Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bykutluay

Helal Kardeşime...

FIFA 21 [PC ANA KONU] Daha iyileride gelicek abi

• Steam'de %34 indirim almış.277 lira 12 Kasım'a kadar.

https://store.steampowered.com/app/1313860/EA_SPORTS_FIFA_21/

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • Dün rivals'da yine inanılmaz gecikme vardı. Sizde de öyle mi?

Perşembeden pazara kadar hep böyle oluyor sanırım. Gece geç vakitlerde düzeliyordu, dün gece geç vakit olmasına rağmen gecikme devam etti.

Ekran kartı aldığımda wtfast aboneliği hediye etti ASUS o da bir işe yaramıyor.

Oyun başında herşey sorunsuzdu gene içine etmeyi başardı EAFIFA 21 [PC ANA KONU] FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• naturklich kullanıcısına yanıt

Aynen öyle.2 gündür falan herhalde geceleri de düzelmiyor artık.Bu şekilde devam ederse birkaç aya bu oyunu oynayan kalmaz

• Bu oyunda defans nasıl yapılıyor kadrom iyi değil 100klık birşey paketler hep boş çıkıyor zaten fut champ de hep gollü geçiyor genelde yeniliyor 4-5 5-6 gibi skorlar oluyor ama adam düz koşup gol atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.golü attım skor 3-1 oldu.Rakip maçtan çıktı ama win saymadı başına gelen var mı böyle bir durum?

• Steam'de mastercard iadesi ile 220 liraya geliyormuş.Almayan varsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce Fifa 21 için EA Play Pro almak mantıklı mı yapan var mı ? VPN kullandınız mı ?

• Lanet olsun.Servarlar yine rezalet oynanmıyor.İnanılmaz delay var.

• bu wl nasıl geçecek böyle?

serverler leş oyuncuların beli dönmüyor. ?

• Herkese merhabalar benden büyük fifacı abilerim , arkadaşlarım , kardeşlerim sizlere fifa oyununda yıllarca oynamama rağmen çözemediğim bir konuyu danışıp sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum

konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim

şimdiden çok teşekkür ederim .

1. çözemediğim olay

online maçlarda top bende iken rakip oyuncu benim futbolcudan yavaş koşma hızına sahip olsa bile arkadan bana yetişip bana yapışıp topu alıyor ; benım merak ettıgım benım yanımda iken hangı tusa basıp topu alabiliyor acaba - benımle aynı hızda düz koşarken

şöyle söyleyeyim ; örneğin top rakipte iken ben onunla aynı anda koşuyorken R2 L2 tuşuna basınca adam benden daha hızlı oluyor L2 ye de bastığım için ve uzayıp gidiyor , kare ye bassam bu sefer ; benım savunmacı ne tepkı vercegını bılmedıgım ıcın ya formadan cekmeye calısıyor ama rakip yıne uzayıp gidiyor - yada şöyle oluyor - yıne kareye basılı ama buseferde alakasız şekılde çömelerek müdahele etmeye calısarak yıne geri kalıyor anlamadım gitti .

1. hava toplarını kontrol ederken , yani hava topu bizim oyuncuya gelirken hangi tuşa basmak lazım

3.çözemediğim olay ise

ben ileriye koşu yoluna ara pasa attım top benım oyuncumun ayağına yakın ken hız kaybetmeden ilk teması hangi tuşla yapmam lazım hızlıca ileri ilerlemek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• WL Ödüllerinden RONALDO çıktı arkadaşlar.. Ne yapayım sizce? Ellerim titriyor. İlk defa adam gibi bişey çıktı yıllardır FIFA 21 [PC ANA KONU] 

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • serdar6055 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun.Kullanın bence hızı bu yıl biraz düşse de çok çok iyi bir kart.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Hayırlı olsun.Kullanın bence hızı bu yıl biraz düşse de çok çok iyi bir kart.

Çok teşekkürler hocam. İşin ilginci 12 nadirlik paketten çıktı :)

• Arkadaşlar squad battles'a giriyorum maç kazanıyorum ama ilerlemiyo derecem 27bin puan topladım daha fazla ilerlemiyor 0 veriyo hep neden

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Steam'de mastercard iadesi ile 220 liraya geliyormuş.Almayan varsa.

Mastercard iadesi nasıl oluyor?

Ben alıp almamak konusunda kararsızım, geçen sene almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Mastercard iadesi nasıl oluyor?

Ben alıp almamak konusunda kararsızım, geçen sene almıştım.

Alıntıları Göster

mastercardla oyunu aldığında ücretten 50 tl iade ediyor yani indirim oluyor.

• her mastercardda oluyorsa almayı düşünebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: seco1212

Arkadaşlar squad battles'a giriyorum maç kazanıyorum ama ilerlemiyo derecem 27bin puan topladım daha fazla ilerlemiyor 0 veriyo hep neden

bilen varmı arkadaslar maç kazanıyorum derecem yükselmiyor

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.