Şimdi Ara

FIFA 23 [PC ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
28
Favori
188.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steamden aldiysan 15 gun suresi var. 2 saat oynama suresini geçtiysen iade olmuyor fakat 15 gun suresi var. İade sebebi olarak iyi seyler yazman lazim ikna etmen icin. Belki iade olur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 15 gün süre geçti ama hiç indirmedim bile oyunu , sence 23 daha mantıklı degilmi next gen varmış o ne bilmiyorum ama iyi birsey heralde bilen kısaca yazabilirmi googleda aradim pek anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt

PS5 versiyonuyla aynı olacak işte. FIFA 22 PS5 oynanış videolarına bakarsan fikir edinebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 10 Ağustos 2022; 4:3:59 >
  • https://www.donanimhaber.com/fifa-22-steam-de-indirime-girdi-indirimli-fiyati-ne-kadar--141742

Kasım ayında %60 gördü bu gözler. Steam candır, gerisi heyecandır. ✅ 🇹🇷

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • takip

• Futbol oyunundan beklentim. Pro düzeyinde 2 kişinini maçını izlerken futbola benzer bişey izlemek. maalesef Fİfa da bu yok. kendine ait bir oynanınışı var. Futbola en yakın şey en son pes 2021 di. Şut hissi , pas hissi lazım. Çamur ,kirmiş .çim ziziymiş bunlar sonraki mesele.

• zaferengur kullanıcısına yanıt
    Eski nesil oldugundan indirime girmistir sahsen 2 ay gibi kisa surede boyle indirim gorecegini sanmiyorum. Ki suan zam muhabbeti yapiliyor.

• Bilmiyorum, EA sürpriz bir firma. Her şey olabilir.

• Oyun hizi olarak gercek futbola yakin olsa da malesef oyuncu kontrolu, istedigim yere pas atma ve hayalimdeki oyun kurma stilimi sahaya yansitmak benim icin en onemli etkenlerden. Malesef peste bu yok. Oyunda kosmaya korkuyorsun cunku top hakimiyetin sifira iniyor. Korner bayragin orada bile sifirdan top cikarabiliyorum ve ayagimdan topu acsam bile tereyagindan kil ceker gibi topu kontrol edebiliyorum. bunu peste yapman imkansiz. Oyunda animasyon kitligi oldugu icin.

Fanboylukta yapmiyorum cunku 2017den 2020 ye kadar pes oynadim sadece. Oynama sebebim fifa kariyer oynarken gole giden topun birden ters donerek dışarı cikmasi var. Videoya almistim. Bunun gibi seyler cok oluyordu.

• Yarın FUT için video paylaşılacakmış.

FIFA 23 Ultimate Team | Official Deep Dive Trailer

EA SPORTS FIFAyoutube
    Pre-order FIFA 23 Ultimate Edition by August 21 to get a FIFA World Cup™ FUT Hero item, as well as up to three days early access: https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/buy Subscribe to see more FIFA 23 videos: http://bit.ly/pzw4VD. #FIFA23 #TheWorldsGame #FUT23
    https://www.youtube.com/watch?v=zm5sjvChYsw&feature=youtu.be
  • Fifa mouse imleci gibi adamı kontrol etmek, ,her oyuncuyla nokta pas atışı yapmak çok tatminkar oalbilir. efootbalda sitediğiniz şeler var ,mallesef fianın hastılkalrıda var. pas hızı şuttan daha hızlı. top hıız oyuncu hızları gerçek dışı

EA SPORTS FIFA esportsyoutube
    Two TITANS of the FIFA eSports scene - Tekkz and Nicolas99FC - go head-to-head in the Winners Final of the FIFA 22 eChampions League. Whoever wins guarantees their spot in the Grand Final. Subscribe: https://www.youtube.com/eafifaesports?sub_confirmation=1 #FIFA #FIFA22 #FGS22 #eCL 00:00 Starts 11:47 - Goal 1 12:54 - Goal 2 15:31 - Goal 3 26:13 - SAVE!!! 30:07 - Goal 4 32:02 - Goal 5
    https://www.youtube.com/watch?v=Da63ohdBFQo

The Doctor PESyoutube
    Final European Nations Cup Pes 2021 - Mucahit Sevimli / Mucahit21 (Turkey) vs Djordje Milicevic / Djole95 (Serbia)
    https://www.youtube.com/watch?v=dlBoqWCsNyY

pes 2021 fifayı katlar böler gözümde ,pesi izlemek dahi daha zevkli.

