Şimdi Ara

FIFA 22 [XBOX ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
6
Favori
11.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sonuç alabildin mi hocam? çözüm yolu var mıdır?

• kardeşlik hesap arıyorum, bir de bu kardeşlik olursa mevcut oyunuma entegre olabiliyor mu (deneme sürecinde yaptığım takım) yoksa ayrı bir hesap mı açmak gerekiyor.

• Debater D kullanıcısına yanıt

Trial de oynadığınız takım, mevcut olarak size ait. Entregresi otomatik oluyor, hatta entregre demeyeyim, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

• Çok teşekkürler Hocam, o zaman doğru yoldayız bir kardeş bulabilirsek. Selamlar  

• Debater D kullanıcısına yanıt

1 ay daha sabredin game pass'e gelecek

• Ya orası da öyle, Mübarek Ramazan ayında sahurlar iftar derken çok tatlı giderdi :) Mecbur bekleyeceğiz, eyvallah :)

• var mı fifa 22 kardeşlik arayan

• FUT belasından kurtulup eğlenmek isteyenleri pro clubs takımımıza bekliyoruz.

Not: Yeni nesil

• https://www.youtube.com/watch?v=dVVkNLIY26w&feature=youtu.be

Bu videodaki 9:11'deki skill hareketinin adini bilen var mi? Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Xbox one s olan bir arkadaşla çift kolla karşılıklı maç yapmak istiyoruz ancak ikimizde aynı ayarlarla oynamıyoruz. Kol ayarı yaptığımızda ise ikisi birden değişiyor. Örnek olarak tek kolda şutu x yapmak istiyorum yapıp kaydediyorum bu sefer diğerinde de x oluyor. Bu sorunun bir çözümü var mı?

• Bu oyunun Gamepass’e geleceği yok :(

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Bana göre Gamepass’in hiçbir avantajı kalmadı artık Forza Horizon hariç.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Fifa 22 de, Xbox platformunda, Crew medya sponsorluğunda kaptanı olduğum CrewEsports takımı olarak Türkiye liginde mücadele etmekteyiz. Bu sezonki hedefimiz şampiyonluk ve Avrupa ligine katılmak. Ligde takımımızda oynayacak tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere oyuncu arayışımız vardır. Xbox gamertag:Caner7726 Aramıza katılmak isteyen, denemek isteyen arkadaşlar beni ekleyebilir ya da burdan yazabilirler.

• Arkadaşlar ps5 fut oynuyorum. 8 senedir de oynarim. İlk defa bu sene inanilmaz internet ve server sorunu yaşıyorum. Oyuncularım
    Gitmiyor paslar kesmiyor kaleci ters yöne hopluyor yanı okdar lag var ki kazanma ihtimalim yok. Bu olay haftanın 5 günü hakim.

50mbps internet var.

Xbox x series e geçeyim diyorum sırf bu yüzden . Ps den bu sene Xbox a geçmiş yada Xbox da fut oynayan arkadaşlar bu sorunu yaşıyor musunuz ?

• ynrlast17 kullanıcısına yanıt

Bizde geçen arkadaşlar var. Sorunsuz Xbox X|S.

• 23 Haziranda game pass'de

• Xb 1 x de ani fps düşme sorunu yaşıyorum.aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FIFA 23 ödüllü 1vs1 turnuvamıza bekliyoruz:

discord
    Join the Pro Clubs Türkiye Discord Server!
    https://discord.com/invite/PAyDvecRHf?event=998648409542099044
  • Pro clubs takım arkadaşları arıyorum. Kulübüm yok. Futta div1im. Oynamak isteyen arkadaşlar yazabilir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.