Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasik rivals ve wl'den bıktık. Fut takımlarıyla bir turnuva yapsak. Gençlerden zamanı bol olan biri organize etse ne güzel olurFIFA 21 [PC ANA KONU] 

• Tabutta Rövaşata kullanıcısına yanıt

realdeki Sol Bek Mendy Kesin meta o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Klasik rivals ve wl'den bıktık. Fut takımlarıyla bir turnuva yapsak. Gençlerden zamanı bol olan biri organize etse ne güzel olur 

turnuva düzenleriz ama fut oynayan arkadaşlar genelde ben dahil takımın çıkarlarıyla yani görevler vs uğraştırğından dostluk maçlarına bile zaman bulamıyoruz :) forumdan birbirimizi ekledik birtek sizle 1 maç yapabildik daha.

birde turnuvayı fut değilde normal takımlarla oynamak daha adil oluyor. yinede hertürlü turnuvaya açığım. zamanında çok düzenlediğim oldu. 7-24 evdeyim iş güç yok fifadayım bir kaç ay böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 26 Ocak 2021; 16:4:44 >

hocam çooooooooook teşekkür ederim daha güzel açıklanamazdı sanırım - sayenızde bende meta terimini öğrenmiş oldum - ben de sürekli görüyorum meta meta oyunun metası falan - diyorum bu meta nedir kimdir :D:D:D

birde şöyle salaklara bir önlem alsa EA çok daha güzel olur - ama bence çakallığına bilerek böyle adamlar ile eşleştiriyor - 10 maçtan son iki maçım kalmış galibiyet almam lazım özellikle yüksek pingli adamlara denk geliyorum - birde şerefsiz top ondayken torent falan açıyor ping 800lere falan çıkıyor - çıkma istediği yolluyorum çakal olu çakal kabul etmiyor-

ama sonuç 4 -2 yendim salağı -

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 26 Ocak 2021; 16:10:6 >

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

kaçıncı ligtesin hocam normal takımlarda. fut yüzünden zaman bulamıyorum bende 10. ligten 1 e kadar gidicem sezon bitince

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

dünkü pL premium paketlerden bana Vanddijk çıktı sol bek robertson 85 lik birsürü adam çıktı klüp bayram etti. bendesol beke 87 lik andrew robertsonu denemedim bile yedek bıraktım 83 lük mendy oynuyor. 5 gün önce hiç kadrom yoktu nerdeyse 80 lik adamlarla oynuyordum. şuan oturmaya başladı takımım.

Hayalimdeki van dijk çıktı paketten. aynı pakette 85 lik thiago silva ve liverpoollu thiago ve 84 lük totw oghbana çıktı 3 nadirli paketten 4 adam çıktı .mucize gibi.

Van dijk ilk maçlarda yanındaki ikon dan çok ta iyi değil gibi geldi bana. yada ikon çok iyi. ilk defa böyle bir defans oyuncum oldu. rakibe yapışıyor. birebirde geçmek mümkün değil çok hızlı bir defans ve fizik olarak ta sahada çok iyi. inşallah sizede çıkar carlos alberto pelenin arkadaşı van dijk ten falan iyi bariz maç içinde belli oluyor. van dijk i de bi 10 maç sonrayorumlarım.

şuan tek eksiğim hızlı bir forvet. 86 lık benn yedder oyunun hilelisi ve nefret ediyorum ondan ben yedderi almak istemiyorum. suarez ve benzema ikiside hantal adamlar ama benzema çok daha iyi suarezden. 85 lik werner var oynatmıyorum süper yedek 87 depay ile maçları alıyorum 2. yarılar

• Van Dijk yavaş kalır. Gölge (shadow) kimya kartı ile hızı daha iyi olur.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

kesici mi bassam gölgemi. defansı çok yüksek olduğundan gölge basarsam bi kısmı boşa gidecek sanki

