Şimdi Ara

FIFA 22'nin PC sürümü yeni nesil olmayacak; konsolda yeni nesil yükseltmesi ücretli olacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
4.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben olmadım, şahsen 'ben sahip olamıyorum, komşum da olmasın' kafasında değilim. Hatta PC'nin teknik açıdan konsoldan daha iyi olmasını isterim. 1) Yeni nesil özellikleri getirmeyeceksen PC'ye Fifa 22 çıkartıp bir de TAM ücret talep etmenin bir mantığı yok, Fifa 21'i alıp oynasınlar. 2) Çoğu sistem oyunu gene kaldıracaktır, açacaktır. 1060 ve üzeri ekran kartına oyuncuların çoğu sahip, hatta 1050 ti bile 720p'de düşük ayarlarda yeni nesil fifa'yı rahatlıkla açar. Ayrıca, oyuncuların sistemlerini güncellemeleri açısından gerektiği yerde artık oyunu yeni nesil çıakracaksın ki kullanıcılar da sistemlerini yükseltsinler.

• hocam bu yeni nesildeki teknoloji değil mi? pc'ye gelmeyecek sanırım bu özellikler

• ea yine başlamış pc yi üvey evlat haline getirmeye.sadece fut olarak güncelle her sene ozman

• Türkiye'ye özel fiyatlandırma olmadığı sürece FIFA falan hikaye. Amazon babamızın oğlumuda bize 7.90 TL'den hizmet veriyor, Microsoft 29 TL'ye rüyamızda alamayacağımız oyunlar veriyor. Twitch 9 liraya abonelik açıyor.

Bir EA bir de Blizzard hakikaten " gavur " modundalar resmen.

Şu oyunun fiyatını yap 175 TL. Bak bakalım kaç tane müşterin oluyor Türkiye'den. Ama gel de anlat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 14 Temmuz 2021; 18:15:18 >
  • nasıl olsa ultimate teamciler her türlü alıyor diye yeni oyun yapmaya bile üşenmiş ea :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Cod&activision adam oldu bunlar adam olamadı

Adam olsa ne yazar keske konsola donse butun online oyunlar. Hile yuzunden oyun oynayamaz olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venom59

PES için büyük bir şans var aslında. Özellikle UE motoruna geçmeleri iyi oldu. PC'ye de yeni nesil grafiklerle getirirseler PC'ye ambargo koyma şansı var tabii kafayı kullanırsalar. FIFA bu kadar kötüyken (oyun olarak, satışları kastetmiyorum) PES'in yeni oyun motoruyla sağlam bir giriş yapmasını çok istiyorum. Pek umudum yok ama 2 senedir geliştirilen PES 2022 umarım sağlam olur da rekabet kızışır.

Hocam PES de çok hantal ve sanki input lag varmışçasına ağır bir oynanışa sahip; yıllardır değiştirmediler şunu. Eğer bu oynanış kökten değişime uğramazsa PES'in işi zor daha.

• PC de gidip te fifa 22 alan enayidir.Ea pc oyuncularını enayi yerine koymuş.

• Venom59 V kullanıcısına yanıt

konamiden asla beklentin olmasin. cok degisik kafaya sahipler. o kapasiteye sahip olsalardi 2k in eayi firlatip atmasi gibi coktan piyasayi hukmederlerdi. globalden cok asya kitasini önemsiyorlar. fifayi gecmek gibi amaclari yok

• Ea play ile oynuyorum zaten. Ne halt ederse etsinler

• Evet dediğiniz gibi. Benim de o sebepten mesajımda da belirttiğim gibi pek umudum yok.

Benim de en uyuz olduğum nokta o. Açın mesele PES 2018 veya 2019 oynayın, daha iyi bu konuda. Ancak 2020'den beri saçma bir ağırlık var oyuncularda. Oyunun ağır olması sıkıntı değil, oyuncuların gerektiğinden ağır davranması sıkıntı. @Fulton

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 15 Temmuz 2021; 11:14:59 >
  • geçen sene 21 almamıştım bu senede almıyacam. paramızla rezil rüsva ve sinir hastası olmaya gerenk yok

• fifa 14 le beraber yeni nesile geçip ps4 e özel versiyon çıkmıştı, hemen akabindeki sene fifa 15 pc ye de yeni motorla gelmişti, çok tuhaf pc ye optimize edememeleri...

• Fifa'nın pc sürümünde dümenci ve hileci çok oluyor. Herifler yenemeyince hile açıyor. Herifleri banlıyorlar bu seferde foruma gidip çocuk gibi zırlıyorlar. Geçen hafta herif nasıl bir hile açtıysa kaleci dahil bütün takımımın fitness değeri ilk yarı uçup gitti. Şikayet ettim ama EA takmıyor. O yüzden boşu boşuna almayın.

• PES deneriz bizde bu sene.

• Fifa 12 den 20 ye kadar 8 yıl aralıksız aldım. Bunca yıl sonunda anladım ki Fifayla boşa geçmiş yıllarım, 6-7 ömrü olan bir oyuna 400 lira para gömmek boş iş. Kendini yenilemeyen her sene kendini tekrar eden bir oyun. Kandırılıyoruz ama yine alıyoruz, artık bu oyuna gelmem. Yaptıkları ortada. Bile bile ladese gelmeyin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.