Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre morun bu yeni karti da mi bronz paketten dusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

eyvah eyvah her mac sonu o yere bakacagiz o zaman gecmis olsun rip pc

Allah bu hilecilerin pc sini virüsten geçilmez etsin başkada bişi demiyorum, diğer hile hadi coins kasıyon yaptın diyelimde 99 hilesi ne, neyin hırsı bu

• xggoke X kullanıcısına yanıt
    Buffon

Alex Sandro Dani Alves chiellini

Naingolan

Marchisio pjanic (Hamsik)

Cuadrado Mertens

Dybala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Karsi tarafin 99 hilesi yapip sizin oyuncu rating lerinden goremeyeceginiz versiyonu da var cok takmayin kafaya fifa bu adaletsizligin hile, bot, autobuyer in besigi :)

• boatswain kullanıcısına yanıt
    kurallara aykırı takım hocam böyle sahaya çıkartmaz hakem

• jason25 J kullanıcısına yanıt
    Dybala yanına 400k lik kadro istemiş arkadas bu o kadro

• Arkadaslar sizce bu rm douglass costa mi yojsa robben mi?

• Oyunda momentum finishing üzerinden yürüyor artık.Kaleciler bütün şutları kurtarıyor veya karşı karşıya auta çıkıyor şutlar.Dün oyunu sildim sinirlenip.Seneye fifa almam artık gidip pes alırım dandik olursa olsun en azından bu kadar momentum olmaz.zaten oyuna para veriyoruz birde düzgün bir kadro kurmak içinde üstüne para harcamak gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 22 Ekim 2016; 15:54:08 >
  • Douglas Costa Lw değilmi hocam? Robben alternatifi olmayan biri tabi benim gibi oyun ozurluyseniz fark etmiyor Robben 40 Mac 4 gol Mustafa Sarp oluyor Robben bile bende

• Yenersem cikacagim ikinci ligin son macinda 4 2 kazanirken hakem son dudugu de caldi ama durdu oyuncular sonra dnf yedim kayettim beyler bunun aciklamasi ne ya bosuna kac mac yaptm ben simdi ne anladm bu isten yav

• quote:

Orijinalden alıntı: mertburak312

140k param oldu hocam bugün itibariyle nasıl bir kadro yapılabilir

iyi oynadığın taktiğe öre her türlü olur

@mertburak312
  • Arkadaşlar fifa 17defifa points almalı mıyım ? pc platformundayım. Alacaksam originden ucuz en güvenilir site hangisidr ?
  • Ya beyler şu originden gelen bildirimleri nasıl kapatıyorduk. Bu ea dallamasının yapmış olduğu işe bakın maçın ortasında bildirim yüzünden ekran gidiyor beni yenik sayıyor. sizin yapacağınız işin allah belasını versin ya. ne kadar saçma birşeydir bu ya, sanki tamamiyle hileyi kestiler böyle yaparak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enginay10 -- 22 Ekim 2016; 16:52:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigma2005

http://www.futhead.com/17/squads/1507200/

bu kadro ile ilgili değişiklik önerilerinizi alabilir miyim? bir de lukaku yerine daha üst siviye santrafor tavsiyesi (100k civarı). sol kanata alexis sanchez düşünüyorum. o paraya değer mi?

ayrıca klasman yükseldikçe dikkatimi çeken bir şey var. lag ile ilgili hile oluyor mu? son maçlarda çok sık başıma gelen bir şey. ben ne zaman atak yapsam lagdan oynayamıyorum ama adam atak yaparken lag olmuyor. çok sinir olmaya başladım.

ortasaha ve hücum gayet iyi sadece mustafi yerine smalling ve rb walker al derim.

lukaku çok iyidir.onu değiştirmek istersen aguero yada zlatan olur.sturridge da dene istersen.

@sigma2005

• Bana alman liginden sağ açık ve forvet önerirmisiniz ? en fazla 10 bin olsun birinin fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

https://m.reddit.com/r/FIFA/comments/58rk0z/pc_fifa_17_this_has_to_stop

FUT championsta 99 overall hilesini kullanlari tespit edip video kaydi almayi unuymayin.Yukarida attigim linkteki gibi her maçta istatistiklere girip oyunculari kontrol edin. Hileyi yazan herif geçen haftaya kadar sadece kendisi kullanirken artik parayla satmaya başladi.

bu oyun pc de oynanmaz boşuna uğraşmayın div 1-2 ve fut draft 30-40dk. rakip bulamayabilirsin ve 99 hilesi böyle pislik bir platform 7 ay önce ps4 e geçtim bir kere hileci gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emn25

Yenersem cikacagim ikinci ligin son macinda 4 2 kazanirken hakem son dudugu de caldi ama durdu oyuncular sonra dnf yedim kayettim beyler bunun aciklamasi ne ya bosuna kac mac yaptm ben simdi ne anladm bu isten yav

pc de oynuyorsun normaldir hileci dolu.konsolda bu sorunları yaşayan yoktur varsada internet felan gitmiştir.
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    http://www.futhead.com/17/players/50571/douglas-costa/ Bu karttan bahsediyorum hocam. Eger robbeni iyi kullanamiyorsaniz satip kanatsiz bir formasyon deneyin belki sizin icin daha verimli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Arkadaşlar fifa 17defifa points almalı mıyım ? pc platformundayım. Alacaksam originden ucuz en güvenilir site hangisidr ?

sakın alma parana yazık bu sene coins kazanmak kolay ayrıca en pahalı oyuncu 1 milyon coins felan değmez.
  • Sly_Owl kullanıcısına yanıt
    Bellarabi

Hernandez

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.