Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemil-mustafa

Diğer hareketlerde sorun var mı ismail hocam?

Klasik ayarlara alışmaya çalışıyorum, squad battle da 5-6 maç yaptım biraz alıştım. Önce bir kafa karışıklığı yaşanıyor ama sonra yeni ayarlar oturuyor sanki, ara sıra koşuyu unutuyorum :)

reis sb daki akıcılık olmuyor rivals ya da wl de zaten, beni pes mafetti :D eskiden beri koşu tuşum r1 çift kişi pres kare falan bende

bende alternatif falan denedim ama olmuyo yani 1 hafta şu icon görevlerinde denedim hatta online da alışim diye ama bugün wl de 2 maç yenilince düm düz oynayan adamlara mecbur eskiye döndüm tekrardan.

benim yaptığım skill şu an şut fake peşine elastico var gayet akıcı ya da stepover yapıyorum hocam bu ikisi meta deneyebilirsin onun dışında bride hareketi de meta ama ben yapamıyorum bride sağdan atıp soldan geçme oluyor r1 e 2 kere basınca yapar sende muhtemelen

• Klasiğe uğraşacağım biraz, bridge de sorun yokta diğer herşey biraz karıştı, ama zamanla açılıyor gibi, olmazsa eski ayarlara döneceğim artık

• beyler ultimate team 5.hafta bronz görevinde dostluk maçında 3 gol at diyor bugun bi cok mac yaptim 3 golde attim 3 den fazlada attim bir türlü işlemedi saymadi.neden olabilir acil
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt

Ben de bilgisayara karşı oynadım, kabul etmedi. Sanırım çevrimiçi istiyor.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    zaten online dostluk oynadim hep

Arkadaşına karşı oynayacakmışsın. EA forumunda yazılmış.

• Sincap5959 kullanıcısına yanıt

20'den kötü mü? 20'de Şl, td kariyeri, online klasman oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 20 Aralık 2020; 3:50:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    yapma ya.tm deneyelim tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

beyler ultimate team 5.hafta bronz görevinde dostluk maçında 3 gol at diyor bugun bi cok mac yaptim 3 golde attim 3 den fazlada attim bir türlü işlemedi saymadi.neden olabilir acil

Merhaba, bu görevi ben de yapamadım. bir arkadaşa karşı dostluk maçı yapmak gerekiyormuş. Benim Origin ID MrJones93x beni eklerseniz bir maç yapıp görevi tamamlayabiliriz.

• Tabutta Rövaşata kullanıcısına yanıt
    hocam ben konsoldayim. oyun aynı oyunu olduğu için PC grubundan sordum.

Anladım, o zaman buradan görüp PC de ultimate team görevleri için eklemek isteyenler ekleyebilir. Origin ID MrJones93x

• Fifa 21 hesabımı satıyorum.
    Proclub ve FUT oynandı.
    E-posta hesabı ile beraber origin hesabı verilecektir.
    Pm atarak iletişime geçebilirsiniz

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt

20-30 maç sonunda, klasik ayarlara %85-90 alıştım ismail hocam. R2 ile dripling daha kolay daha akıcı geldi bu arada

• Başlangıçta 20 nin kopyası gibi gelmişti bana ama farklı bir oyun. Bence 20 den kötü değil, top fiziği, oynanış biraz daha iyi, pin pon topu şeklindee paslaşmalar yok, pass hataları daha sık yaşanıyor, defans yapmak sanki biraz daha zor, kale/saha oranı daha gerçekçi gibi.

• Arkadaşlar bu TOTY oyuncuları ne zaman gelecek tarihini bileniniz var mı?

• serdoan kullanıcısına yanıt

Ocak ayının 1. veya 2. haftası. Geçen sene 6 Ocak'ta gelmişti.

• Arkadaşlar merhabalar bir konu hakkında size içimi dökmek istiyorum bu oyunun online bölümü ile ilgili
    Ben sürekli olarak online sezon oynuyorum ama karakteri oturmamış oyun zevkini baltalayan ahmaklara denk gelmekten sıkıldım

Oyunun santra başlangıcı yapılınca ping 100 ve üzeri olunca çıkma daveti gönderiyorum o çünkü oyun zaten pingden dolayı oynanmaz oluyor
    Anlaşmalı çıkış teklif ediyorum , Kabul etmemekle ne keyif alıyorlar bilmiyorum tamam hadi diyelim kabul etmedin oyun zaten yüksek gecikme süresinde oynuyoruz bir de topu ben her aldığımda ataklari mı baltalamak için o artık ne yapıyorlar telefondan mı giriyorlar bilmiyorum top bana ne zaman geçince o arka fonda bir şeyler indirmeye başlıyorlar zaten yüzlerde seyreden tepkime süresi 1000 TL kadar çıkıyor benden topu alınca bunu durduruyor top bana ne zaman geçince böyle yapıyor bu şekilde maç kazanıyorlar , Hani yeteneğin yoktur anlarım da böyle yapıp nasıl keyif alıyorsun bu başarı bile değil

Hatta şöyle oluyor bazen santrayı ben yapıyorum bakıyorum rakip hareket etmiyor diyorum ki herhalde önemli bir işi var oyun kolunu bıraktır tekrardan o oyuna dönene kadar hareket etmiyorum topla birlikte bekliyorum gelince de oyuna o şekilde devam ediyorum bu ne değişik karakterde insanlar var ya

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil-mustafa

20-30 maç sonunda, klasik ayarlara %85-90 alıştım ismail hocam. R2 ile dripling daha kolay daha akıcı geldi bu arada

valla doğrudur başkanım ama ben bildiğimden şaşmıcam zaten her hafta 14 yapıp bırakıyorum, bu hafta 14 yaptım geride 13 maç var oynamadım.

ilk 3 hafta 20 20 20 yaptım onun haricinde kasmadım gerek yok bişi atmıyor zaten :)

• ONLİNE EKLEYİN LÜTFEN :musti612

bölümümü geçemiyorum

• rakip baskı açtığında karşılık veremiyorum.

önerisi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.