Şimdi Ara

FIFA 23 [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
28
Favori
188.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kaynak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat_60 kullanıcısına yanıt

hocam her yerde yazıyor ama kimsenin pcsi yetmez bence

• Sedat_60 kullanıcısına yanıt

Kaynak sağlam merak etmeyin.

• pekala teşekkürler bilgilendirdiğiniz için :)

• FIFA 23 [PC ANA KONU]

• Alın size next gen demiş EA.

1660 ti ekran kartım ok ama işlemcim 1500x kasar değil mi???

FIFA 23 [PC ANA KONU]
  • FIFA 23 [PC ANA KONU]
  • naturklich kullanıcısına yanıt

kimsenin oynama şansı kalmadı önerilen pcyi türkiyede toplamak 50 bin tl en düşük ayarlarda rx 570 yazıyor benim ekran kartı lowda belki açar

• hocam anladığım kadarıyla oyuna eklenen tek şey hypermotion teknolojisi olmuş gerisi gene aynı

• Resmi bir açıklama yok ama Steam sayfasında FIFA'nın özellikleri yüksek girilmiş uzun yıllardır ilk kez.

Eğer böyleyse PS5 yerine PC'den almayı tercih edebilirim. Hem PC tarafı daha ucuz hem de daha iyi sistemim var PS5'ten.

FIFA 23 [PC ANA KONU]
  • çapraz platform olacağı yazılmış. eğer pc - ps5 - xbox üçlemesinde online olursa rakip sıkıntısı da çekmeyiz.

• 699 TL benim için çok fazla ama yeni nesil olduğu için merak ettiğimden alıcam. Sistemim iyi. Onu dert etmiyorum.

Fakat FIFA bile bu kadar yüksek sistem istemeye başlamışsa önümüzdeki dönem yeni nesil işlemciler, DDR5 ram'ler filan derken gelecek tüm oyunların FIFA'nın 2 katı sistem isteyeceğini ön görmek zor değil. Yine canım sıkıldı.

• pes mi sandın fifada zaten rakip sıkıntısı yok

• Sistem gereksinimleri gayet normal arkadaşlar. Bahsedilen donanımlar çıkalı 5 seneyi geçmiş neredeyse. Beni daha çok fiyatı üzdü. Büyük indirim görmeden almam.

• Beyler 1660 ti gpu ryzen 1500x işlemci 16 GB ram ddr4 ram var.
    Orta ayarlar falan kaldırmaz mı?

Oynarsın. Sadece en yüksek ayarlarda optimizasyon biraz sıkıntılı olabilir ama driver ve yamalarla oyun toparlanır.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

1500x yerine fazla masraf yapmadan ne almamı önerirsiniz? 1080 p oynayacağım.

Ön sipariş vermek mantıklı mı bu donanımla?

Oyunu oynayıp high da veya orta ayarlarda durumu görmek, FPS drop oluyorsa işlemci almak nasıl olur acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 20 Temmuz 2022; 22:8:15 >

Sadece bu oyunu oynuyorsanız işlemci değiştirmeye gerek yok. Sistemi zorlayan diğer oyunlar için en azından 6 çekirdekli bir modele geçebilirsiniz. İkinci el Ryzen 2600, 3600 gibi.

• Next gen olacak demiştim FIFA 23 [PC ANA KONU] 

Darısı isteyip te kavuşamayanlara

FIFA 23 [PC ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.