• Güç ve agresifliği yeterli bence. Hızlı forvetler karşısında hızlı defans şart bu oyunda.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt

aynen hız şart yoksa ben yedder mbapbe gibi kadrolar tutulmuyor. gölge basıcam büyük ihtimal. birde 86 lık ben yeddere 250 k versem ilerde zarar edermiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

kaçıncı ligtesin hocam normal takımlarda. fut yüzünden zaman bulamıyorum bende 10. ligten 1 e kadar gidicem sezon bitince

hocam division2 de takıldım kaldım düzgün maç oynaıyamıyorum ki böyle çakallar yüzünden

en düşük 270 ms pingle oynadım bu çakalla

edit : yani kötü bir oyuncu değilim - az buçuk oynuyorum - ping 15 idi dk 30 3.0 yaptım eleman çıktı gitti -ama şu atmosfer çok hoş değilmi ya - keşke bütün maçları gece oynasak ve değişken hava koşulları , şampiyonlar ligi reklam panoları ve formaları olsa- o zaman tadından yenmez-

Gündüz maçlarından nefret edıyorum - ve lisansız takım ve stadlardan - barça nın stadında güneşli hava olunca hiç oynayasım gelmiyor - pff keşke online sezonda - oyuniçi ile ilgili seçenekler olsa

FIFA 21 [PC ANA KONU]

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 26 Ocak 2021; 18:27:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

hocam çooooooooook teşekkür ederim daha güzel açıklanamazdı sanırım - sayenızde bende meta terimini öğrenmiş oldum - ben de sürekli görüyorum meta meta oyunun metası falan - diyorum bu meta nedir kimdir :D:D:D

birde şöyle salaklara bir önlem alsa EA çok daha güzel olur - ama bence çakallığına bilerek böyle adamlar ile eşleştiriyor - 10 maçtan son iki maçım kalmış galibiyet almam lazım özellikle yüksek pingli adamlara denk geliyorum - birde şerefsiz top ondayken torent falan açıyor ping 800lere falan çıkıyor - çıkma istediği yolluyorum çakal olu çakal kabul etmiyor-

rica ederim. bu ping sorunu bende de mevcut ne yazık ki.

• quote:

dünkü pL premium paketlerden bana Vanddijk çıktı sol bek robertson 85 lik birsürü adam çıktı klüp bayram etti. bendesol beke 87 lik andrew robertsonu denemedim bile yedek bıraktım 83 lük mendy oynuyor. 5 gün önce hiç kadrom yoktu nerdeyse 80 lik adamlarla oynuyordum. şuan oturmaya başladı takımım.

Hayalimdeki van dijk çıktı paketten. aynı pakette 85 lik thiago silva ve liverpoollu thiago ve 84 lük totw oghbana çıktı 3 nadirli paketten 4 adam çıktı .mucize gibi.

Van dijk ilk maçlarda yanındaki ikon dan çok ta iyi değil gibi geldi bana. yada ikon çok iyi. ilk defa böyle bir defans oyuncum oldu. rakibe yapışıyor. birebirde geçmek mümkün değil çok hızlı bir defans ve fizik olarak ta sahada çok iyi. inşallah sizede çıkar carlos alberto pelenin arkadaşı van dijk ten falan iyi bariz maç içinde belli oluyor. van dijk i de bi 10 maç sonrayorumlarım.

şuan tek eksiğim hızlı bir forvet. 86 lık benn yedder oyunun hilelisi ve nefret ediyorum ondan ben yedderi almak istemiyorum. suarez ve benzema ikiside hantal adamlar ama benzema çok daha iyi suarezden. 85 lik werner var oynatmıyorum süper yedek 87 depay ile maçları alıyorum 2. yarılar

