Şimdi Ara

FIFA STREET [Ana Konu - Çıktı!] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
1
Favori
20.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seyirciler azaldığı için oyunun grafiklerinde büyük bir gelişme var Fifa 12'ye göre.

Resimler devasa,dikkat.

FIFA STREET [Ana Konu - Çıktı!]

• Beyaz eşofman süpermiş
  •  FIFA STREET [Ana Konu - Çıktı!]

• Grafikler uçmuş,oynanış zevki önemli tabi,hareket,şut şekilleri fazla olursa tadından yenmez
  • Bu arada EURO 2012'nin oyunundan hiç ses seda yok normalde EA bu ara sezonda(mart,nisan,mayıs) EURO 2012 çıkartmalıydı fakat Fifa Street çıkacak.Hem FS hemde Euro 2012 üstüne 2-3 ay sonrada FIFA 13 çıkarsa ortalık karışabilir.
  • Normalde eski ara oyunlara göre euro2012nin resimleri yayınlanması lazımdı hiç ses seda yok
  • Beyler sizce oyun ön sipariş vermeye değermi ?

Fos çıkmaz dimi ? Online'si nasıl olur sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

• bu hareketleri yapabilen biriyim genel olarak yetenekliyimdir besiktasta galatasarayda istanbulsporda genc donemlerimde oynadim. oyle torpille fln degil secmelerden girerek:) ama tek dezavantajım tembel olmam idi:( keske daha cok cok coook calissaydim turkiyede iyi bir futbolcu olabilirdim...

boyle oyunlari fln gorunce burukluk geliyor bana..hangi turnuvaya katilsam halisaha salon farketmez mutlaka on plana cıkıyorum. haftanin oyuncusu haftanin karmasi gol kralligi(forvetim) vs vs...hava atmak icin soylemiyorum kendime cok ama cok kızıyorum her gun bir takımdan arayip takımlarina cagiriyorlar beni isim geregi gidemiyorum ama futbol atesiyle yanip tutusuyorm bir kluple gorustm super amatorde biraz kendimi gelistirip izlettiricem kendimi amacim para da degil sevdigim icin yapmak cok ama cok istiyorum:)

bu oyunlarida iyi oynarim kapisalim:P

iyi forumlar gece gece efkarlandim bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mariachi@ -- 3 Şubat 2012; 1:40:20 >
  • Çok güzel olacak çoook, heyecanla bekliyoruz :)
  • quote:

Sahalar çeşit çeşit süper oyun olacak umarım zamanla sıkmaz hareket şut çeşitliliği boldur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Sahalar çeşit çeşit süper oyun olacak umarım zamanla sıkmaz hareket şut çeşitliliği boldur.

4 yıl önceki Fifa Street bile keyifliydi, bu oyun için çok çok daha fazla uğraşıyorlar. Single bi yerden sonra sıkabilir tabi ama multi'de baya eğlendirecektir diye düşünüyorum.

• Hangi takımlar olacak belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Hangi takımlar olacak belli mi?

Kulüp takımları olacak ama sanırım sorduğun konuda net bir bilgi yok ama ben kafadaki liglerin bütün takımlarının olmasını bekliyorum. En kötü liglerin belli bir kalitenin üstündeki takımları olur bence, tabii oyuncularda yıldız falan olursa. Juventus falan olur merak etme, Matri ile, Giaccherini ile, Estigarribia ile yardırırsın.

Bu oyuna yaptıkları en mantıklı hareket kulüp takımlarını eklemek oldu yalnız. Birkaç videosuna baktım harika duruyor. Fifa Street 3 faciasından sonra ilaç gibi gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

http://www.youtube.com/watch?v=v1DvoVZ6l8g&feature=player_embedded

Video için teşekkürler.

Fifa motoruyla birlikte harika görünüyor oyun ve grafikler harika.Bu sene Fifa 12'nin bende yaptığı hayal kırıklığını Fifa Street düzeltecek gibi görünüyor.

Oyunla ilgili tereddütü olan arkadaşlara şunu yazabilirim önceki Fifa Street'lerle bunun alakası yok.FIFA nasıl başarılı bir futbol oyunuysa Fifa Street'de en az o kadar olacak ve görünüşe bakılırsa Fifa 12'den zevkli bir oyun geliyor.

• 2012 De merakla beklediğim oyunlardan biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Hangi takımlar olacak belli mi?

Kulüp takımları olacak ama sanırım sorduğun konuda net bir bilgi yok ama ben kafadaki liglerin bütün takımlarının olmasını bekliyorum. En kötü liglerin belli bir kalitenin üstündeki takımları olur bence, tabii oyuncularda yıldız falan olursa. Juventus falan olur merak etme, Matri ile, Giaccherini ile, Estigarribia ile yardırırsın.

Bu oyuna yaptıkları en mantıklı hareket kulüp takımlarını eklemek oldu yalnız. Birkaç videosuna baktım harika duruyor. Fifa Street 3 faciasından sonra ilaç gibi gelecek.

Ne dalga geçiyorsun yav o kovalarla lideriz biz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.