Şimdi Ara

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
7
Favori
42.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu işin bi taktiği var mı kardeşim ben birkaç saattir uğraşıyorum dört tane alabildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackalone J kullanıcısına yanıt
    Gelebilirsin hocam özelden yazdım

• Arkadaslar sezon oncesi oyunculardan srna ve kaleciyi almistim. Alabayi alma sansim yok mu artik? 2. Sezon fotmatinda pre season token olayi gecmiyor. Markette de yok. 90 dribling skb yok.

• volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Srna'yı aldıysanız Alaba'yı şimdi veya sonra alamazsınız. Alaba'dan başka 90 üzeri drippling özelliği olan oyuncu da yok o pozisyon için. 93 Clichy, 88 Alaba ve 88 De Sciglio o pozisyonda alabileceğiniz en iyi oyuncular, bunlardan birini alabilirsiniz.

• 48 LeveL Hesap satılık 80 TL

600 k para 2 m taraftar var

Muriel sağlam forvet isteyen başka forvet alabilecek para var.

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Arkadaslar sezon oncesi oyunculardan srna ve kaleciyi almistim. Alabayi alma sansim yok mu artik? 2. Sezon fotmatinda pre season token olayi gecmiyor. Markette de yok. 90 dribling skb yok.

Illa 90 üstü aramanıza gerek yok o bölgede 3-4 güzel alternatif var zaten. 88 italyan alırsınız 89 dribling ile yine rulet yaparsınız. Ayrıca lig katkılı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts7

quote:

Arkadaslar sezon oncesi oyunculardan srna ve kaleciyi almistim. Alabayi alma sansim yok mu artik? 2. Sezon fotmatinda pre season token olayi gecmiyor. Markette de yok. 90 dribling skb yok.

Illa 90 üstü aramanıza gerek yok o bölgede 3-4 güzel alternatif var zaten. 88 italyan alırsınız 89 dribling ile yine rulet yaparsınız. Ayrıca lig katkılı..

Top üzerinde dönme hareketi daha efektif geliyor bana o yüzden 90 arıyordum. Lig katkılı ne demek?
    rulet = top üzerine basıp dönme hareketi

rainbow-gökkuşağı = topu aşırtıp geçme hareketi

calcio özel oyuncuları italya liginde oynayan tüm oyunculara belli alanlarda katkı verir..ezber bozanlar gibi mantığı ama.tüm oyunculara değil sadece calcio oyuncularına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 10 Mart 2017; 9:43:24 >
  • quote:

quote:

quote:

Top üzerinde dönme hareketi daha efektif geliyor bana o yüzden 90 arıyordum. Lig katkılı ne demek?

Daha efektif zaten, rulet dediğim de oydu.

Katkılı oyuncu demek diğer oyunculara belirli nitelikler için katkı sağlayan demek. Kart uzerinde +şut vs. gibi ibareler görürsünüz..
    Calcio kartlar calcio ya etki verir ama toty ya da rekor kıran oyuncu kartları herkese katkı sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92830CEBB -- 10 Mart 2017; 9:45:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Daha efektif zaten, rulet dediğim de oydu.

Katkılı oyuncu demek diğer oyunculara belirli nitelikler için katkı sağlayan demek. Kart uzerinde +şut vs. gibi ibareler görürsünüz..
    Calcio kartlar calcio ya etki verir ama toty ya da rekor kıran oyuncu kartları herkese katkı sağlar.

Benim bildiğim 90 ve üzeri dripling olanda dönme oluyor. SEnin dediğin oyuncu da 89 dripling.

95'li icardi de rulet yapamıyorsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkantipi -- 10 Mart 2017; 10:27:7 >

89 yeterli bazı oyuncularda. Araştırıp kesin emin olabilirsiniz.

• quote:

Evet burada da gösteriyor. Sciglio da varmış.

http://futmobile.net/q?sort=bin-newest&skillmove=Roulette%20Spin
  • dribling i 89 ve üzeri olan oyuncular , rulet veya gök kuşağı hareketini yapabilir . hangisini yaptığı oyuncudan oyuncuya farklı olabilir
  • quote:

quote:

Evet burada da gösteriyor. Sciglio da varmış.

http://futmobile.net/q?sort=bin-newest&skillmove=Roulette%20Spin

Aynen. Bu site baya yararlı bilgiler içeriyor. Rehber olarak kullanabilirsiniz.

• Bu boost olayı nedir? Şu adam +400 boost almış. Nasıl oluyor?

http://futmobile.net/c/1000039
  • Ligimize güçlü kadroları olan arkadasları bekleriz beyler 😊

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!

• yukselt01 kullanıcısına yanıt
    oraykt // eklermisiniz ?

Gen 80 . Efsanevi 1 de bitirdim yarı sezonu.
  • 95 gen icardi ye 1 dribling etkisi yetiyor rulet icin

• fifamobile : Oraykt

Gen 83
    4-4-2 / Overload
    3-5-1-2 / Target Man

oyunu bluestacks üzeriNden oynuyorum. genelde gece 12 den sonra online'ım.
    Turnuvalarda +12 golün üzerinde tamamlarım.
  • oraykt kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim lige gelebilirsiniz. Great Ottoman Empire defansınızın 83 üstü olması yeterli. Lig kuruldugundan bu yana 2 turnuva kaybettik sadece. Whatsapp grubumuzda var. Dozunda saçmalamalar falan :)
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.