Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam vakit ayırıp geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim bendeki ekran kartı FIFA için full hd çözünürlük de yüksek kalıyor sanırım çünkü 250 lerde dolanıyor:)

Dediğiniz şekilde yapınca ise hocam oyun hantallaşıyor tamam 144 kare saniye olarak alıyorum ama vsync on Olduğu için oyunda tepki süresi çok yüksek oluyor hareketleri falan hantallaşıyor hocam

vsync ayarı yok hocam ayarlarda göremedim. bende fps kilidini açarsam 250 300 lere dayanıyor. 144 e sabitleyince hantallaşma olmadı sizin gibi. geçen yıl bende rx 5700xt kullanıyordum ondada aynı ayarlarda oynadım çok akıcı oluyor bende ama. fifa 20 de bu şekildeydi 21 de yine aynı şeklde oynuyorum. 21 de sizin gibi deneyeyim bakayım bende madem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 11 Ocak 2021; 20:13:13 >
  • Malesef anakartımda Bluetooth bulunmuyor. Ekstra bi dongle alma ihtiyacı da duymadım bugüne kadar.
    Xbox kolunu sadece fifada değil birçok oyunda yaklaşık 2 sene kullandım. Yine de bir dualshock değil benim için.
  • Cevap için teşekkürler hocam, muhakkak fark vardır ama kolun fiyatı çok fazla gelmişti o yüzden bunu almıştım idare ediyoruz şimdilik. Rivals'da div 5, wl de gold 3 üstünü göremesek de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 21 [PC ANA KONU]

Hocam fps 60 a Deyince monitörün maksimum verecek değeri kaçsa örneğin bizimki 144 oyundayken 144 oluyor ancak ayarlarda da göründüğü gibi vsync on oluyor:)

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt

Hocam bu arada estağfurullah kusurluk bir durum yok mesleki ve sosyal hayatınızda da başarılar dilerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil-mustafa

Bridge hareketini seri bir şekilde yapamama durumu çözülüyor. Ben ds4 kullanıyorum sanırım siz de. Bazen basit skillerde de sorun oluyor. Kombinasyonu doğru yapıyorsun sıklıkla yapsa da bazen hareketi yapmıyor. Uygulama ile tuş kombini doğru ise tüm hareketler sorunsuz-her zaman yapılıyor.

ben direk programsız steam aracılığıyla aktifleştiriyorum, denemek gerek senin dediğini ama sadece bride hareketini yapamıyorum onun dışında hepsini yapıyorum

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun hocam, valla inan bilemiyorum bi arkadaş daha sordu anlamadım ki ben hiç bi ayar vs yapmıyorum yırtılma yok :(

Çok sağ olun hocam Allah sizlerden de razı olsun inşaAllah

Sizin adınıza çok sevindim hocam demekki bizim ekran kartları yüksek değerler verdiği için monitör çözünürlüğe göre düşük kalıyor of yapacak bir şey yok böyle devam edeceğiz

Buradaki sohbet muhabbet ortamı yeter hocam :)

• Arkadaşlar bu ms sorunu nasıl olcak. 100ms den aşağı oynuyamadım daha speedtest değerlerim gayet iyi oyun başında güzeldi sonradan oldu hele dostluk maçlarında uzaydan bağlanıyorum gibi oluyor

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

60 a kilitlemezsek sanırım vsync kapalı oluyor dengesizlik oluyor gibi geldi bana denedinizmi? ben o yüzden 60 a kilitledim 144 ten şağı düşmüyor zaten yukarı da çıkmasın diye kilit koyduk. pc ye boşa yük vermeye gerek yok diye düşünüyorum. 144 ten fazlası zarar :)

canımı sıkan bir sorun var oyunu ben birinden 2. el aldım ve takım ismini değiştiremiyorum başka bir yolu varmıdır. ilk görevlerden takım adını değiştirmiş bir kez. 2. ye böyle bir şansımız yokmu acaba. fifa 20 de ara sıra çıkıyor du takım ismi değiştirebilme imklanı sanırım. level atladığımız puanlarla satın alıyoduk sağ analog a bastırınca açılan manüden.