• Korgeneral kullanıcısına yanıt

700 TL pahalı gözükebilir ama Türk parasının değeri yok. 700 TL bilmeyenler için söylüyorum 38 Dolar yapıyor.

38 $

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Dolar bazında bakıldığında, en ucuz ülke Türkiye 🇹🇷

Her zaman 🇷🇺 RUSYA en ucuz oluyordu. Kur sayesinde o devir kapandı.

Sorarsanız, adamlar Savaşta... Ama paraları değerli.

Örnek vereyim,

🇹🇷 Yıllık PlayPro 999₺

🇷🇺 Yıllık PlayPro 6000 Ruble = 1.745₺

🇹🇷 745₺ UCUZ

Hâlâ kalkıp da bu oyuna 700₺ verilmez demeyin.

Dua edin, ZAM gelmesin. 😊 🍬

İlginç ama gerçek...

Geçen yıla kadar biz Rusya 🇷🇺 VPN ile ucuza satın alıyorduk.

Paramızın değeri maalesef düştü...

• Bu sene Fifa ya 700 lira veren az olacağından Türkiye den oyuna girecek online oyuncu az olacaktır, haliyle online maçlarda uzun süre bekleyişler sizi bekliyor. Taki büyük indirip gelip serverları doldurana kadar.

• Valla hocam alttaki hantalliktan midem bulandi esneklik sifir zevkler ve renkler diyelim. Fifa daha iyi görünüyor. Daha akici deneyim sunuyor.

Efootball oynadim ben hayatimda bu kadar berbat bir oyun görmedim. Oyuncularin anlik hiz patlamasinda gariplikler var. Ceza sahasi icine giriyorsun oyuncuyu dogru pozisyona sokup sut cekene kadar 10 dakika geciyor.

Pes 2018 benim favorimdi kosabiliyordun calim atiyordun. Sutlar paslar harikaydi

Bugun de elden ringe zam gelmis son 3 gundur steamde zam bombardimani var ea bosta durmaz gibime geliyor. Artik yil basi indiriminde 700 tl yi goruruz gibi )) yarin sabah oyunu satin alacagim

• Korgeneral kullanıcısına yanıt

Cross server olacağından dolayı eskisinden daha hızlı oyuncu bulacaktır.

Paranın değeri rakamla anlayamazsın. paradan bir sıfır atsak para değerlenicekmi. Rusyadaki asgari ücret dolar bazında burdakinin yarısı kadardır.

• Rusya 225 USD Asgari ücret

Türkiye 308 USD Asgari ücret

Evet bu şekilde bakınca haklısın. Ama oranın alım gücüne de bakmak lazım. Sadece oyun olarak bakarsak, iki ülke de 3 tane FIFA 23 alabiliyor. Başka şeylerle de kıyaslamak lazım. Ama Rusya'daki gıda vb. fiyatlar konusunda bilgim yok.

Ben sadece görüneni belirtmek istedim. Geçen yıla kadar biz Rusya VPN ile, Türkiye fiyatının TL bazında bakılınca, daha ucuza satın alıyorduk demek istedim.

Paranın değeri demeyelim, kur farkı diyelim.

Geçen yıl 4000 Ruble yani 450 TL ye yıllık PlayPro üyelik alıyorduk. Ama şu an 4000 Ruble = 1162 TL

Geçen yıl Rusya'da 4000 Ruble olan üyelik, bu yıl 6000 Ruble...

Özet olarak, Dünya üzerinde en ucuz fiyatlar Türkiye'de. Artık biz Rusya VPN bıraktık. Yabancılar Türkiye VPN ile satın alır.

• first9 kullanıcısına yanıt

Sende almicam direnicem diyorsun da konudan da cikmiyorsun :) felaket alasim var ne yalan soyleyeyim ama iste ah ulen dolar ah ulen sahlanan ekonomi gözünüz kör olsun...

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.