ortasaha da beckham sıkıntı çıkarabilir, bende de var fakat ağır kaldığından sadece merkez orta saha olarak oynatınca biraz fayda gördüm. van djik bu sene pek beğenilen bir kart olmadı bu sebeple hayal kırıklığı yaratabilir. forvetlerinizin de en azından birinin 90 paceli olmasına dikkat ederseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Tek sıkıntım Hızlı forvet ve beckham zaten. beckhamı bende mo oynatıyordum yedekten. güzel oynuyor mo da ama şuan sağ kanat masrafı düşünmüyorum. forvet önceliğim. şuan hoşuma santrafor yok. mbapbe çok pahalı. ben yedder de 86 lık ilerde işe yatramayacak fiyatı düşecek falan. o yüzden elimdeki satılamaz oyunculardan kurdum kadroyu. beckhamın real madrid versiyonu da saçma geldi bana. adam manchester united efsanesi bana göre. reale para için geldi çokta o takıma bağlı biri değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

asla tek bir lige bağlı kalmamalısın, bu şekilde yaparsan elin kolun belli pozisyonlarda bağlanır. vardy auba çok yetersiz, malesef meta oyuncular arasından oraya rashford şart, en kötü para biriktir veya bir şeyler satıp neymar falan almalısın

şöyle kadrolar dizersen aynı ülkeden farklı liglerden oluşan, alternatifi fazla kadron olur elinde, oyuncuları sadece fikir vermesi adına atıyorum

Teşekkürler bilgi için. 800k coins var kadro kuramıyorum :) şaka gibi ya

• Kurulur hocam bir şekilde ya, mesela Futbin'de 500k - 1m arası kadrolarda güzel şeyler çıkıyor.

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtomCmyLMz -- 26 Ocak 2021; 23:41:34 >
  • arkadaşlar ara sıra mavi ekran yiyorum ve laptop kendini restartlıyor. Maç sırasında oluyor hep. Bu konuyla ilgii bir çözüm önerisi olan var mıdır acaba? Your device ran into a problem tarzında bir hata veriyor bir anda.

• quote:

Tek sıkıntım Hızlı forvet ve beckham zaten. beckhamı bende mo oynatıyordum yedekten. güzel oynuyor mo da ama şuan sağ kanat masrafı düşünmüyorum. forvet önceliğim. şuan hoşuma santrafor yok. mbapbe çok pahalı. ben yedder de 86 lık ilerde işe yatramayacak fiyatı düşecek falan. o yüzden elimdeki satılamaz oyunculardan kurdum kadroyu. beckhamın real madrid versiyonu da saçma geldi bana. adam manchester united efsanesi bana göre. reale para için geldi çokta o takıma bağlı biri değildi.

Forvet 86 if rashford alabilirsin. Mbappeli kadroya geçmek için sattım baya iyi kart. Diğer seçenekte Jotanın forvet kartı hunter basınca çok iyi oluyo. 100k civarı hızlı zayıf ayak 5 finishing iyi . Fiziğide iyi çoğu stopere karşı yıkılmadan durabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam merhabalar, dün aynı durum bana da oldu 1-0 öndeyken 1-1 oldu, adam açtı torrenti 2-1 öne geçti ama ms 750 lerde falan dalga dalga geliyor görüntü ona rağmen 2-2 yapmayı başardım, son dakika golüyle 3-2 bitirdi maçı, böyle karaktersizler yüzünden oyun oynanmaz hale geldi malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustophile

arkadaşlar ara sıra mavi ekran yiyorum ve laptop kendini restartlıyor. Maç sırasında oluyor hep. Bu konuyla ilgii bir çözüm önerisi olan var mıdır acaba? Your device ran into a problem tarzında bir hata veriyor bir anda.

başka oyunlarda olmuyormu. ssd değilde harddisk varsa pc de ondan olabilir. arkadaştada oyun oynarken mavi ekran veriyordu bazen. hardiski söktü düzeldi. verdiği hata kodunu alıp yazarsanız araştırılır. laptop ekran kartı nedir. belki macun yenilemesi gerekiyordur oyun esnasında ekran kartı işlemci kaç derece oluyor mesela gözlemlemek lazım

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.