Varmıdır değiştirmenin bir yolu. başka bir yol bulamadım. takım ismi Evren City hiç içime sinmiyor

FIFA 21 [PC ANA KONU]

• Sadece bir kere değiştirilebiliyor, o hak da kullanılmış zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence dene hocam, bridge her denemede oluyor artık. Oyun içi kontrol ayarlarını hiç oynamana da gerek yok. Pc ds4 ü xbox gamepad olarak görüyor sorunlar düzeliyor.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

eskiden EA Catalog vardı sağ analog tuşuyla giriyoduk ordan satın alıyoduk isim değiştirme hakkını artık o yok sanırım. kötü olmuş bu. belki ea bi hak verir ilerde.

araştırdım klübü silersem yeni klüp yaratıp sıfır dan başlayabiliyomuşum. klübü silersem onca emek kadro coinler gider heralde. böyle oynıcaz artık Elalemin ismiyle :(((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 11 Ocak 2021; 21:54:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Çok sağ olun hocam Allah sizlerden de razı olsun inşaAllah

Sizin adınıza çok sevindim hocam demekki bizim ekran kartları yüksek değerler verdiği için monitör çözünürlüğe göre düşük kalıyor of yapacak bir şey yok böyle devam edeceğiz

Buradaki sohbet muhabbet ortamı yeter hocam :)

paran mı var derdin var olmuş sizinkisi :D

• Arkadaşlar şimdi bu TOTY tam olarak ayın 18 inden itibaren mi paketlerde olacak? Artı bu açıklanan yılın takımı parça parça mı paketlerde olacak yani 1 hafta defans, 1 hafta orta saha, 1 hafta forvet gibi mi olacak yoksa tüm takım mı (1 hafta 10 gün artık süresi ne kadarsa) paketlerde olacak?

• online gizemli top oynayan varmı :) fifanın hile modu kaleciyle gol attım az önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdoan

Arkadaşlar şimdi bu TOTY tam olarak ayın 18 inden itibaren mi paketlerde olacak? Artı bu açıklanan yılın takımı parça parça mı paketlerde olacak yani 1 hafta defans, 1 hafta orta saha, 1 hafta forvet gibi mi olacak yoksa tüm takım mı (1 hafta 10 gün artık süresi ne kadarsa) paketlerde olacak?

Yayıncılar 18'inde geleceğini söylüyor. 1 gün forvet, 1 gün orta saha, 1 gün defans ve kaleci ondan sonra da bir süreliğine tüm oyuncuların olacağını söylüyorlar. Ben de meraktayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Yayıncılar 18'inde geleceğini söylüyor. 1 gün forvet, 1 gün orta saha, 1 gün defans ve kaleci ondan sonra da bir süreliğine tüm oyuncuların olacağını söylüyorlar. Ben de meraktayım.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için yalnız merakımdan çok herkes gibi bende paket biriktirdiğim için -irili ufaklı 40 küsür paket- en uygun açma zamanın peşindeyim ki buda mantıken tüm oyuncuların hepsinin paketlerde olacağı zamanı işaret edecektir..

:) :) Sanırım biraz öyle oldu bizimkisi İsmail hocam, şu fifa pc Versiyonlarında bu yırtılma yüzünden hiç yüzüm gülmedi

• Hocam ben de bu şekilde yapıyorum ama vsync Biz de aktif olduğu için karşı tarafta kilit yoksa ayarlarında o zaman biz de tepki süresi gecikmesi oluyor o yüzden de oyuncular hantal hareket ediyor bilgisayarın bu yanını sevmiyorum zaten

Konsolda böyle bir şey yok herkezin grafik ayarları aynı ve vsync Herkes için ya kapalı ya açık Yani artık oyunun yazılımını nasıl yazıldıysa yapımcı nasıl yaptıysa o şekilde oyuncular tarafından değiştirilemiyor

Ama bilgisayarda mesela biz aktif kullanıyoruz rakip oyuncu kapalı şekilde kullanınca onun takımı roket gibi hareket ediyor bizim takım çok hantal kalıyor keşke bilgisayarda da bu ayar herkes için o oyunun yazılımını içine gömülü gelse ve değiştirilemezse

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.