Şimdi Ara

FIFA 22 ilk kez büyük oranda indirime girdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pc'ye yeni nesil getirmedikleri için 5 kuruş vermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 22 almamayi düşünüyordum, her şeyi aynıydı çünkü ama ekstra olarak forumdan indirimli steam kodu da alarak 132 Tl'ye aldım. Bu şekilde ederi kadar para verdiğimi düşünüyorum.

• fifa 21 var mıydı sende

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt

valla hocam bende aynı sizin gibi yaparak 136 tl ye almış oldum oyunu. hem bu sefer erken bir şekilde indirim gelmesi çok iyi oldu önceden şubat mart gibi indirim geliyordu hemde bu kadar düşmüyordu fiyatı ve ultimate team oynayan adam için çok geç bir süre bu aylar ama bu sefer aralık bile olmadan henüz 1.5 aylık oyunu gerçekten komik bir fiyata kapmış olduk 420 lira gerçekten verilmez çünkü

• editor yanlis yazmis. fifa 21 indirime girdi. ayni oyun %100 olarak. sadece menusu degisik. pc ye yeni nesil getirmediler bu sene almam 5 tl olsa bile

• arkadaşlar ilk defa alacağım daha önceki sürümleri yok bende genelde pes takılıyordum ama bu sene pes malum sizce 250 tl alınır mı pc için online oynamıyorum genelde lig vs takılıyorum fikirlerinizi alsam ?

hocam indirimli steam kodu nasıl ediniyoruz?

• oguzzz96 kullanıcısına yanıt

Forumda key/gift kısmında satıcı kişiler bulunuyor. Tekliflerini yazıyorlar zaten. Aralarından referansı kuvvetli, güvenilir olduğunu düşündüğüm birini bulup aldım. Herkesten alınmaz ama dikkat etmek lazım.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

online oynamıyorsanız o kadar para verilmez hocam hiç bulaşmayın bence sonuçta kullanım ömrü 1 yıl olan oyun türü bunlar seneye transfer yeni takımlar falan derken gözünüz tekrardan yeni çıkan oyuna kayacak elinizdeki oyunda çöp olmuş olacak. Tabii sezon oynarım pro club oynarım fut oynarım derseniz deli gibi oynamasanız bile ortalama bir süre ile 200 saat civarı oynarsınız oyunu ki hesaplayınca parasını çıkartmış oluyor zaten oyun

Fifa 22'yi millet çok gömmüş ama bence 21 ile aralarında çok bariz ve önemli olumlu yenilikler var. En basitinden topa vurduğun, attığın paslar çok daha belirginleşmiş his bakımından. Bu F22'yi ben de almak istiyorum ama 250 tl bile bence hala çok yüksek. İndirimli steam kodu için ise; kodların nereden temin edildiği hakkında bir bilgi yok ve bu kodlar twitch de olduğu gibi çalıntı kredi kartları ile alınmış ya da kara para aklamak için, steam sisteminde aklama yapılıyor da olabilir. Nasıl olsa kodlar indirim sağlıyor diyerekten, üzümün bağının nerden geldiğini bilmeden bu tarz meçhul satışlara (kesin öyledir demiyorum) temkinli yaklaşmakta çokça yarar var.

• bende Fifa 2017 var bu böyle biline  

• 499 tl ya bi keresinde 9 tl olmusdu keske alsaydim simdi olsa alirim ya

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.