Şimdi Ara

FIFA 22 [PC ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
6
Favori
38.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Fifa 22 oyuncularını Fifa 22 Türkiye Discord kanalına davet ediyorum.

FIFA 22 [PC ANA KONU]
    FIFA 22 [PC ANA KONU]discord
    Join the FIFA 22 TR Discord Server!
    https://discord.com/invite/d5jze727xq
  • sadece offilen manager mod oynamak için 600 tl verilir mi, yav ne zaman düşecek 20-30 tl lere şunun fiyatı

• Evet hocam destek bölümü de sizin dediğinizin aynısını söyledi benim orada sadece anlayamadığım şey şuydu

steamı Geniş ekranda açıp oyun Tüphanesine kontrolcü bölümüne gelince. Hani üç tane seçenek var ya

Zorla kapatılmış zorla açılmış küresel ps ayar yok

Ben bunların ne olduğunu bir türlü anlamadım hocam teknik bölüm zorla Satılmışı da seçmemi söyledi ben de o şekilde yaptım elhamdülillah sorun çözüldü ve gerçekten fark etti

Steam Ben de ayarlarıyla müdahale ettiği zaman gerçekten de hantallık oluyor ben yukarda videosunu paylaşmıştım hocam oradaki YouTubeer’ın videosunu izleyip bakabilirsiniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız

Ama size ve bana yardımda bulunmaya çalışan bütün arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim zaman ayırdığınız bana yardımcı olmaya çalıştığınız teşekkür ederim hakkınızı helal edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mario gomeeeeeez kullanıcısına yanıt
    Zaten 30 tl ye düştü 1 hafta kaldi indirimde. Ben aldim sakin 600 tl ye vs alma yine düşer merak etme.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Anladım hocam xbox koluna müdahele etmediği için ben hantallık görmedim oyunda ama ps kolunu pc ye uyumlu hale getiriyor diye sanırım hantallık oldu. çözüldüyse sevindim hocam.

konsol rahatlığında oynamak güzel gerçekten. pc de şimdiye kadar hantallık görmesemde konsol zamanlarımı bazen özlüyorum.

Pc de fifa grafik ayarlarını güzel yapmak gerekiyor mesela yapmazsan titremeler oluyor. konsolda herşey kendinden mükammel ayarlı.

Fifa araba yarışı spor oyunları vs için konsol rahatlık ama PC de savaş oyunları vs açısından çok daha iyi bende sırf fifa oynasam konsol düşünüyorum ama pc den de vazgeçemedik.

• Evet söylediklerinize harfiyen katılıyorum hocam savaş oyunlarında bilgisayar büyük özgürlük gerçekten bir çok yönüyle de

Ama kumandalı oyunlarda konsol gerçekten farkını hissettiriyor ama FIFA 23 bilgisayarı da konsol fiziğinde gelirse o zaman bilgisayar oyuncuları da mahrum kalmaz ve keyifli olur

:)

• 30 şut 25 i isabetli. 20 si %99luk gol

karşı taraf 5 şut 5 i isabetli.

sonuç 0-5 yenildim. topla oynama %80 - 20

yemin etmiştim fifa almayacağım diye. indirime girince aldım. sonuç hüsran. kazanman gerekiyorsa kazanıyorsun. kaybetmen gerekiyorsa 40 takla at mümkün değil kazanamassın.

daha online oynamam. arada kariyer oynar geçerim. parama yazık oldu.

• naturklich kullanıcısına yanıt

bende 8. nesilde de oluyor. ilk yüklediğimde olmamıştı. şimdi oluyor saçma bir şekilde

• Hesap satan yokmu uygun

• FIFA 23 hakkında yeni bilgiler 20 Temmuzda

FIFA 22 [PC ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Oyun şu an 5 TL 🎁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zaferengur kullanıcısına yanıt

nasıl 5 tl ya

Dolandırıcı hesap satanlar varya 50 kişi bir hesap kullanıyor. onlardan aldı heralde :). ama kariyer vs oynancaksa ordan alınır nasılsa online oynamayan adam takılsın.

• FIFA 22 [PC ANA KONU]

Levo ile başladığımız ve bitirdigimiz bir oyun oldu artık oynananmayacak düzeye geldi oyun inanılmaz ping var tüm maçları kırmızı işaretle oynar.vaziyete geldi 23 kadar mola zamanı artık

• cacaron41 C kullanıcısına yanıt

Bu oyun hersene aynı senaryo.

kart reytingleri sezon boyu yükselerek devam ediyor ve en sonunda herkese 95 üstü oyuncu yağmuru yapıyor oyun. kadrolar 95 üstü olunca maçlar pinpon topu gibi mücadeleden uzak sadece ufak hatalara dayalı geçiyor. zaten her oyuncu monster gibi. her oyuncu çatır çutur gol atıyor.

iki saniye burnunu kaşısan gol yiyorsun :)

lewandowski harry kane gibi adamlar fifada çok zevk vermesede çok ekstra goller kazandırabiliyor. yanına kısa boylu hızlı forvetle iş yapar.

şu brerzilyalı ronaldo hem lewandowski hemde yanındaki o kısaboylu hızlı forvet olayını tek başına hallediyor

• Levo ile binin üstünde gol 600 yakında asist yaptım meta oyuncusu değil lewo dönmüyor mesela ama oynaması gene de çok zevkli benim için çünkü ben skilsiz oynuyorum gerçek futbol gibi oyun standart versiyonunu alıp bir kuruş para harcamadan takım kuruyorum ben hırstan uzak bir şekilde güzel kadro kurdum bu sene daha ikonlar ve başka topcularda var fena geçmedi bu dönem yeri geldi çıldırttı yeri geldi güldürdü ama bu sene bence kadro önemi çok yoktu bu sene ping çok daha önemliydi bence maalesef server olmamasından kaynaklı hiç 48ms altında maç yapmadım genelde de hem 50 üstü sarı ve kırmızı pinle oynadık ama genede bin saat harcamisim demek ki verdiğim parayı hakkını almışım :) seneye ortak platform olması ve dünya kupası olması zevkli olacaktık klavyeden oynayan ben paraya kıyıp kol aldım seneye ortak platform olduğu için :) ps tayfasıni yenmek zevkli olacaktır

FIFA 22 [PC ANA KONU]

FIFA 22 [PC ANA KONU]

FIFA 22 [PC ANA KONU]

• herkese selam,

menejerlik kariyer modunda bildiğiniz gibi yönetim size sezonluk görevler veriyor bu görevlerden biri de aynı sezonda 3 kritik oyuncu transfer et ve 100Milyon kâr et olarak bir görev mevcut. Bu görevin detaylarını bilen var mı kritik oyuncudan kastı nedir tam olarak? Çünkü overall'i 90 üstü oyuncular (DeLight, Ruben Dias, Vinicius, F.deJong) almama rağmen bu oyuncuları kritik olarak değerlendirmiyor ama Pedri'yi alınca oluyor ancak tam olarak kritik oyuncudan kastı nedir anlayabilmiş değilim. Bilen var mıdır bu görevin nasıl yapılacağını?

• Arkadaşlar fifa 22 ye şimdiki kadro güncellemesi gelecek mi. Ya da hepsini bitince mi güncellenecek. Ya da güncellenecek mi :)

• eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt

Gelmez hocam artik kadro guncellemesi. Sezon biter kadro guncellemeleri biter fifalarda her yıl.

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hayrlısı:)

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.