Şimdi Ara

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
7
Favori
42.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 92 gen hesap satilir 3.3m coins var toty ronaldo marcelo totw ramos 94 kosc 94 boateng 88 bellerin 94 torres 95 muller 93 huntelar 99 griezman vidal alaba 89 srna 94 neuer + bosta duran 2 tane chedjou var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun öldü galiba
  • Oyuna girince gunluk aktivite sayfasina yonlendiriyor diger hicbirseye tiklanmiyo. Gunluk aktivite seyinde tiklayinca da oyundan atiyor hep sizde de boyle mi

Edit: eve gelince modemden baglandim giriyor oyuna hicbir sorun yok. Gunluk aktiviteler sayesinde fifa points bile kazaniliyor yeni guncelleme hosuma gitti. bu arada sanirim mobil baglaninca hata veriyordu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LMakani20 -- 30 Mart 2017; 15:40:23 >
  • Günlük 100 verselerdi bari :) Mobil bağlanıyorum sorun cıkarmadı. İnternet yavaşlığından kaynaklanmış olabilir. Oyuna girince dosya indirmişti cünkü bende de
  • birinin beni lige alma şansı yok mu
  • Oynanışı iyice bozdular son update ile, oyun leş oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakketten oyun çöp oldu dükkandaki wifiden girmiyor mobilden giriyorum evdeki wifide giriyor oyun kasıyor bazen saçma sapan bişey yapmışlar
  • biozard09 B kullanıcısına yanıt
    'palamario' ligine istek atabilirsin
  • Pirloya yakin 3000 kalmiş lig varsa davet edebilirmi

Nick:NiQ6570

• lig var mı ya yeni başladım da
  • Yirmiye yakin seckin oyunucu 150 quicksell fiyatina pazara koydum baskalari almadan kapin beyler

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!

1 dakika gecmeden almislar cogunu son kalanlar :

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!

+ calhanoglu 83 LM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LMakani20 -- 17 Nisan 2017; 16:28:3 >
  • Boş yere koymuşsun. Şahsi birisi oyun yapısından dolayı pazarda bulup alamaz onları. Fifaya satarsın onları anca. Sistemleri otomatik olarak alır kısa süre içinde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iphone 6s kullanirken kasma yoktu s7 edge aldim onda oynuyorum tam kaleye giderken ortalik kalabaliklasinca kasma basliyor wifi suan akk de acaba ondan mi ?

• Beyler mataya 5k kalmış ligimize bekleriz gelin alalım matayı beraber

Müslüm Gürses Fan Club.💪💪💪💪

• Beyler bu oyunda frikik nasıl kullanıyoruz?

Topu sürüklüyorum ama şut gücü çok yavaş yerden gidiyor top.

Edit:Çözdüm tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 20 Nisan 2017; 15:58:33 >
  • Kaldı mı eskilerden

• Leo Messi kullanıcısına yanıt
    Im still here :)
  • 94 GEN HESAP SATILIKTIR. ILK 11 KADROSU 97GEN TOTYLER EASTER OYUNCULARI FALAN VAR. PLANLA TAMAMLANANLARI KASTEDİYORUM KIYTIRIK BELES OYUNCULAR DEĞİL. KADRONUN DEĞERİ 20M + 3M'E YAKIN COINS VAR
  • GelÇukuçuku kullanıcısına yanıt
    Satildi

• arkadaşlar Allah rızası için şu mataya az kalmış yada matayı kasmaya çalışan bir lig varsa söyleyin girdiğim liglerin hiç biri zorlamıyor.reusu da alayım diyorum girdigim liglerde kimsenin umrunda değil yabancı liglerde çırpınıp duruyorum varsa bu tarz lig yardımcı olmak isteyenlerin mesajlarını bekliyorum :) Takım geni 85 ilk 11 geni 95
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.