Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

rakip baskı açtığında karşılık veremiyorum.

önerisi olan var mı

panik olmaman lazım, panik olup hızlıca topu ayağımdan çıkartıyım dersen top kaybı oluyor tabi ki bende bazen baskıdan ötürü top kaybediyorum ama %80 çıkıyorum baskıdan, bunun 1. yolu sakin kalmak 2. yolu bu sakinliği dripling ile taçlandırmak ve en önemlisi radar kontrolü

• Beceri hareketlerini düzgün yapamıyorum neden oluyor antrenman sahasında deniyorum yine öyle 3 5 denemeden 1 tanesi hareket oluyor öbürleri başka şeyler yapıyor sebebi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deniz4000 D kullanıcısına yanıt

Varsayılan kontrol ayarlarını değiştirince bazı beceri hareketlerini seri bir şekilde yapamıyorsun, çözümü yok.

• cemil-mustafa kullanıcısına yanıt

Sadece şut pas tuşlarını değiştirsem sorun devam eder mi

• Deniz4000 D kullanıcısına yanıt

sadece orta ile şutu değiştirdim sorun yok, şut pas ta da sorun olmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B32D98247

Bu mesaj silindi.

Fut oynamak için değiyor. Ancak sizin ne kadar oynayacağınız, oyunu ne kadar sevdiğiniz önemli hocam. Alıp, gelecek oyuna kadar 100 saat oynayacaksanız tabi ki aşırı lüks bir harcama olur. Ama 400-500 saat oynarım diyorsanız gayet yerinde bir harcama olur.

• Beyler savunma yaparken oyuncularım topa doğru koşmuyor toptan kaçıyolar var mı bi ayarı falan. Uzun top geliyor mesela düşeceği noktaya doğru koşturmaya çalışıyorum ama oraya gitmemeye çalışıyor. Bide karşı takım topla gelirken adama doğru gitmiyor yanından geçip gidiyor adamın
  • FIFA 21 [PC ANA KONU]

Xbox one controller hiç bana göre değil

dualshock 4 e devam

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

Bir de böyle çoluk çocukla uğraşıyoruz gecikme süresi 200 Lere çıkıyor, Anlaşmalı davet isteği gönderiyorum sanki oyunda başka oyuncu yokmuş gibi kabul etmiyor gecikme süresi 200 lerde gezerkenm oyun oynamaya çalışıyoruz

• kobejames K kullanıcısına yanıt
    Şuna bi cevap verecek yok mu
  • kobejames K kullanıcısına yanıt

Jockey tuşunu kullanmak gerekiyor. Bu tuşla rakibe yaklaşıp top kapar. Ayrıca zamanında şut tuşuna basılırsa ayak koyup topu alır. Youtubede konuyla alakalı anlatım videoları mevcut.

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

Dualshock 4 rahatlıktır

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt

Sakin kalıp kanatlara doğru top sürerseniz baskı kırılır genelde. Kanattaki oyuncunuz müsaitse ona atıp saklayıp kanattan ilerleyebilirsiniz de. Ama topu bi an önce ayağımdan çıkarayım mantığında olmamanız lazım aksine top ayağınızda ve kanatlara oynamanız lazım.

• oyun neden kasıyor ya.

bu gün açtım kasıyor...

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt

Her güncelleme de daha da geriye gidiyor performans .

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.