Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam pc oyuncusuyum cidden oynanmiyor artk draft agzina kadar hileci konsol sart galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 7 hesaptan çoğu challengı yaptım çıkanlar: marchisio, IF Benteke, Lukaku, OTW Morata, Cazorla, Gaitan, Renato Sanchez ve 4-5 k değerinde bir çok oyuncu kısacası baya bir kar ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Hocam 7 hesaptan çoğu challengı yaptım çıkanlar: marchisio, IF Benteke, Lukaku, OTW Morata, Cazorla, Gaitan, Renato Sanchez ve 4-5 k değerinde bir çok oyuncu kısacası baya bir kar ettim

Ben yapsam hiç bişey çıkmaz

• Bu haftasonu turnuvası ödülleri ne zaman veriliyor arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Hocam 1 tanesi hariç hepsi ceza sahası yayı veya içi. Boş kaleye gelişine ben arfda falan auta vuruyor, niang karşı karşıya auta daha neler neler yani. Az önce 19 şut attım mesela aynı pozisyonlar aynı oynayış şekli 6-1 bitti weekend'de yine.

oyuncularının bitiricilikleri de önemli, birde oyunda finishing diye bişi var malesef bomboş bile olsa kaçırabiliyor oyuncular, saçma ama gerçek evet bu, ben çok şut çekmek yerine bol bol pas yapıp rakibin gardını bu şekilde düşürüyorum biliyorum ki nasıl olsa atıcam gol neden acele edeyim ki? bazen bir an önce gol atayım paniğine kapılıyor insan o zamanlarda ne yapsan girmiyor sanırım sende o ana yakalandın.

13 14 şut atıp 4 5 farkla üst üste maçları bitirip 36 da 1 girince benim beceriksizliğim mi hepsi? geçiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda -- 22 Ekim 2016; 22:20:29 >
  • Bağlantı kastıranla maç yapmıyorum sadece sakatlamaya oynuyorum 400coins kazanacağına 2000 healing card alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Bu haftasonu turnuvası ödülleri ne zaman veriliyor arkadaşlar?

bir sonraki başlamadan reis yani cuma günü.
  • Weekend'de karşıdaki kendi kaleye gol atıp çıkarsa biz birşey kazanıyor muyuz?
    Bir tanesi bilerek kırmızı kart yedi ve elendi.
    Oyun değil çakallarla dans...
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın dostum.

• Arkadaşlar Uzun boylu ve WorkRate'i high/high olan santrafor söyleyebilir misiniz? Aynı şekilde ortasaha falan da biliyorsanız söylerseniz sevinirim ama forvet şart. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • 38derece kullanıcısına yanıt
    Müller

Mandzukic

Lacazette

Kane

Slimani

Tevez

Vardy

Volland

Aspas

Ben Yedder

Welbeck

Hangisi uzun hangisi kısa biliyorsundur zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

Anormal pas hatalarının sebebi de mi dedicated server ? Bariz hardcore momentum.

Gecikme, bağlantı problemleri, delay, ping vs. sebeblerin kaynağını belirttim. Yoksa oyunda momentum olduğunu hepimiz biliyoruz o konuda hemfikiriz.

oyunda momentum olsa bile bu kötü oyuncuyu korumak için vardır ki momentumun anlamı çok daha farklı bir şey.

Mesela maç 2:0 önde gidiyorsun 2:1 yenik duruma düştün ve rakip üstüne geliyor bu momentumun rakipte olduğunu gösterir. Mesela bugünkü maçta momentum maç boyunca Trabzonspor golü attıktan sonra Galatasaraydaydı.

Bu momentumu komik komik şeylere yorumlamayı bırakın artık.
  • Merhaba

2200 fut points almayı düşünüyorum.(ultimate team de kullanmak için)

baya bi altın paket açarım sanırım bu aldığım puanla. Yalnız bu konuda acemi olduğum için sorma gereği duydum.

puanın hepsiyle paket mi açmalı yoksa oyuncu mu almak lazım.

tecrübeli arkadaşlar bu konuda bilgilendirse sevinirim.

iyi forumlar
  • Puanla oyuncu alamıyorsun hocam açacağın paketlerden ne çıkarsa artık
  • Bu sene black friday de kazıklanmaya hiç niyetim yok, 2 haftadır fut oynamıyorum burada fiyatlar düşecek diye bağıran arkadaşlar sayesinde :) O yüzden black friday e kadar kadro kurmama kararı aldım, ancak bu futbin herhalde EA ile anlaşmış geçen sene çok net hatırlıyorum, black friday e 10 gün kala tüm kadromu satmış ve paketlerin açılacağı tarihi bekliyordum ama çok fena ters köşe olmuştum. Sattığım zamandaki fiyatlar meğerki dipmiş, paketlerin açıldığı tarih yani 25 kasımda da fiyatlar çok fena artmıştı.
    Ama bu resimdeki grafik öle demiyor, 11 kasımda düşmeye başlıyor ama 25 aralıkta saadece 2 saat içinde aguero 180-190 lardan 260 a kadar çıkmıştı. bu adamların grafiklerine aldanmayın sakın, geçen seneyi benim gibi hatırlayanlar var mı? yoksa yanılıyor muyum?

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • Ulan bugün haftasonu liginde bi herif geldi deli etti beni şerefsizin oyuncularının ayağanda mıknatıs mı ne varsa dönen her top adama geldi nadıl işse kötü oynuyor bi de 2~1yendi beni hileciler bitti de bi de bu ballılar çıktı anasını satayım bi de şu şerefsiz ea geçen yaptığı güncellemede hiçbir boku düzeltmemiş hala aynı sorunlar devam ediyo yazmışlar bi de şunu düzelttik bunu düzelttik hadi ordan yavşak herifler !

• Ludosh kullanıcısına yanıt
    anladım bunu bilmiyordum..

dedim şansımı bi deniyeyim. 15.000 e bi tane paket açtım Stephan El Shaarawy çıktı zarardayım sıfırı çektım su anda

2200 ün hepsi böyle heba olcaksa yandık...
  • Kievli kullanıcısına yanıt
    Hocam black friday ne acaba
  • Kendine guveniyorsan draft oyna. Puanla actigin packten daha fazlasi gelir odul olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kievli kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediginiz gibi oldu geçen yıl. Millet patlamıştı

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.