Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağ analoğa basıp topu havada sektirirken oyuncunun kontrolünü bilgisayar alıyor belli bir süre sonra. Bunu önlemek için bir ayar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemil-mustafa kullanıcısına yanıt

Sol-sağ analoğa aynı anda basınca oyuncunun koşuşu yönlendirilir.

Player lock diye bir ayar var; pasif hale getirince bu özellik kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 1 Ocak 2021; 0:58:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

PC oyuncu olarak en kolay platform. Aksini söyleyen konsolda oynamamıştır oyunu.

Zorluk olarak Xbox > PS4 >>> PC.

PC'de 27 yapıyorsanız PS4'de 20 anca yaparsınız.

PS4'de en az 5 tane pro oyuncu denk gelir hatta ülke şampiyonları bile bol bol denk geliyo. Ortalama oyuncu dedikleriniz kalmadı artık herkes FIFA'da Pro eskidendi o.

Oyunu kafanıza göre oynamak yerine metayı ezberlerseniz top200 yaparsınız PC'de.

XD

güldürdün, nedense bu oyunu konsolda ve pc de oynayan bir çok oyuncu aynı şeyi söylemiyor

edit : ben bu şahısı nerden hatırlıyorum diye düşündüm, şimdi hatırladım geçen sene de forumda bu yayıncı jedijaster denen şahsı savunuyordu bu postu atan şahıs, en son 60 mı 90 gün mü ne ban yeyip uzaklara kaybolmuştu, banı tazeleme vakti gelmiş anlaşıldı xD

karşim sen git adminlik modluk falan yap ya abilerinin chatinde, senin pro gözüyle baktığın insanların 1 tane başarısı bile yok global platformda ama sen yine de savunmaya devam et xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 1 Ocak 2021; 2:20:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

XD

güldürdün, nedense bu oyunu konsolda ve pc de oynayan bir çok oyuncu aynı şeyi söylemiyor

edit : ben bu şahısı nerden hatırlıyorum diye düşündüm, şimdi hatırladım geçen sene de forumda bu yayıncı jedijaster denen şahsı savunuyordu bu postu atan şahıs, en son 60 mı 90 gün mü ne ban yeyip uzaklara kaybolmuştu, banı tazeleme vakti gelmiş anlaşıldı xD

karşim sen git adminlik modluk falan yap ya abilerinin chatinde, senin pro gözüyle baktığın insanların 1 tane başarısı bile yok global platformda ama sen yine de savunmaya devam et xD

Alıntıları Göster

Kimmiş onu diyenler merak ettim? PC'den PS4'e geçen herkes, WL'nin PS4'de kat kat daha zor olduğunu söylüyor. PC'de ortalama gameplay ile sürekli Top200 yapanlar var.

Kendin kötü oynadığın için suçu platforma atma derim :) Yani gerçekten PC gibi profesyonelliğin olmadığı, turnuvanın olmadığı bir platformu, dünya şampiyonası elemeler vs. düzenlenen PS4, Xbox platformlarından daha zor olduğunu savunmak :D

@ismailbbyigit 2 Kişinin katıldığı ESL PC ödülsüz turnuvasında 2. liğin var, kimse senden iyi oynayamaz.

FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 1 Ocak 2021; 2:32:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Kimmiş onu diyenler merak ettim? PC'den PS4'e geçen herkes, WL'nin PS4'de kat kat daha zor olduğunu söylüyor. PC'de ortalama gameplay ile sürekli Top200 yapanlar var.

Kendin kötü oynadığın için suçu platforma atma derim :) Yani gerçekten PC gibi profesyonelliğin olmadığı, turnuvanın olmadığı bir platformu, dünya şampiyonası elemeler vs. düzenlenen PS4, Xbox platformlarından daha zor olduğunu savunmak :D

@ismailbbyigit 2 Kişinin katıldığı ESL PC ödülsüz turnuvasında 2. liğin var, kimse senden iyi oynayamaz.

Alıntıları Göster

PC'de de oynadım PS'de de. PC oynamak daha zor.Nedeni herkesin mükemmel defans yapıyor oluşu. 5 attığın adamda çok iyi defans yapıyor 5 yediğinde. Muhtemelen çoğu hile kullanıyor orası ayrı konu. PS'de oyuncu havuzu geniş.Daha rahat rahat oynayabiliyorsun.Adam her an topu alacak diye düşünmeden zevk alıyorsun.Benim gibi ortalama oyuncu PC'de sinir harbi geçire geçire 17-20 zor yapar ama PS'de zevk alarak 20 yapar.PC'de 23+ yapma ihtimalim daha fazla ama PS'de daha zor. Umarım anlatabilmişimdir. Ha şuda bir gerçek,PC ile PS oyuncuları kapışsa,PC oyuncuları o gamepadleri ellerine verir konsol oyuncularının :)

• ysakay kullanıcısına yanıt

Kötü savunma yapan kalmadı oyunda, bu pc ile alakalı değil konsolda da durum böyle.

