Şimdi Ara

FIFA 22 [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.455
Cevap
44
Favori
151.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 22 kariyer modunda, bu sezon baya kariyer yaptım fakat son zamanlarda yaptığım kariyerlerde milli takım teklifini onaylayınca ilerleme yapıyorum, hata verip oyundan atıyor. Bunu yaşayan var mı ? Birden fazla kariyer yaptım hepsinde aynı sorunu yaşadım ve artık milli takımda kabul etmiyorum.

• Fifa 22'de yakın markaj (jockey) tuşunu (X) olarak atamanın bi yolu yokmudur ps5 için söylüyorum. Yakın markajı (X) yapınca diğer atak tarafındaki tuş ayarları bozuluyo bi türlü yapamadım elimde pes'ten alışmış X tuşuna, L2'e bi türlü alışamadım

• EastbloodRed kullanıcısına yanıt

onu ben de denedim olmuyor. ben de pes'ten geçtim. ilk başta zorlanıyorsun ama sonra alışılıyor. hatta hızlı koşmayı R2'ye aldım :)

• evren377 kullanıcısına yanıt

Valla ben 20 senedir aynı kontrollerle futbol oynadığım için alışacağımı sanmıyorum :) bide L2 çok alakasız yerde bence ve fifada en etkili savunma iyi jockey yapmaktan geçiyo. Efootball 22'de istediğin tuşu istediğin yere kombinleyebiliyosun mesela, ben iki futbol oyununuda oynarım dönüşümlü ama pes'ten fifaya geçince defansta bocalıyorum, atakta sorun yok

• evren377 kullanıcısına yanıt
    Su hizli kosmayi bi turlu r2 de oynayamıyorum cok denedim tersime geliyor. Plase vuramiyorum bu sefer.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bana da ilk oynamaya başladığımda R1'le plase vuracaksın deseler hadi ordan falan derdim :) ama dediğim gibi alışılıyor.

• xbox kullanıyorum ben ama bu oyunun online maçlarında yarım saniyelik bi gecikme var herkeste öyle mi onu merak etmiştim 35mbit net herhangi bir ping sorunum yok halbuki.

• speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt

Yapılabilir dostum. Bu şekilde oynamak için ps5'e fifa22 nin ps4 sürümünü kurup o sürüm ile oyuna girmen gerekiyor. O şekilde oynayabilirsin 

Hatta 2vs2 ortak sezon oynamak istersen beklerim :)

• mustafa982 kullanıcısına yanıt
    Oynamak isterdim ama ps4ün oyununu kuramam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar fifa 22 25 tl ye satiyor internette.

sadece offline manajer mod oynicam

600 tl haliyle cok pahali.

bu 25 tl te satilanlar yasal mi, steam hesabima zarar verir mi acaba

• hayatımda bu kadar açık bir şekilde müdehale edilen bir oyun daha görmedim. artık rakibin attığı gole de, kendi attığım gole de kahkaha atar hale geldim. bi de sadece online sezon oynuyorum yani. fut'da oyuna para harcayanlara da bi kıyak geçiliyordur büyük ihtimal, öyle düşünüyorum.

• Pro club oynayan varmı arkadaşlar? PS5 te. Varsa yeni bir takım kurduk kafa dağıtma amaçlı oynuyoruz akşamları bekleriz.. 23 te de devam edeceğiz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2vs2 için takım arkadaşı arıyorum.( Xbox.)
    Tek sezonda fifalarda genelde div 1-3 arası takılıyorum ama co op daha zevkli geliyor. Eklemek isteyen olursa GT : KabuneTR
    XBOX tayım ve akşamları genelde 22.00 gibi online oluyorum.

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

ben katılmak isterim, çok iyi oyunce değilim ama la ver yapmaktan keyif alıyorum. çalım atamam beceremem :))) yer varsa katılmak isterim.

• Arkadaşlar güncel kadrolarla maç yapabiliyoz mu? Lewandowski bayernde halaa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu oyunda nasıl savunma yapılıyor bi yardım edip anlatın böyle aptala anlatır gibi hangi tuşa basıyorsam bütün defans ileri çıkıyor

• sanki halı sahada oynuyormuşçasına rakibin hareketi tahmin edip hamle yapman gerekiyor.

çok sinir bozucu ama oynaya oynaya alışınca çok zevkli oluyor hatta bazen gol atmaktan bile daha keyifli oluyor savunma yapmak.

ben yine de her maç küfür ediyorum tabi.

• fifa 23 güzel geliyor

offline kariyer için 25 lira veririm çıktığında sonra ya gamepass e eklenir ya da ocak şubat gibi max 100 lira çıkar benden.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.