Şimdi Ara

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
7
Favori
42.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bumbada1 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle eğer maç sırasında belirli bir süre manuel olarak kontrol etmezseniz oyun kontrolü devralıyor bu sırada sadece yeşil (hızlanma) butonu kalıyor üzerine basarsanız yada oyuncu kosusunu yönlendirirseniz tekrar manuel olarak kontrol sağlayabilirsiniz. Eğer oyun kontrol etmiyorsa oyunu pause butonuna bastıktan sonra maçtan çekilme butonunun üzerinde bir buton olacak oradan düzenleyebilirsiniz.
    2. soru için evet malesef en son satılabilen oyuncular 99luk olanlar. Yeni etkinlik gelmediği için eski oyuncuları almanız çok zor malesef. Sadece paket açarak birşeyler elde edebilirsiniz. Para kasmakda keza aynı oranda zorlaştı.
  • slf hazardım var onu 88 yapmam için 2 tane slf kartı lazım bende 3 tane var ama nereden çıkarttığımı unuttum .nereden bulabilirim slf kartını ?

Canlı etkinlikte 2 tane mavi ile ilgili etkinlik var onlardan çıkmıyor slf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bumbada1 -- 12 Ekim 2017; 20:12:48 >
  • bumbada1 B kullanıcısına yanıt
    Canli etkinlikleri tamamla (sag altta aktivitelere bak pozisyon fisi icin hangi gorevleri yapman gerektiği yazar)

Veya

Moo snt fislerini planlarda seckin kupa ekleyerek takasla

Veya

35k ya pazardan paket al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 12 Ekim 2017; 20:43:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon öncesi etkinliği süper oldu,97 Torres,96 MASCHERANO,99Pogba,96 aurieri ksdroma kattım bu sayede.

• Yeni sezonda menüler falan çok karışık olmuş. Ne nerde belli değil.. Oynanış vs alışmak lazım.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Karışık yaparak insanları çekeceğini düşünmüşler ama olmamış.. Eski şeylerin üzerine bunları koysalardı daha güzel olabilirdi. Şu an 3 tane menü arasında gidip geliyoruz o kadar
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Coins aktarımı yapılmıyor fakat elimde 1.5m coins ve 88 gen hesap var ilgilenirseniz yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: GelÇukuçuku

Coins aktarımı yapılmıyor fakat elimde 1.5m coins ve 88 gen hesap var ilgilenirseniz yazın

Ne kadar ? Özelden yazsana

• Yeni güncelleme ile çok daha keyifli oldu. Özellikle liglerin uzun soluklu mücadeleleri zevk veriyor. Ekstra, oyuncuları geliştirme işi çok hoş olmuş. Özel yetenek kartları mevcut. Taktıkler konusunda da sonunda daha özgürüz.

Benim için tek eksisi çok pahalı pazar. Oyuncu almakta çok güçlük çekiyorum.

• Hesabim satiliktir 200-250 arasi veren alir

• Özele bakar mısın ?

• Satılık hesap arıyorum max 100tl'ye 88 gen civarı varsa alabilirim.
  • Benim eski hesap komple gitmis ne para var ne oyuncu basina gelen var mi ?

• VioLee kullanıcısına yanıt
    hesaplar sifirlandı. bundan sonra oyun sezon şeklinde devam edecek örneğin geçen sezon 1di bu sene sezon 2 oynuyoruz
  • Alınık 92 üstü hesap.. Fiyatta uçmayacak arkadaşlar pm atsın.. Bolca referanslarım vardır zaten.

Veya coins satan varsa o da pm atabilir..

• Fifa Oynıcaz Çok Şükür :D
  • Beyler pazara adam koydum satildi parasi gelmedi bu nasil iş

• HESAP SATAN ARKADAŞLAR PM ATABİLİR. 200TL YE KADAR BÜTÇEM VAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GelÇukuçuku

HESAP SATAN ARKADAŞLAR PM ATABİLİR. 200TL YE KADAR BÜTÇEM VAR.

UPPPPPPPPPPPPP
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.