Onun dışında PS4'de elite üzeri yapmanın PC'de yapmaktan daha zor olduğunu kendin söylemişsin zaten benim dediğim de bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 1 Ocak 2021; 15:41:20 >
  • Bazı rakiplerin kullandığı top havada gibi gidiyor, yani zemin üstünde değil de yerden kalkık gibi. Hile mi bu? Alışana kadar bayağı vakit geçiyor bu topa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 1 Ocak 2021; 16:16:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aBasaran92

Kariyer moduna girişte en günceli indiri seçip kariyer açıyorum fakat oyuncu güçleri eskisi gibi oluyor. Santra modunda Beşiktaş 4 yıldız gözüküyorken kariyere başladığımda 3,5 yıldızlı takım oluyor ve çoğu futbolcuda inanılmaz düşüşler var. Güncel form durumlarıyla kariyere nasıl giriş yapabilirim?

Arkadaşlar şununla ilgili birşey yapamaz mıyız? Sezon modunda az kaldı laptopu parçalayıp atacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Bazı rakiplerin kullandığı top havada gibi gidiyor, yani zemin üstünde değil de yerden kalkık gibi. Hile mi bu? Alışana kadar bayağı vakit geçiyor bu topa.

hile değil ea in bu sene çıkarttığı yeni bir kötü özellik, eskiden kendi topumuz neyse onla oynardık şimdi ev sahibi ne seçerse onla oynanıyor, gidip yeşil top ya da pasta kreması topu seçiyor bazı beyinsizler onların yüzünden topun nereye gittiği anlaşılmıyor gözüm hipnoz oluyor topu takip edene kadar.

he ben çözümü buldum bilmiyorum monitörünüz destekliyorsa game mode özelliği var bende ona alınca renkler daha canlı oluyor ışık ekleniyor biraz daha bu sayede rahatça görüyorum artık.

• aBasaran92 A kullanıcısına yanıt

En alttakini seçince 4 yıldız oluyor, en günceli seç deyince 3,5 yıldız oluyor. İlginç.

• This is football diye tanıtım yapıyorlardı bir de. Bu özellik futbolun neresinde varsa artık.

Yeşil top karşıma gelmedi de gelir herhalde. İlk kez WL'ye girdim bu yıl. Bakalım neler neler göreceğiz.

@ismailbbyigit

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Hocam 4 yıldızlı sezon başındaki kadro geliyor. Umut Nayir kadroda oluyor öyle yapınca.

• Arkadaşlar 200k coin aktaracağım kardeşimin hesaba idarelik bir kadro kursun diye. Ban olmadan nası aktarabilirim ya korkuyorum biraz açıkçası

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, sağ olun

• Rakibin hile yaptığını nasıl anlarız?

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt

200k'da korkulacak pek bir şey olmamalı ya. Milyonlar aktarıyor millet :)

ŞL Nadir kartları sanırım 130k'ya kadar satılabiliyor. Mesela Dembele kartı falan aldırsanız, 100k'ya iki kerede halledersiniz.

• Maalesef dembele maximun 20k ya satılıyor. Aktarım yapamacağım herhalde

@AtomCmyLMz

• Beyler toty ne zqman başlayacak kesin tarih bellimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: IsPraNo

Beyler toty ne zqman başlayacak kesin tarih bellimi?

bu cuma ya da haftaya cuma gelir diyorum ben

• Normal ile güçlü derecedeki oyuncularla/takımlarla rekabet edemiyorsun. Güçlü olan kazanır mantığı var. Güç dengesi yok fifada. Zorluk dereceleri ile mücadele etmek neredeyse imkansız. Eşit güçte takım olsan bile sana top oynatmıyor. Çok sinir bozucu bir oyun! Aldığıma alacağıma pişman oldum! Pes'e laf ederken Fifa'nın bundan çok farklı olmadığını anladım. Oyuncuların birçoğunun futbol sevdası varken o kadar dev oyunlar yapılıyorken adam akıllı bir futbol oyununu ne zaman göreceğiz. Winning eleven ve Fifa 2000'den beri futbol oyunlarını oynuyor ve takip ediyorum. Fifa adama bilgisayar kırdırır. FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.