Şimdi Ara

FIFA 22 [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.455
Cevap
44
Favori
151.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur89tr

Aynı oyunu yapıyorlarsa neden FIFA 93ünle takılmıyorsun?

Alıntıları Göster

Fifa 17'den beri hemen hemen aynı. Hatta 20,21 ve 22 çok yakın. Adam neden 93 oynasın? Komik değil.

Pes her sene gelişiyordu ama 20 ve 21'i aynı yaptılar. Bakalım 22 nasıl olacak.

• oyun 16 gb ramde donuyor oynayamıyorum

• Şuraya fifa 22 deki ilk şık golümü bırakayım
    https://www.youtube.com/watch?v=IBXmtivLXRU&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Pes bu  

Alıntıları Göster

Peki bu gerçek mi?  

Triple Dragon Gamingyoutube
    Triple Dragon Gaming 🎮 UFL | NEW GAMEPLAY TRAILER | PC/PS5/XBOX Series X|S 🎮 -------------------------------------------------------- Facebook Gaming : https://www.facebook.com/TDGstream Twitter: https://twitter.com/TripleDragonG -------------------------------------------------------- 💞 Thanks for watching 💞 🔥🔥 Subscribe To Our Channel 🔥🔥 #UFL #NewFootballGame #FreeToPlay
    https://www.youtube.com/watch?v=nrytP68F2ss&feature=youtu.be

• PS4 versiyonu renk paleti olarak kötü olsa da oynanış olarak daha seri ve akıcı geldi bana. Tepki süreleri daha iyi sanki.

• Ps5 de Oyunu ön sipariş vermiştim gerisi iade edebilirmiyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, 99'dan beri ilk kez fifaya geçtim. Ultimate sürümünü aldım deneme sürümü açıldı ama hiçbir ödül yok 0 lira 0 puan hiçbir oyuncu alamıyorum. Online girdim millet boru gibi kadro kurmuş ben 60'lık kadro ile patates oluyorum. Bir sıkıntı mı var acaba? Yardımcı olan olursa sevinirim.

Bu arada şu grafiklerle next gen diye şu oyunu ps5'e çıkarmak ciddi anlamda büyük bir rezalet. Pes 16 falan bundan daha iyi grafiklere sahip, 20'yi falan saymıyorum bile. Sağlam bir linç yemeli diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksungur_ -- 24 Eylül 2021; 0:40:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksungur_

Merhaba, 99'dan beri ilk kez fifaya geçtim. Ultimate sürümünü aldım deneme sürümü açıldı ama hiçbir ödül yok 0 lira 0 puan hiçbir oyuncu alamıyorum. Online girdim millet boru gibi kadro kurmuş ben 60'lık kadro ile patates oluyorum. Bir sıkıntı mı var acaba? Yardımcı olan olursa sevinirim.

Bu arada şu grafiklerle next gen diye şu oyunu ps5'e çıkarmak ciddi anlamda büyük bir rezalet. Pes 16 falan bundan daha iyi grafiklere sahip, 20'yi falan saymıyorum bile. Sağlam bir linç yemeli diye düşünüyorum.

Yıllardır oyunu oynayanlar sbc falan bir şekilde şansa iyi kadro kurdular ayrıca fifa point alanlar da olmuştur tabi. Ayrıca 60lık kadro ile Rivals oynama. Squat Battle oynamanı tavsiye ederim. Maç başına coin boost görevleri açılıyor onları tamamla Squat Battle oynamak çok daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 24 Eylül 2021; 0:42:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Yıllardır oyunu oynayanlar sbc falan bir şekilde şansa iyi kadro kurdular ayrıca fifa point alanlar da olmuştur tabi. Ayrıca 60lık kadro ile Rivals oynama. Squat Battle oynamanı tavsiye ederim. Maç başına coin boost görevleri açılıyor onları tamamla Squat Battle oynamak çok daha mantıklı.

Alıntıları Göster
    Pri hesap sahibi arkadaş oyun çıkınca veriliyor dedi ama YouTube'da baktım ön sipariş olarak alan herkes paketleri birer birer açıyor. O yüzden garip geldi. Benimki sec hesap.

Oraya girdim ama bilgisayar aşırı sıkıcı geldi. Şimdilik hiçbir yere giresim gelmiyor. ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksungur_ -- 24 Eylül 2021; 0:42:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aksungur_

Pri hesap sahibi arkadaş oyun çıkınca veriliyor dedi ama YouTube'da baktım ön sipariş olarak alan herkes paketleri birer birer açıyor. O yüzden garip geldi. Benimki sec hesap.

Oraya girdim ama bilgisayar aşırı sıkıcı geldi. Şimdilik hiçbir yere giresim gelmiyor. ☺️

Alıntıları Göster

Çoğu kişi fifa point alıyor ama ben öyle zevk almıyorum hiç fifa point almadım senelerdir oynarım oyunu. Şuanda Squat Battle oyna 10 maç oynasan coin bostlar ile 10 20 k yaparsın ayrıca büyük maçlar sbcleri geldi oradan da 10 20 k çok rahat kasarsın onları tamamlamaya çalış. 60lık kadroyla gerek yok rivals oynama.

