Şimdi Ara

FIFA 23'ün çıkış tarihi ve ilk videosu paylaşıldı: Türkiye fiyatı yine üzücü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Peki 800 lira verip, Juventus'u Pes aldı diye yine Piemonte calcio olarak mı oynanacak? Ya da Pes'in aldığı 8 takım daha var ManU., Barcelona falan. 800 liraya imla hatası bile kabul edilmez yani :D

• fiyatı hızlı iniyor. indirime girer. ilk çıktığında oynamak için yanıp tutuşmayanlar biraz bekleyebilir bence.

• Türkiye de fiyatı üzücü olmayan birşey kaldı mı?

• Oyun simülasyona kayınca yayıncılar, bebeler zor, yavaş diye ağlıyor tekrar bozuyorlar. Offline'ı bile o kadar kolaylaştırdılar ki Ultimate + rekabetçi açık şekilde 4-5 atarak kazanıyorum tüm maçları. Nostalji için FIFA 12 indirdim. World Class'ta bile Barcelona'yı yenmek çok zor. İlk maç 22 gazıyla lay lay lom oynadım. 20 dakikada 5 atıp geçtiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 21 Temmuz 2022; 12:31:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görseller berbat. Ne olursa olsun "oyunu alacak kemik kitle" olduğu sürece böyle kaliteyi umursamamaya devam ederler.

• Herşeye 1 tane 0 eklendi son 5 yılda. Aslında 100 lira gibi düşünebilirsiniz.

Ben FifaOnline 4 oynuyorum. Gariban işi. Fifa 16-17 kalitesinde ama beleş. Parayla kart almıyorum. Orta liglerde nefsimi köreltiyorum. En güzeli beleş.

Oyuna para mı verilir be

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Eski oturaklı oyun gitti yerine buz hokeyi geldi.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt

Oynanabilirlik versinler fifa 17 gibi, isterlerse hiçbir takımın lisansı olmasın.

• usb2.0 U kullanıcısına yanıt

her şeyin tadını kaçırdılar maalesef. diyecek çok şey var ama neyse hadi.

• fiyat üzücü değil aslında ucuz hatta global olarak satışı olan ve 70 euroluk bir oyunu 800 liraya alıyoruz

• Sanirim en son 2007 oynamistim onda bile grafikler efsaneydi bu ne rezillik

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gamepass 10 saat derken belirli bir zaman sonra zaten beleşe oynarız parasını geçtim fifa 22'nin üzerine ne koyacaklar orası belli değil 3 yıldır adam gibi bir güncelleme gelmiyor oyuna

• Dostum fiyatını boşver seneye bu EA Sport olarak piyasaya sürülecek...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aslında elinde lisanslı fifa olanları yeni çıkan oyun ciddi bir indirimle satılmalı. Bu şekilde fiyatlar çok yüksek.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.