Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yorkashton Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.184
Cevap
32
Favori
93.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 365
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 71
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 36
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ismailbbyigit (221 mesaj) yorkashton (185 mesaj) AtomCmyLMz (142 mesaj) zaferengur (139 mesaj) naturklich (105 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2257 mesaj) Mobil (457 mesaj) Mini (67 mesaj) Uygulama (403 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA 21 [PC ANA KONU]
Giriş
    6224 Mesaj
    Arkadaşlar hepinize selam. Resimdeki gibi fut takımım.
    EA dün güzellik yapıp 86+ sbc sinde mane verdi
    Ama maneyi takıma monte edemiyorum.

Varane ve mendy çok iyi değiştirmek istemiyorum.
    Coin kasıp if rashford alırsam maneyi sol kanada koyduğumda kante yerine wijnaldum u koyarsam 10 kimya oluyor. Ama kantenin yerini kimse tutamaz.

Önerisi olan var mı?
    Edit: En alttaki resimde olduğu gibi olsa defansif açıdan çok sıkıntı olur mu!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 4 Ocak 2021; 18:16:58 >

• Yarbay
    5609 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Arkadaşlar hepinize selam. Resimdeki gibi fut takımım.
    EA dün güzellik yapıp 86+ sbc sinde mane verdi
    Ama maneyi takıma monte edemiyorum.

Varane ve mendy çok iyi değiştirmek istemiyorum.
    Coin kasıp if rashford alırsam maneyi sol kanada koyduğumda kante yerine wijnaldum u koyarsam 10 kimya oluyor. Ama kantenin yerini kimse tutamaz.

Önerisi olan var mı?
    Edit: En alttaki resimde olduğu gibi olsa defansif açıdan çok sıkıntı olur mu!?

virgil al abi ake yerine çok bişey degildi işine yarar kesinlikle

yada düz walker koy eksik kimya oynasın

|
    |

• Yarbay
    2283 Mesaj
    Yanlış fiyatla transfer pazarına eklenen ve satılan futbolcu geri alınamıyor değil mi,? Yanlış fiyat derken 230 binlik oyuncu 30 bine eklenirse örneğin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 6 Ocak 2021; 12:25:37 >
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Satmak için düz alaba kartı ve kural tanımayan dumfris var ama pazarda bu oyuncular yok mak. Fiyattan dolayı bende koymuyorum bu oyuncuları ne yapmam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    2902 Mesaj

Maalesef.

|
    |
    cemil-mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2283 Mesaj

Teşekkür ederim cevabınız için. Gitti 200k ciğerim yanıyo resmen :)

|
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    687 Mesaj
    Arkadaşlar oyunun pcdeki durumuyla ilgili bilgi verir misiniz? Almak mantıklı mı? Bıraktığımda draftta hile vardı ama wl falan oynamıyordu. Genel bir özet gecebilecek varsa çok sevinirim.

• Yüzbaşı
    389 Mesaj

Draft hile dolu, nadiren rivals'ta da geliyor. Ancak Rivals'taki hilede oyun oynandı kabul etmiyor sizin adınıza.

WL'lerde sıkıntı yok, çatır çatır oynuyor millet. Geçen gün fiyatı 208'lere falan düştüğünde almıştım ben, şu an 200 altına bulursanız almanızı öneririm. Hala 8 ay oynanabilecek bir oyun sonuçta.

|
    |
    mustophile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    687 Mesaj

Ahhh ea ya. Nasıl çözemiyorlar şu draft mevzusunu. Önceden de hile geliyordu ama yine de oynaniyordu. Çok da keyifli mod. O beni çok arada bırakıyor açıkçası.

|
    |
    AtomCmyLMz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustophile

Ahhh ea ya. Nasıl çözemiyorlar şu draft mevzusunu. Önceden de hile geliyordu ama yine de oynaniyordu. Çok da keyifli mod. O beni çok arada bırakıyor açıkçası.

Hocam hileyi istese WL'de de kullanır bu adamlar. Draft'ta yapmalarının amacı 4 maç sonunda mükemmel paketler alıyorlar. Gelen paketlerin içindeki oyunculardan en az 15k kazanıyorlar zaten. Olur da turnayı gözünden vururlarsa şöyle Neymar, Ronaldo gibi bu kez coini nakite çeviriyorlar.

Sonrasında ister hesap banlansın ister banlanmasın çok da önemli değil onlar için. Oyunu da satın almıyor bunlar. EA Play falan alıp hile açan tipler. Rivals'ta denk gelirseniz kimyasız ve 70 rating takıma bilin ki hile için girmiştir. Santra yapar yapmaz oyundan düşeceksinizdir.

Dediğiniz gibi ben de nasıl çözüm bulunamadığını anlamış değilim maalesef.

|
    |

• Yarbay
    2829 Mesaj

http://store.donanimhaber.com/f6/a6/be/f6a6be866b991c7c1adf02acaabbb398.jpg
  • Yarbay
    8664 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mext

çok çok iyi :/

|
    |
  • Yarbay
    2847 Mesaj
    quote:

Kelimeler kifayetsiz kalınca...  

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: mustophile

konsol almak şart oldu sadece fifa değil hiçbir oyunu oynayamıyorum. fifa alma sebebim 2k21 deki hilecilerdi. 4.çeyrekte maçı iptal ediyorlardı 20 dk boşa gidiyordu. overwatch ı sevmiştim aimbot yayıldı iyice her el bir takıma kore nickli hileci geliyordu.

konsola karşı pc yi övenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum.

|
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fe/bd/7c/febd7ca8147a5c03fc04ba0f7e320385.png&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar şöyle bir kadrom var defans hattı kaleci ful satılamaz aouar alessandrini aubameyang satılamaz birde 600 650k param var kadroyu nasıl değiştirebilirim aubameyang martialı öylesine koydum oynamıyorum onlarla

|
    |
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj

oyunu bırakacak seviyeye geldim 85 sane 86 beckham 87 ıcardılı falan kadroyu 86+ yükseltmeye attım Mbappe geldi satılamaz MBappe bakalım ne olacak 

|
    |
  • Teğmen
    248 Mesaj
    quote:

monitör benim oda kadar :(

|
    |
  • Binbaşı
    1505 Mesaj

Hocam merhabalar öncelikle çok güzel bir oda konseptiniz var keyifli oyunlar dilerim bir konu hakkında sizden fikir almak istiyordum , Ben daha önce hiç kavisli ekranda oyun oynamadım oyun deneyimi düz ekranlara göre daha mı güzel acaba ben hep çekince ile yaklaştım da o yüzden satın alamadım

|
    |
    Mext kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2829 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam merhabalar öncelikle çok güzel bir oda konseptiniz var keyifli oyunlar dilerim bir konu hakkında sizden fikir almak istiyordum , Ben daha önce hiç kavisli ekranda oyun oynamadım oyun deneyimi düz ekranlara göre daha mı güzel acaba ben hep çekince ile yaklaştım da o yüzden satın alamadım

Sistem benim değil hocam. Kişinin zevke göre değişir sanırım. Ben de bu kadar büyük olmasa da curved kullanmıştım ama çok fazla farklı gelmedi. Ve uzun süre kullanmadım. 144hz 1ms vs. özellikler daha önemli.

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.