Şimdi Ara

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
7
Favori
42.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sana cok guzel solak bi forvet onerem ismi volland mevki snt 80 puan,(kupon alma bence cop cıkarsa para cop olabilir vollandın piyasası 50.000 ila 60.000 arasında degisiyor oyumcu sol ayak)

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakalemun090 -- 19 Ekim 2016; 13:18:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bakalemun090

Hocam sana cok guzel solak bi forvet onerem ismi volland mevki snt 80 puan,(kupon alma bence cop cıkarsa para cop olabilir vollandın piyasası 50.000 ila 60.000 arasında degisiyor oyumcu sol ayak)

Dostum daha 14 lvlım yani takımda duzgun adam yok,eger 60k o adama basarsam takım leş kalıcak..

• Champarator
    Theaktas
    Tunahanmert

Gun icinde davet gondericem. Kabul ederseniz aktif bir lig olucaz.

Ligime katilmak isteyenler yazsin. Aktif olarak turnuva ve sampiyonalara katilacaklar gelsin lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erosbos -- 19 Ekim 2016; 13:50:10 >
  • Crowie07 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam takıma 70 lik full 11 dizersin rahst o parayla

• Bu oyun fifa 17 olarak çıkmadı buda beni şu düşünceye yönlendiriyor.Sonuçta oyunda epey emek ve zaman harcanması gerekiyor belli bir yerlere gelmek için.1 yıl sonra yeni versiyonun çıkacağını düşünmüyorum.varolanı güncelleyeceklerdir.yoksa bu kadar emek ve taraftar kasma, oyuncu toplama çöp olur.benim görüşüm bu şekilde..

Oyunu yaklaşık bir haftadır oynuyorum.ilk başlarda karışık gelmişti ama sonrasında çözdüm.İlk kurduğunuzda klasik fifa mantığı arıyorsunuz ancak oyun değişik geliyor.Çoğu yorumlarda "maç neden 90dk değil,oyuncu değişmiyor bla bla " şeklinde çok yorum okudum.
    Bence oyun gayet güzel ancak çooook eksikleri var.

öncelikle + larından başlamak istiyorum.
    alışılmışın dışında daha eğlenceli ve heyecanlı.
    yeni atak modu çok güzel olmuş ve hata affetmiyor.
    küçük boyutuna rağmen içerik zengin.
    lig içerisindeki turnuvalar sıkıldığınızda güzel bir ilaç oluyor.aynı şekilde canlı etkinliklerde.

eksileri,
    -atak modunda bazen oyuncu benim kontrolümden çıkıyor ve kafasına göre davranıyor.
    -atak modunda her maçta en az 2-3 tane direğe top çarpıyor ve bu atak modu için hayli can sıkıcı oluyor.çünkü level yükseldikçe kaçırdığınız pozisyonlar yüzünden yenilmeniz kaçınılmaz oluyor ve taraftar eksiliyor.
    -kupa takası oyuncu takası falan fasa fiso,hele hele kaleciler diye bir bölüm var onun için sayısız oyuncu ekledim altın kupa ve gümüş kupa takasından sonra bana verdiği kaleci gümüş 60 ( bu ne lan) tamamen fiyasko.
    -atak modundaki maç sınırlandırması ve ek olarak enerji çubuğunun çok uzun sürede doluyor olması
    bu son iki satır oyunun çok paragöz olduğunu gösteriyor bana.
    -sezon maçlarında rakip defans topu kaptığında kafayı öne eğip kalenize kadar kaptırıp koşuyor. IQ yerlerde.
    -elit oyuncular çok pahalı
    -oyunun ülkemiz için geç çıkmış olması diğer rakiplerden çok geride olmamıza neden olmuş
    -oyuncu değişiklikleri daha basit olabilirdi.örneğin 3 santraforunuz var ve ortadakini sağa almak istiyorsunuz ama alamıyorsunuz.bunun içinde rezrv oyuncuya ihtiyaç gerek duyuyor.gereksiz uğraştırıcı.

oyun güzel hoş ama şu bekleme muhabbeti ve atak modundaki her maçta 2-3 direk cidden oyundan soğutuyor ve sinir ediyor.

şuan 4-4-2 c.yüklen taktiğini benimsedim gen 72 lvl 21..bakalım nereye kadar gideceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Bu oyun fifa 17 olarak çıkmadı buda beni şu düşünceye yönlendiriyor.Sonuçta oyunda epey emek ve zaman harcanması gerekiyor belli bir yerlere gelmek için.1 yıl sonra yeni versiyonun çıkacağını düşünmüyorum.varolanı güncelleyeceklerdir.yoksa bu kadar emek ve taraftar kasma, oyuncu toplama çöp olur.benim görüşüm bu şekilde..

Oyunu yaklaşık bir haftadır oynuyorum.ilk başlarda karışık gelmişti ama sonrasında çözdüm.İlk kurduğunuzda klasik fifa mantığı arıyorsunuz ancak oyun değişik geliyor.Çoğu yorumlarda "maç neden 90dk değil,oyuncu değişmiyor bla bla " şeklinde çok yorum okudum.
    Bence oyun gayet güzel ancak çooook eksikleri var.