• Ps4 standart sürümde %10 sadakat + %10 eaplay oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Çoğu kişi fifa point alıyor ama ben öyle zevk almıyorum hiç fifa point almadım senelerdir oynarım oyunu. Şuanda Squat Battle oyna 10 maç oynasan coin bostlar ile 10 20 k yaparsın ayrıca büyük maçlar sbcleri geldi oradan da 10 20 k çok rahat kasarsın onları tamamlamaya çalış. 60lık kadroyla gerek yok rivals oynama.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam orada zor seviyede kevgir oldum maç başı 300 puan falan verince devam etmemiştim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

Ps5 de Oyunu ön sipariş vermiştim gerisi iade edebilirmiyim

Ben ps5 ten iade ettim fifa 22 alıyorlar iade oyunun çıkış tarihinden önce talep edersen, bana anında geri iade ettiler 560₺ yi kartın hesabına, ps destek: 0212 391 04 01 burdan ulaşabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EastbloodRed -- 24 Eylül 2021; 0:54:42 >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Aynı bu şekilde oynadım ilk 10 saati Benzema ve Hazard aldım. Aslında oynamak için değil ama minik bir yatırım olarak düşündüm. Fiyatları çıkar gibi düşündüm acaba doğru mu yaptık 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adamlar next geni ps5 e getirmiş tamam kabul etmesemde saygı duyarım pc ve ps4 için getirmemiş ok. Abi sen neden olan bir şeyi kötüleştirirsin ki bu resmen şeylik yani burada diyemiyorum. Resmen rezalet yapmışlar çimleri. Fifa online 4 açın en az 4-5 kat daha güzel çimler şaka değil. Pc de oynadım ultra ayar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 24 Eylül 2021; 1:16:24 >
  • Ps4 de birkaç maç yaptım . Oyuncular nedense gözüme çok kilolu gözüktü.Yakından normal gibi ama uzaktan hepsi obez sanki.Tv ekranından mı bilmiyorum ama fifa 11 den beri oynuyorum hep oyuncular tığ gibi olurdu.

• Oyun bana 21 e göre cok farkli geldi her yönüyle daha zor bir oyun olmuş.sahsen ozellikle online da cok zorlanicam bu yıl orta sahayi gecemiyorum şimdilik

• Ben oyun FIFA 21 ile aynı diyenleri anlamıyorum tamam bir devrim olmamış oynanış olarak ama son yıllarda çıkan en farklı FIFA bence ( ki bu muhtemelen patchler ile değişecektir )
    İlk olarak defans yapmak daha kolay yapay zeka çok iyi pozisyon alıyor FIFA 21 gibi hızlı oyuncu metasi baya azalmış gol atmak daha zor oyun daha oturaklı yavaş ve similasyona daha yakın sürekli pas yaparak ceza sahasına girmek gerekiyor kaleciler panter gol atmak zor ki bu hali bence gayet güzel ama her sene olduğu Gibi bu senede yine 2 ay sonra FIFA 21'e dönecektir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_king -- 24 Eylül 2021; 2:6:7 >
  • FIFA'yı ilk almadığım sene oldu. Kendimle gurur duyuyorum. Aslında 21'de bırakacaktım ama her sene pri/sec aldığımız arkadaşın ısrarları ve gazıyla kandırılmıştım.

Bana oyunu bıraktıran ne allayıp pullayıp yıllardır aynı oyunu satmaları, ne PC'ye saçma sapan bahanelerle eski engine ile çıkarmaları (aynı 2010'da PS4 ilk çıktığında olduğu gibi) ne özel kartların ticari amaçla suyunu çıkarıp heyecanını kaçırmalari, ne de her hafta üst seviyede kalmak için adete bir iş gibi olmayan 100 saatinizi görevler ligler vb için ayırmanız gerekmesi.... asıl problem sunucu. Daha doğrusu bizim sunucularla bağlantımız.

Bu oyunu hiç geliştirilmeyen ve çok çabuk sıkan kariyer modu için veya offline oynamak için bu paraya alan var mıdır bilemem, şahsen bence değmez. Asıl olay 10 senedir ultimate team. Ve FUT'ta istediğiniz takımı kurun, trade ile milyoner olun, istediğiniz kadar kendinizi geliştirin belli bir seviye üstüne çıktığınızda 8 ms le oynayan alman oyuncuya 50+ ms bağlantınızla yenilirsiniz. Bunun yarattığı öfke de sizi sonunda bu bağımlılıktan kurtarır.

• qvx Q kullanıcısına yanıt
    Eskiden sanki birinin bağlantı zayıfsa diğerini de yavaşlatıyordu oyun, gerçi o da çok kötüydü. Ancak son 3 senedir falan bağlantısı iyi olan rahatça dribbling yapıyor, Server’a uzak olana ise geçmiş olsun.
    Dediğinizde haklısınız ancak Fifa bırakılmaz. Fifa kadar gerilimi, heyecanı ve zevki olan oyun yok bana göre diğer oyunlarda bu ciddiyet yok. Biz sanırım acıdan zevk alıyoruz 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.