynadığın oyuncular genelde karşı takımda da oluyor dolayısıyla rakip üstün seviye dsğilse genelde 3 sonuca açık maçlar oynanıyor. Bence bu şekilde değerlendir...

Hocam haklisiniz ama gecen yil zar zor div2 ye cikabildim kalamadim bile bu yil div 5 te bile kalamiyorum halen. Daha hic draftta 3 maci kazanmisligim yok. sanirim beceremedim ben artik pes ediyorum sinir harbi yasamaktan biktim valla. Yanlis anlasilmasin oyunu kötülemiyorum momentum vs diye oynayan adam catir catir oynuor da bende yapamiyorsam sorun bendedir 1 yildir zorluyorum daha fazla zorlamananjn bir manasi yok sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Conqueror -- 24 Ekim 2016; 20:56:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

quote:

Dostum 10 maçın hepsini veya çoğunu kazanamaman normal oynadığın oyuncular genelde karşı takımda da oluyor dolayısıyla rakip üstün seviye dsğilse genelde 3 sonuca açık maçlar oynanıyor. Bence bu şekilde değerlendir...

Hocam haklisiniz ama gecen yil zar zor div2 ye cikabildim kalamadim bile bu yil div 5 te bile kalamiyorum halen sanirim beceremedim ben artik pes ediyorum sinir harbi yasamaktan biktim valla. Yanlis anlasilmasin oyunu kötülemiyorum momentum vs diye oynayan adam catir catir oynuor da bende yapamiyorsam sorun bendedir 1 yildir zorluyorum daha fazla zorlamananjn bir manasi yok sanirim.

Geçen sene div2de zar zor kalıyorsan doğaldır şuan div5te kalmaman ki geçen sene cok daha kolaydı oyun. Bol bol pro oyuncu izle suan ligler oturmamıştır gecen seneki gibi daha 1 ay olmadı oyun cıkalı.

• 220bpm 2 kullanıcısına yanıt
    Firminoyu bir dene hocam yok böyle adam

• Ya benim sutlar hep auta gidiyor yardim edin kendimi sabri gibi hissediyorum bu oyunda 16 da bu kadar gol kacirmiyordum

• dostum ben hem pc de hem ps 4 de oynayan biri olarak şunu söyleyebilirim pc de amator cok fazla.

ps4 de oynayan insanların cogu oyunu biliyor ve prolaşmış ama pc de çok kek rakipler var.

pc de hiç teklemeden div 2 ye kadar sürekli şampiyon olarak geldim ama aynı başarıyı ps4 de gerçekleştiricemi sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: queen1921

dostum ben hem pc de hem ps 4 de oynayan biri olarak şunu söyleyebilirim pc de amator cok fazla.

ps4 de oynayan insanların cogu oyunu biliyor ve prolaşmış ama pc de çok kek rakipler var.

pc de hiç teklemeden div 2 ye kadar sürekli şampiyon olarak geldim ama aynı başarıyı ps4 de gerçekleştiricemi sanmıyorum

Aynen hocam bende ayni seyi dusunuyorum ps4 de rakiper cok pro zor oluyor ve insan sinir harbine goriyor ister istemez. Siz bana tavsiye edermsiniz pcye dönüşü. 1 yildir oynuyorum beceremedik sanirim ps4 te hala gelisim kaydedemediğimi dusunuyorum. Surekli kazanma aliskanligimizi ve ozguvenimizide kaybedince ortaya seri mağlubiyetler cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

quote:

Hocam haklisiniz ama gecen yil zar zor div2 ye cikabildim kalamadim bile bu yil div 5 te bile kalamiyorum halen sanirim beceremedim ben artik pes ediyorum sinir harbi yasamaktan biktim valla. Yanlis anlasilmasin oyunu kötülemiyorum momentum vs diye oynayan adam catir catir oynuor da bende yapamiyorsam sorun bendedir 1 yildir zorluyorum daha fazla zorlamananjn bir manasi yok sanirim.

Geçen sene div2de zar zor kalıyorsan doğaldır şuan div5te kalmaman ki geçen sene cok daha kolaydı oyun. Bol bol pro oyuncu izle suan ligler oturmamıştır gecen seneki gibi daha 1 ay olmadı oyun cıkalı.

Hocam ugur bayram, emre kayir , huge gorilla, ovvy, krasi hepsini takip ediyorum ancak gelisim kaydedemedim sorun bende sanirim artik kafa almiyor :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ugur bayram, emre kayir , huge gorilla, ovvy, krasi hepsini takip ediyorum ancak gelisim kaydedemedim sorun bende sanirim artik kafa almiyor :)

Öyle şey olur mu hocam :D kendinizi fazla şartlandırmışsınız ondan. Oyunu deneyerek izleyerek görün mutlaka farkedeceksiniz gelişim gösterdiğinizi. Bir de bu sene oyuncular ciddi farkediyor. Her maçtan sonra oturup pozisyonlarını izlee rakibe nerede acıklar vermişsin neler yapmışsın.

mutlaka ama mutlaka analog ile adam değiştirmeyi öğren LB tuşu çünkü topa en yakın adamı seçer hep ama topa en yakın adamı team mate contain ile pres yapsın sen gerideki adam ile pas yolunu kapatmaya calıs sonra zaten zamanla hemen lb spam yapıp topu kapmayı öğreneceksin o pres yaptığın adamla. Bunu yapabilen adamlar işte rakibe oynama şansı vermedikleri için momentum işlemiyor :D.

Keza şut çekerken mutlaka karşı karşıyayken uzak direğe doğru yön verip, shot barı 2 nin üzerine geçirme yada shot bara 2 kere baski yerden vursun ama zayıf şiddetli ve yerden şutarın %99u gol oluyor karşı karşıyada.