öncelikle + larından başlamak istiyorum.
    alışılmışın dışında daha eğlenceli ve heyecanlı.
    yeni atak modu çok güzel olmuş ve hata affetmiyor.
    küçük boyutuna rağmen içerik zengin.
    lig içerisindeki turnuvalar sıkıldığınızda güzel bir ilaç oluyor.aynı şekilde canlı etkinliklerde.

eksileri,
    -atak modunda bazen oyuncu benim kontrolümden çıkıyor ve kafasına göre davranıyor.
    -atak modunda her maçta en az 2-3 tane direğe top çarpıyor ve bu atak modu için hayli can sıkıcı oluyor.çünkü level yükseldikçe kaçırdığınız pozisyonlar yüzünden yenilmeniz kaçınılmaz oluyor ve taraftar eksiliyor.
    -kupa takası oyuncu takası falan fasa fiso,hele hele kaleciler diye bir bölüm var onun için sayısız oyuncu ekledim altın kupa ve gümüş kupa takasından sonra bana verdiği kaleci gümüş 60 ( bu ne lan) tamamen fiyasko.
    -atak modundaki maç sınırlandırması ve ek olarak enerji çubuğunun çok uzun sürede doluyor olması
    bu son iki satır oyunun çok paragöz olduğunu gösteriyor bana.
    -sezon maçlarında rakip defans topu kaptığında kafayı öne eğip kalenize kadar kaptırıp koşuyor. IQ yerlerde.
    -elit oyuncular çok pahalı
    -oyunun ülkemiz için geç çıkmış olması diğer rakiplerden çok geride olmamıza neden olmuş
    -oyuncu değişiklikleri daha basit olabilirdi.örneğin 3 santraforunuz var ve ortadakini sağa almak istiyorsunuz ama alamıyorsunuz.bunun içinde rezrv oyuncuya ihtiyaç gerek duyuyor.gereksiz uğraştırıcı.

oyun güzel hoş ama şu bekleme muhabbeti ve atak modundaki her maçta 2-3 direk cidden oyundan soğutuyor ve sinir ediyor.

şuan 4-4-2 c.yüklen taktiğini benimsedim gen 72 lvl 21..bakalım nereye kadar gideceğim

Planlar can sikici cidden. Bir suru kupa toplaidm altin oyuncu actim en dusuk seviye olan 70 cikti. Ama 2 3 tane altin oyuncu sattim gumus kupa satin almak icin. Kisaca bir suru ugrastim sonucta zararli ciktim. Oyunculari verip kupa almak mantiksiz gibi. Oyunculari satip para biriktirmek daha mantikli sanirim.
    Oynanis olarak zorluyo bazen. Soldaki hareket tusu bazen alip basini gidiyo sag tarafa kadar gidiyo parmagim ekrani oyuncuyu goremez oluyorum
    Bazen antrenmanlardan guzel oyuncular cikiyo. Mesela bugun bi antrenman yaptim. 6 tane oyuncu verdi. 3 gumus 3 altin. Altinlar da elimdekilerden gucluydu hemen takimi guncelledim. Antrenmanlari kacirmamak lazim.
    Kisaca toplu oynandiginda zevkli oyun. O yuzden lige ve ligdeki arkadaslara onem veriyorum. 2 3 kere turnuvayi oynamayanlari atiyorum.

• erosbos kullanıcısına yanıt
    soldaki yön tuşunu sola sabirleyebiliyorsunuz öyle yapın.

hedef 80 ve üstü oyuncular benim için artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erosbos

Champarator
    Theaktas
    Tunahanmert

Ligime katilmak isteyenler yazsin. Aktif olarak turnuva ve sampiyonalara katilacaklar gelsin lutfen

Oyun içi isim delambert, bende katılmak istiyorum, lvl sınırı varmı?
  •  FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!

Bu Lewandowski bir anda geldi. Direk oyun açılışında bir paket geldi ve bu çıktı. Sınırlı bir süre için mi geldi anlamadım.
    Şöyle bi ilginç yanı var diğer 67 lik oyuncuyu koyunca bunun yerine atak ortalaması 68 oluyor Lewa'yı koyunca 66 ya düşüyor.

• Scandinavia kullanıcısına yanıt
    ne yapmıştın daha önce,bize neden gelmiyor

edit:katıldığın lig varsa onun başarısından olabilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 19 Ekim 2016; 16:35:08 >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey yapmadım hocam

• Scandinavia kullanıcısına yanıt
    hocam 95 puan uff be helal olsun ;) bana gelse kalpten giderim heralde ;)

• quote:

Champarator
    Theaktas
    Tunahanmert

Arkadaslar davet yollayamiyorum sabahtan beri. Siz gorebiliyo musunuz ligi? ANKARA LIG A diye. Bulabiliyosaniz siz davet yollayin. Gunluk davet hakkim dolmus sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Engineer

quote:

Champarator
    Theaktas
    Tunahanmert

Oyun içi isim delambert, bende katılmak istiyorum, lvl sınırı varmı?

Davet hakkim bugun bitmis sanirim kimseye yollayamadim. Ligin adi ANKARA LIG A. bulabilirsen sen yolla. Yoksa yarin davet yollarim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bakalemun090

hocam 95 puan uff be helal olsun ;) bana gelse kalpten giderim heralde ;)

50 ye düştü

• Nazar değdi

• yeni lig kurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 1 Aralık 2016; 9:46:41 >
  • Arkadaslar 69.000 e 80 lik bakambu mevkisi forvet yani snt aldım, cok rahat goller atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakalemun090 -- 20 Ekim 2016; 1:37:13 >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Aktif olarak oynuyorum lige alır mısın? Samilgokts isim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler oyuna baglanabilen varmı?hata verip duruyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.