Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım kurma görevlerini yaptım paketlerden adam akıllı bişi çıkmadı şimdi nasıl coin kasarım sadece squad batle ile mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn.95 -- 22 Ekim 2020; 23:43:23 >
  • dgkn.95 kullanıcısına yanıt

Hocam hatanız oyuncuların mevkileri olabilir mi? Mesela orta sahadaki adamlardan iki tane 9, bir tane 6 kimya var. Muhtemelen kullandığınız SLO ve SĞO'lar aslında SLK ve SĞK. Kullandığınız MO da MDO ya da MOO. Onların en az ikisini düzeltirseniz 85 kimya olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtomCmyLMz -- 22 Ekim 2020; 23:48:37 >
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt

olmuyor denedim o zaman kimya -1 düşüyor. mevkisi değilse kırmızı oluyor zaten.

• Hesabımı satıyorum ilgilenenler konuma bakabilir. https://forum.donanimhaber.com/pc-satilik-fifa-21-600tl-origin--146129417

O takımın normal görüntüsünü bi atar mısınız, sağ analogla liglerin görünmediği. SĞK olan birini SĞO koyarsanız kırmızı olmuyor. Turuncu oluyor.

• AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt

10 maç attım hallettim

• Paketlerden şimdiye kadar walkout bile çıkartamadım. Dün kırmızılardan rashford + delaney çektim ilk kez sevindirici bir şeyler oldu. Bu akşama saklıyorum tüm paketleri bakalım bir şeyler çıkartabilcez mi.. akşam scream kartları geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, bilen arkadaş vardır diye yazıyorum. 2 sorum olacaktı.

1-) Ben oyunu steamdan alsam arkadaşım originden alsa pro clubs falan oynayacaz ortak bir sıkıntı olur mu?

2-) Vpn ile falan en ucuza nerden alınır şuan oyun

• Fifa webe girebilen varmı uygulamadan acaba

• IsPraNo kullanıcısına yanıt

Web de girmiyor normal oyun da bende, 8de yeni etkinlik geldikten sonra çöktü

• Origin online olmuyor bende de...

• ben de oyuna erişim sağlayamıyorum şu an

• Ukrayna vpn ile 420 liraya pro üyelik alınabilio yıllık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu yeni indirdim kurdum steam üzerinden origin acayip yavaş açılmıyor kafayı yiycektim son yorumları okuyunca içime su serpildi

şuan oyunda bi sorun mu var ondan mı giremiyorum acep ???

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecvdr

oyunu yeni indirdim kurdum steam üzerinden origin acayip yavaş açılmıyor kafayı yiycektim son yorumları okuyunca içime su serpildi

şuan oyunda bi sorun mu var ondan mı giremiyorum acep ???

genel

• 230 liraya oyunu aldım. Bu sene de kanser olacağız herhalde. Dümdüz koşarak gol atma özelliğine bayıldım. Çok hoş olmuş. Özellikle santradan sonra fiyuv diye uçmalı kaçmalı eğlenceli bir arcade olmuş. Ve yerleştirme maçlarında gelen full kadrolu rakip detayı da güzel olmuş. Tadından yenmiyor. Şu an da çökük olması da oyunu adeta değişilmez kılıyor.

• Mext kullanıcısına yanıt

özelden link lütfen.

• Rezalet yav, yine Weekend League olduğu gün serverlar göçüyor ve saatlerdir yok. Anlam veremiyorum artık EA'ya.

en zor bulmaca görevi budur. Bağlılık-loyalty ister oyunculardan. Ya bu oyuncuları paketten çıkartmış olacaksınız, ya da her biri ile en az 10 maç yapmış olacaksınız. Şu durumda en kolay çözüm SB haftanın takımı ile 10defa maça gir çık yapmaktır. Santradan sonra sahayı terkedin,ardından aynı maça tekrar girin. 10 maç tamamlanınca kimya düzelir. futbinden kopya çekerken loyalty kısmına çok dikkat edin.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.