Şimdi Ara

Fifa'da Koşmuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fifa da koşmuyor.Topu alırken koşuyor fakat atakta koşmuyor topu yavaşça sağa sola sürüyor.Pes te böyle bir sorun yok

• Tuş ayarlarını değiştirdin mi ? Pes ile FIFA hızlı koşma tuşları farklı. Pes sağ üst, FIFA sağ alt ile hızlı koşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Tuş ayarlarını değiştirdin mi ? Pes ile FIFA hızlı koşma tuşları farklı. Pes sağ üst, FIFA sağ alt ile hızlı koşar.

Biliyorum.Ne tuşuna basarsan baş koşmuyor.Sprinte basıncada topu yavaş yavaş yana çekiyor şut vuruncada plase vuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLawliett

quote:

Tuş ayarlarını değiştirdin mi ? Pes ile FIFA hızlı koşma tuşları farklı. Pes sağ üst, FIFA sağ alt ile hızlı koşar.

Biliyorum.Ne tuşuna basarsan baş koşmuyor.Sprinte basıncada topu yavaş yavaş yana çekiyor şut vuruncada plase vuruyor.

Tuş basılı kalıyor gibi oluyor yani. Ama diğer oyunlarda sorun yok değil mi ? Bir ara benim de başıma geldi, araştırdım. FIFA' da yapabiliyormuş kollar. Yeni bir kol almanı öneririm. Ben öyle yaptım. Yazılımsal mıdır bilmiyorum ama dediğim gibi FIFA' da kolun öyle sorunları oluyordu, bazı kolların.
  • Gamepad ile alakalı olacağını düşünüyorum ben. (Eğer orjinal Microsoft gamepadi değilse olabilir.)
    Ayrıca bunlar olabileceği gibi bir tuşta takılmada olabilir. Başka oyunlarda zombie walk olayı yaşıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Gamepad ile alakalı olacağını düşünüyorum ben. (Eğer orjinal Microsoft gamepadi değilse olabilir.)
    Ayrıca bunlar olabileceği gibi bir tuşta takılmada olabilir. Başka oyunlarda zombie walk olayı yaşıyor musunuz?

Kol orjinal.Başka oyunlarda hiç sorun yaşamadım.
  • Dedigim gibi hocam bazi kollar orijinal bile olsa sorun oluyor. Baska bir gamepad edinmeniz lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dedigim gibi hocam bazi kollar orijinal bile olsa sorun oluyor. Baska bir gamepad edinmeniz lazim.

Gördüm cevabınızı hocam sanırım öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.