Şimdi Ara

FIFA 23 [PC ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
28
Favori
188.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FIFA 23 [PC ANA KONU]
  • Bu oyunun grafikleri çok garip gerçekten günün saati hava durumu sis çok fark ettiriyor ps5 gameplay izledim şimdi standart bir gece maçı hiç güzel gelmezken sisli havada real - barça maçı harika gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cama ekmek banıyorum işte. :D

• valla 700 ütopik bir rakam ama 300-400 tl gibi bir şey artık 700 tl.1 sene bin saat garanti oynatır.ea playe çıksada denesek

• first9 kullanıcısına yanıt

:D

• ps4 versiyonunu izledim tam maç oyun aynı fifa 22 en ufak bi fark koymamışlar yazık mecbur pcde oynamaya çalışcaz

• zaferengur kullanıcısına yanıt

. Rusyada asgari ücret eyaletlere göre farklılık gösterir. 225 usd moskava asgari ücretidir. Diğer eyaletlerde oblastmı oluyor daha düşüktür. Son zamanlardaki rusya düşmanlığından dolayı rusya fiyatları arttırmış olabilirler.

• Bedavaya e football var , standart oyuncularla bileği güçlü adam doğru kadroyla herkesi de yener. 700 tl fifa mı efootbal mu dersen efootball derim. ben ikiside bedava olsa yine efootballu oynarım. Fifada paket açamayı düşünüyorsanız vay halinize. Efootball hersene güncelleme ile devame dicek. Fifa 22 almışım,kadro güncellmesi ufak ıvır zıvır değişiklikler için tam fiyat para verip, paket açıcam. Böyle bir enayilik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 11 Ağustos 2022; 11:18:30 >
  • Evet olabilir. Rusya için bile yıllık playpro üyelik 6000 Ruble çok fazla para.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zam gelmeden oyunu aldık bakalım. Ben zam geleceğini düşünüyorum. Son günlerde gelen zam dalgalarından sonra paragöz EA boşta durmaz gibime geliyor.

FIFA 23 [PC ANA KONU]

Abim her ay rusyaya gidiyor. rus pasaportuna sahip. bazen gittiğinde oradan bişeyler talep ediyorum. ama ülke savaştan sonra müthiş pahalı olmuş. avrupanın ambargoları ve rusyanın ihracat yapamaması sonucu elektronik ürünler, gıda fiyatları almış başını gitmiş. elektronik ürünlerde stok sorunu olduğu için fiyatlarda 2 katı artış göstermiş. bazen n11 gibi rus sitelerine giriyorum takip ediyorum. ülkenin şuan hali içler acısı. ilk defa eli boş döndü abim türkiye'den alırız dedi :D

• Aynen öyle. Ben de tam olarak bunu anlatmak istemiştim. Rusya VPN ile ucuza oyun alıyorduk. Artık devir değişti. Millet Türkiye VPN ile bizden oyun alır oldu...

• gtx 1650 ile oyunu rahatça oynayabilir miyim bir de oyunu en ucuz nerden alabilirim dur.maplayda 630tl miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Vino Veritas -- 11 Ağustos 2022; 23:30:39 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • In Vino Veritas kullanıcısına yanıt
    Soruya cevap vermişsin zaten. Durmaplay'den satın alabilirsin. Daha da ucuzu yok. ✅

• aynen bende aldım steamden 720tl ye ultimate sürümü %10 loyalty %10 eaplay indirimi

• Betasını test eden biri var mı? Konu olarak başka sitelerde veya youtube de bulamadım varsa link atar mısınız?

• ulaaaa kullanıcısına yanıt
    Yayın hakları saklıdır. Bu yüzden de bulamazsınız.

Görüş bildirmekte mi yasaktır acaba?

• ulaaaa kullanıcısına yanıt
    Yasak maalesef. Kapalı beta bu.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.