Şimdi Ara

FİFA DH LİG (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
2.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ok o zaman ben Valencia'yı seçiyorum 4,5 yıldız olarak
  • manchester city alıyorum abi.

yazar mısın? sağol.
  • ülke alabiliyormuyuz?
  • Ülke olması manasız olur onu ayrı turnuvada yaparız

Bu arada byzantium @,hocam benim takımı Valencia olarak düzeltebilir misin Galatasarayı seçtiğimde kontrolümü kaybedip gerçek maç gibi saldırıyorum da gavur bebelerine buradaki arkadaşlara aynısını yapmak istemem turnuvamızın tadı kaçmasın
  • ROMA aliim ben :)
  • bence takımlarıda kurayla yapsak iyi olur gibi geldi bana.herkes olabilecek 2-3 takım yazsın bu 20-30 kadar takımdan kime ne gelirse o takım olsun.sizce nasıl herkes bir takım mı seçsin?oylama yapalım isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 13 Ocak 2009; 17:31:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

evet tam 16 kişi oldu.herkes istediği takımı seçsin 4,5 ve altı derecedki takımlar olsun.(16 kişiyiz herkese eşit davrınılmış olmaz)takımlarınızı söyleyin psn lerinizin karşısına yazıyım.kuraları psn adreslerine göre bu akşam çekicem.4 grub olucak.2 ser maçtan.direk biriyle aynı anda online oldugunuzda 2 maçı da yaparsınız.maçlar 8 er dakika olucak.2 kişi online oldugunda lobbyde dh lig diye bolum acar 2 kisi yapar maçlarını,eğer önceden daha farklı olduysa söyleyebilirsiniz daha önce 1vs1 lere katılmadıgım için bilmiyorum.

lig mig açmasına gerenk yok herkes yaptığı maçı buraya yazsın zaten stats bölümündede belli oluyo kimin kazandığı.
  • quote:

bence takımlarıda kurayla yapsak iyi olur gibi geldi bana.herkes olabilecek 2-3 takım yazsın bu 20-30 kadar takımdan kime ne gelirse o takım olsun.sizce nasıl herkes bir takım mı seçsin?oylama yapalım isterseniz.

aynı takımı seçenler arasında kura yaparsın sen
    mesela ilk üç tercihim 1 juve, 2 roma, 3 gs
  • TAKIMLAR seçilsin grublara başlayalım
    ülkeler yok.takımlarda kurayla mı olsun konusunda herkes fikrini belirtsin.
  • ben kararsız kaldım bjk-fiorentina-villareal arasında
  • ben güçlü 4,5 ve 4 yıldız takımlarını yazıyım(25-30 takım,ilk çıkan 16 takımda aramızda dağılır)takımları birazdan yazarım seçtiğim takıma ekleme veya çıkarma yapmak isterseniz söyleyin.bence en adil olan bu.bunlar sadece öneri maçlar başlamadan önce sadece tavsiyede bulunuyorum.beşiktaş la arsenal arasında çok güç farkı var(beşiktaş her zaman daha iyi ama olsun)
    arsenal
    stuttgart
    aston villa
    liverpool
    man city
    tottenham
    lyon
    marsilya
    leverkusen
    schalke 04
    werder bremen
    fiorentina
    roma
    benfica
    porto
    a.madrid
    sevilla
    valencia
    villareal
    galatasaray
    besiktas
    fenerbahce

eklensin veya çıkarılsın dediğiniz takım var mı?bence burada turk takımlarından eger isteyen 3 kişiden fazla yoksa isteyenlerde kalsın.şu 1-2 gün herkes fikrini söylesinde takımlarla birlikte başlayalım maçlara.diğer arkadaşlarda düşüncelerini söylesin iyi mi böyle takımların kurayla dağıtılması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 13 Ocak 2009; 19:31:08 >

• Edit:Konuyu akışına bırakıyorum ne çıkarsa bahtımıza o zaman

Ama nacizane görüşüm ya isteyen istediği takımı alsın ya da hepsi kurayla dağıtılsın takım ayırmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joedumars -- 13 Ocak 2009; 19:32:02 >
  • yaz sen bana romayı ozaman :)
  • bence 4.5 yıldız iyi bir uygulama ayrıca takımları kişiler seçsin sonuçta kim sempati duyuyorsa o takımla oynasın. düşünsenize fenerbahçeli olan bana gs çıkarsa oynayabilir miyim...
  • aslında şöyle de olabilir.herkes bana pm atsın şu takım diye bende herkes söyledikten sonra aynı takımı isteyenler arasında kura çekerim şansına kime çıkarsa.şimdiden herkes pm atsın ya da yukarıdaki takımlar arasında kura çekicem.
    perşembeye kadar pm atın.zaten daha turnuvaya 2-3 gün var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 13 Ocak 2009; 19:35:50 >
  • ben Sevilla'yi isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrés Iniesta -- 13 Ocak 2009; 18:35:45 >
  • quote:

aslında şöyle de olabilir.herkes bana pm atsın şu takım diye bende herkes söyledikten sonra aynı takımı isteyenler arasında kura çekerim şansına kime çıkarsa.şimdiden herkes pm atsın ya da yukarıdaki takımlar arasında kura çekicem.

Ya gerek yok bence ona hepsini kurayla dağıt
  • ben tottenham la oynarim pmde adtiyorum
  • neyse yaw takımları kurayla seçiyorum,turk takımları kurada yok sonra isteyen olursa o takımla değiştirir.ya da başka seçilmeyen takımla değiştirebilir.5 dk sonra yazarım herkesin takımını böyle gereksiz yere uzayacak.
  • en doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joedumars -- 13 Ocak 2009; 19:46:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.