Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lukaku Musa Wilson Gray

Hepsi efsane
  • gray denedim hocam hızdan başka hiç bir şey yok adamda
    Lukaku da o fiyata değermi bilemedim ama şimdi orta sahayı değiştirdim komple bide remy aldım forvete ilk işim para birikince lukaku almak
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Sağa Townsed deneyebilirsin bi de Mor Sondan memnun musun ona göre görevi yapıcam da
  • mdiler27 kullanıcısına yanıt
    takır takır adam geçiyor devrilmiyor şutlarıda çok iyi kaçırmayın bence
  • kadro kurma görevleri için pozisyon alan oldumu haftasonu için 7-8 tane derbi var bu hafta sonu
  • Arkadaşlar derin bir forvet sıkıntısı içindeyim ve çözemiyorum.

Adam alıp satıp duruyorum sürekli kadro değerim 200 250k civarında ya ben fifa oynamayı bilmiyorum ya da bir gariplik var takım bir türlü istediğim akıcılığa kavuşmadı.. Saçma sapan golleri kaçırıyorum. Rakibi boğan presi bir türlü yapamıyorum.

Denediğim adamlar,

IF Immobile
    IF Benteke (paranıza yazık)
    IF Balotelli (paranıza yazık)
    Vardy
    Sturridge
    Lukaku
    Remy
    Diego Costa (evet ağır adam ama çok kuvvetli 18 maçta 18 gol attım yine en iyisi Costa sanırım)

Bu arada Sağ Bek Hector Bellerin (Arsenal), Moussa Dembele (Tottenham), Matic (Chelsea), Baily (Man Utd), Smalling (Man Utd), Begovic (Chelsea) kullandığım ve beğendiğim oyuncular.

Pace evet önemli hızla adam geçiyorsunuz ama fifa 17'de fizik aşırı önemli. Fizikli oyuncu olduğu sürece çok iyi adam durdurabiliyorsunuz.

Forvet tavsiyeniz var ise yardımcı olursanız sevinirim Premier lig ağırlıklı..

Dipnot: Fabregas'a asla 20-25k para vermeyin acayip kötü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nec85 -- 21 Ekim 2016; 11:39:31 >

Wilson benim adamım. CAM oynatıyorum 50 maç 70 gole katkı.

Hayvan gibi de fiziği var boyuna rağmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

bak CAM olabilir orada eksiklik var alıp cam deniyeyim
    edit:birde maestro kartı basarsak dahada iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 21 Ekim 2016; 11:27:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nec85

Arkadaşlar derin bir forvet sıkıntısı içindeyim ve çözemiyorum.

Adam alıp satıp duruyorum sürekli kadro değerim 200 250k civarında ya ben fifa oynamayı bilmiyorum ya da bir gariplik var takım bir türlü istediğim akıcılığa kavuşmadı.. Saçma sapan golleri kaçırıyorum. Rakibi boğan presi bir türlü yapamıyorum.

Denediğim adamlar,

IF Immobile
    IF Benteke (paranıza yazık)
    IF Balotelli (paranıza yazık)
    Vardy
    Sturridge
    Lukaku
    Remy
    Diego Costa (evet ağır adam ama çok kuvvetli 18 maçta 18 gol attım yine en iyisi Costa sanırım)

Bu arada Sağ Bek Hector Bellerin (Arsenal), Moussa Dembele (Tottenham), Matic (Chelsea), Baily (Man Utd), Smalling (Man Utd), Begovic (Chelsea) kullandığım ve beğendiğim oyuncular.

Pace evet önemli hızla adam geçiyorsunuz ama fifa 17'de fizik aşırı önemli. Fizikli oyuncu olduğu sürece çok iyi adam durdurabiliyorsunuz.

Forvet tavsiyeniz var ise yardımcı olursanız sevinirim Premier lig ağırlıklı..

hocam ben şahsen firmino kullanıyorum ve gerçekten çok etkili,çok hızlı olmasa da ayaklarına cok hakim,harika top sürüyor ve bitiriciliği gayet iyi,kornerden kafa toplarında da etkili.Ama yanında dybala ile oynatıyorum ben yani tek forvet oynıcaksınız nasıl bi katkı verir bilemiyorum ama kanat oyuncularını devreye iyi sokabiliyosanız tek forvette de iş yapar bence firmino,denemeniz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

bak CAM olabilir orada eksiklik var alıp cam deniyeyim
    edit:birde maestro kartı basarsak dahada iyi olur.

bu sene cam için eriksen f/p olarak çok iyi kart,kadroya bakmadım ama denemeni öneririm.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    şimdi wilsonu alıp maestro bastım camda bir onu deniyecem beğenmezsem eriksen alıcam statları çok iyi duruyor hakikaten
  • Diziliş olarak ne kullanıyorsunuz? Bir de firmino'yu cam oynatsam nasıl bir fikir sizce?

Coutinho'yu merak ediyorum bir de acayip ama para yok :)

Bende Cazorla var şu anda CAM. Fizik sıkıntı ama iyi adam vuruşlar süper weak foot 5 yıldız..
  • fiyatlar çok arttı yahu vardy 38 K'ydı şimdi 46 K oldu takım kuramadım weekend league için...
  • Dün 55k'ya aldım şu anda 60-65k arası.

Nereden bakıyorusnuz bilmiyorum pc'de oynuyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nec85

Diziliş olarak ne kullanıyorsunuz? Bir de firmino'yu cam oynatsam nasıl bir fikir sizce?

Coutinho'yu merak ediyorum bir de acayip ama para yok :)

Bende Cazorla var şu anda CAM. Fizik sıkıntı ama iyi adam vuruşlar süper weak foot 5 yıldız..

4-4-2 kullanıyorum ben hocam,camda da iş yapar diye düşünüyorum çünkü herşey var adamda
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    Salı 250'ye kurduğum kadroyu satıp komisyon hariç 30K kar ettim dün. Haftasonu zaten gıremeyecektım oyuna, iyi para

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erikseni almıştım bende. Henderson-emre-eriksen yaptım. Parayı biriktiriyorum hocam toty açıklanacağı zaman başlicam kadro kurmaya. Şimdilik her hafta weekend league için kadro kurup oynayıp bozuyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu mesajı alıntıla ve Wilson için efsane yaz
  • valla çok ümitlendim akşamı bekliyorum battlefieldden önce 1-2 maç atıp deniyicem wilsonı
  • jason25 J kullanıcısına yanıt
    Toty ne zaman açıklanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.