Oyun içi pas üçgenleri kurmaya calıs başta zor oluyor ama sonra hepsini görmeye başlıyorsun.

Bu dediklerimin bir kısmını hala yapamıyorum tam uygulamada ama xbox platformunda div1-2 arası gidip geliyorum daha 3e düşmedim. Eski fifalarda pcde oynarken tabi hep div1 title alırdık ama daha burada o kadar cok alacak zaman olmadı :D

• lakers87 L kullanıcısına yanıt
    Elindeki son kalan kartlardan 300 coin cikarabilirsen zahmetli bir yolu var.300 e gidip premier ligden teklif vererek 300 e bir tane sag bek yada sol bek al.Sonra onu 400den koy.Sonra satinca bunu tekrar yap.Uzun ugraslar sonucu uc bes bisey kazanirsin 11 i tamamlayinca ultimate single gir kolay olana.Ordan kazan turnuva bitirdiginde 5-6k paran olmus olur.Oyle devam et.O 300 u cikaramiyosan yapacak bisey yok fifa points alacan
  • Yaw bu web app kapanmadikca bu oyundan cacik olmaz pc icin.Adamlar programi kuruyor otomatik ellemiyor hic gece gunduz acik birakiyor pcyi dunyanin coinini kasiyor.Aksam eve geldim bi fut giriyim dedim daha bismillah ilk macimda adam santra olur olmaz cikti gitti.Ona sinirlendim report`layim derken crash yedim neyseki girdigimde draft hakki duruyodu.Pencere modunda oynuyorum girdim online draftta bir tane kek geldi 1-0 yaptim ama oyun fena kasiyodu daha once soyledigim gibi bu kasma sadece turklerle oynarken oluyor yabancilarla mac yaparken olmuyor.Neyse 1-0 ken adamin oynayisindan belli alacam adamin aklini ama o arada kontra yedim kasmadan dolayi kapatamadim arayi adam araya birakti topu golu yedim.Acaba arka planda bi hareketlilik mi var diye minimize ettim clienti bisey yok tekrar maca bi baktim dc yemisim ceza da yemisim 2 gold 1 silver packimi aldim 3 unden de temiz patatesler cikti.Sonuc olarak 15k girmis oldu.

Demem o ki hile hurda almis basini yurumus ustune bugune kadar hicbir paketten adam akilli kart cikmadi bana sadece naldo cikti onu da sakliyorum hatira olsun diye.Zoru zoruna biriktirdigim coinleri de pack gelsin diye sbc lere harciyorum ucuza topcu kapmak mumkun deguk 3 saniyede alinmis oluyor nadiren denk gelirse de.Benden bu kadar artik arada girerim fifa yerine battlefield 1 akacam en azindan sinirlenmiyorum onu oynarken.

• http://www.futbin.com/17/squad/184064

nasıl kadro? gol yemem bu kadroyla, bi şekilde atarım diye düşünüyorum

• 10 ile 11 k arasından 3 tane aldım shaqiri normal fiyatını bilmeden umarım normal fiyatıdır da sonra artar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle şey olur mu hocam :D kendinizi fazla şartlandırmışsınız ondan. Oyunu deneyerek izleyerek görün mutlaka farkedeceksiniz gelişim gösterdiğinizi. Bir de bu sene oyuncular ciddi farkediyor. Her maçtan sonra oturup pozisyonlarını izlee rakibe nerede acıklar vermişsin neler yapmışsın.

mutlaka ama mutlaka analog ile adam değiştirmeyi öğren LB tuşu çünkü topa en yakın adamı seçer hep ama topa en yakın adamı team mate contain ile pres yapsın sen gerideki adam ile pas yolunu kapatmaya calıs sonra zaten zamanla hemen lb spam yapıp topu kapmayı öğreneceksin o pres yaptığın adamla. Bunu yapabilen adamlar işte rakibe oynama şansı vermedikleri için momentum işlemiyor :D.

Keza şut çekerken mutlaka karşı karşıyayken uzak direğe doğru yön verip, shot barı 2 nin üzerine geçirme yada shot bara 2 kere baski yerden vursun ama zayıf şiddetli ve yerden şutarın %99u gol oluyor karşı karşıyada.

Oyun içi pas üçgenleri kurmaya calıs başta zor oluyor ama sonra hepsini görmeye başlıyorsun.

Bu dediklerimin bir kısmını hala yapamıyorum tam uygulamada ama xbox platformunda div1-2 arası gidip geliyorum daha 3e düşmedim. Eski fifalarda pcde oynarken tabi hep div1 title alırdık ama daha burada o kadar cok alacak zaman olmadı :D

Eyvallah hocam yardimin icin :) sag analogla adam değiştirmeyi 16 da fena yapmıyordum ancak 17 de bir gariplik var istediğim adami secmiyor bir türlü. L2 ile jockey yapiyorum ancak spam dediginiz olay nedir tam olarak.
    Son olarak bitiricilik konusunda son yazdığınız seyleri deneyecegim cunku cok pozisyona girip cok kaciriyorum atsam 1-2 tane oyle cok gol yemiyorum ustune yatarim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nec85

Hocam ben youtube'da izlemiştim bir videoda adam yere göğe sığdıramıyordu Banega'yi statsların düşük olduğuna bakmayın yay çevresinden her falsolu her şutu çatala gidiyormuş. Baya önerdi eleman italya kadrom olsa denerdim hemen. Pahalı da değil bence bir bakın

Hocam o kadar ovuluyosa bi alip denerim cok pahali degil 7-8 k sanirim. tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.